2023 kasım transfer

Zeynepze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2021
278
118
32
Merhaba.
17 kasım cuma günü 5. Gün embriyosu 5aa kalite tek transferim oldu. Benim cok kasık ve bel ağrım oluyor aynı durumda olanlar varmı? Günler geçmiyor :) erken test yapanlar varmı ?

Bende 20 kasım 5. Gün 2 embryo transferi oldum 1 aralık test gününü bekliyorum erken test yapmamak İçin zor tutuyorum kendimi :)

Merhaba.
17 kasım cuma günü 5. Gün embriyosu 5aa kalite tek transferim oldu. Benim cok kasık ve bel ağrım oluyor aynı durumda olanlar varmı? Günler geçmiyor :) erken test yapanlar varmı ?
Canım selamlar ben 15 kasımda transfer oldum , bende de ara ara vuran keskin kasık ağrısı var, ben korkuyorum gebelik testi yapamadım 😂

Bende 20 kasım 5. Gün 2 embryo transferi oldum 1 aralık test gününü bekliyorum erken test yapmamak İçin zor tutuyorum kendimi
Canım selamlar ben 15 kasımda transfer oldum , bende de ara ara vuran keskin kasık ağrısı var, ben korkuyorum gebelik testi yapamadım 😂
hayırlı sonuçlar alırsınız umarım ☺️

Bende 20 kasım 5. Gün 2 embryo transferi oldum 1 aralık test gününü bekliyorum erken test yapmamak İçin zor tutuyorum kendimi

hayırlı sonuçlar alırsınız umarım ☺️
İnşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alalım 🤲🏻🩵 insan zor dayanıyor ama en doğrusu kan tahlili 🤗

İnşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alalım 🤲🏻🩵 insan zor dayanıyor ama en doğrusu kan tahlili 🤗
İnanın ben dayanamadımm 5. Gün idrar yaptm pozitif cıktı bugn 7. Gün yaptm cok silik cıktı moralim bozuldu gercekten keskr yapmasaydm kan daha önemli tabi ama

Ben 21 Kasım'da transfer oldum yaş 46 tek embriyo dördüncü gün embriyosu ikinyil önceki dönmiüş embriyodan.

Merhaba.
Cnm bnde 17 kaism cuma günü çift embriyo beşinci gün traanferi oldum bnimde kasik ağrım var bugün daha sıklaştı test yaptinmi hiç evde

Hiç canınızı sıkmayın Allahın izniyle kanda da pozitiftir 🤲🏻🤍
İnsallah 🥰🥰
Cnm bnde 17 kaism cuma günü çift embriyo beşinci gün traanferi oldum bnimde kasik ağrım var bugün daha sıklaştı test yaptinmi hiç evde
Canım benim 8. Günüm smdi dayanamadım kan verdim 27 cıktı.
2 gün snra tekrar vericem kasık bel ağrısı cok oldu gögslerim sisti ben direk anladım hemen 5. Gün evde test yaptım pozitif gördüm

İnsallah 🥰🥰

Canım benim 8. Günüm smdi dayanamadım kan verdim 27 cıktı.
2 gün snra tekrar vericem kasık bel ağrısı cok oldu gögslerim sisti ben direk anladım hemen 5. Gün evde test yaptım pozitif gördüm
Cnm sende mi ayıp 17 sinde oldun peki çift embriyomu beşinci gün mu

Bende transferimin 7.günü bu testi yaptım çok silik çıktı sizce var mı??

Eklentiler

• IMG_1474.jpeg
    IMG_1474.jpeg
    74,2 KB · Görüntüleme: 137
Merhaba
benimde 2 aşılama negatif Deneyimi sonrası tüp bebek geçiş yaptık 20 kasım da transfer oldum 1 Aralık test günüm transfer gününü saymazsam 5. günü dayanamadım test yaptım 10 dk içerisinde çook silik çizgi çıktı inşallah bu gruptaki herkes pozitif sonuçlanır 😀

Eklentiler

• IMG_1249.jpeg
    IMG_1249.jpeg
    20 KB · Görüntüleme: 155
X