2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Yok kanamam vs olmadı ama yinede yarın gidip kan vericem ne kadar yükselmiş bakmak için sırf içim rahatlasın diye aceba tahmini ne kadarlık hamileyim bi fikrin var mı
Şöyle, gebelik süresi sata göre yapılıyor. Benimki 14 şubattı, ona göre 4+3üm. Senin de ona göre 3+6 olması lazım. Benim 26 şubatta çatlamıştı yumurtam.

Yok kanamam vs olmadı ama yinede yarın gidip kan vericem ne kadar yükselmiş bakmak için sırf içim rahatlasın diye aceba tahmini ne kadarlık hamileyim bi fikrin var mı
Şöyle, gebelik süresi sata göre yapılıyor. Benimki 14 şubattı, ona göre 4+3üm. Senin deBenim 26 şubatta çatlamıştı yumurtam.

Merhaba hanımlar
Benim bat yarın
Sat 16 şubat
3 gün önce silik çizgi gördüm
Henüz kan vermedim

2 ay önce kımyasal ım var.
Kana erken gitmek istemedim, kimyasalım da çok erken öğrenip, stres yaşamıştım

2 martta ovitrelle iğne vuruldum
Yani 4+2 yim şuan
Doktor daha önce kimyasalım var dıye iğne günü progestan başlattı
15 gündür progestan yutuyorum, gebelik olursa tutunsun diye

Ki gebelik oldu, inşallah sımsıkı tutunmuştur.
Yaş 39 eşim 45
11 yaşında Bi evladım var

Kızlar busekılde erken progestan kullanan oldumu?
Bebeğin tutunması için bu Bi avantaj mı sizce?

Merhaba hanımlar
Benim bat yarın
Sat 16 şubat
3 gün önce silik çizgi gördüm
Henüz kan vermedim

2 ay önce kımyasal ım var.
Kana erken gitmek istemedim, kimyasalım da çok erken öğrenip, stres yaşamıştım

2 martta ovitrelle iğne vuruldum
Yani 4+2 yim şuan
Doktor daha önce kimyasalım var dıye iğne günü progestan başlattı
15 gündür progestan yutuyorum, gebelik olursa tutunsun diye

Ki gebelik oldu, inşallah sımsıkı tutunmuştur.
Yaş 39 eşim 45
11 yaşında Bi evladım var

Kızlar busekılde erken progestan kullanan oldumu?
Bebeğin tutunması için bu Bi avantaj mı sizce?
Öncelikle hayırlı olsun evladınıza da uzun ömürler versin. Benim sat 2 Şubat. tedavi ile hamile kaldım. 3 şubattan beri günde 3 defa Progestanı fitil olarak kullanıp bir de iğne olarak vurduruyorum. Progestan vücudun hamilelik hormonlarından biri. Gebelik zamanı artıyor. Embriyoyu vücut yabancılık çekmesin diye kullanıyoruz.

Öncelikle hayırlı olsun evladınıza da uzun ömürler versin. Benim sat 2 Şubat. tedavi ile hamile kaldım. 3 şubattan beri günde 3 defa Progestanı fitil olarak kullanıp bir de iğne olarak vurduruyorum. Progestan vücudun hamilelik hormonlarından biri. Gebelik zamanı artıyor. Embriyoyu vücut yabancılık çekmesin diye kullanıyoruz.
İyi dıleklerınız için Tesekkur ederım
Peki size neden doktor günde 3 tane ve iğne olarak verdı?
Tekrarlayan düşüklerınız mi var?
Bnım gunde 1 kez dozu azmı acaba?

İyi dıleklerınız için Tesekkur ederım
Peki size neden doktor günde 3 tane ve iğne olarak verdı?
Tekrarlayan düşüklerınız mi var?
Bnım gunde 1 kez dozu azmı acaba?
Canım benim 8. Tüp bebeğim. 3. Transferimde pozitifi gördüm. Neden verdi niye verdi bilmiyorum ama ne verirlerse kullanıyorum valla. Artık sorgulamaktan vazgeçtim 😀

Canım benim 8. Tüp bebeğim. 3. Transferimde pozitifi gördüm. Neden verdi niye verdi bilmiyorum ama ne verirlerse kullanıyorum valla. Artık sorgulamaktan vazgeçtim 😀
Cnm 8. Tüp bebeğinse garantiye almak için demekki vermişler
Şifa olsun inş🙏

Bende geçen hafta düşük yaptım cnm kendi kanamayla gitti kese doktor 1 adet kanamasından sonra korunma dedi kürtaj olmadığı için beklemeye gerek yokmuş
Peki şuan düşükten sonra kanama devam ediyor bu kanama adet kanaması mı bu bitikten sonra mı yoksa 2. Kanamayı mı beklemek lazım

Merhaba kizlar 7+0itibariyle kalp atisini dinledik kesesini gecen hafta gormustuk yolk kesesini de gorduk cok sukur dr 1 ay sonraya randevu verdi tarama testiyle ilgili bilgi verdi daha onceden yaptiran var mi nerede yaptirmistiniz?
Yaaa ne kadar güzel ☺️❤️ ultrason görüntüsü nasıldı peki. Sadece yolk mu gördünüz yoksa bebeği mi gördünüz? Ben de cuma gidicem kalp atışı dinlemeye ve çok heyecanlıyım

X