2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Yok keseyi gördük salı günü ve dün doktora gittim. Sizde preeklampsi sebebiyle mi kan sulandırıcı kullanıyorsunuz ?
Hayır canım benim bebeğimin böbrekleri ve idrar kesesi yoktu o yüzden pıhtılaşma riskine karşılık başlattı doktorum. Sende doktorunla yada sekreteriyle konuşup durumunu söyle hemen başla🙏🏻

Sağlıklı ilerlerse benim doğumda Kasım çok şükür 5+3 doktorum ama geç döllenmiş dedi haftaya tekrar çağırdı

Kalp atısı o kadar erken duyulmuyor sanırım ona ayrı gidersin ilk randevu mu canım
Aynen canım daha ilk kez gitcem aslında bekleyeyim kalp atışını da duyacak şekilde gideyim dedim ama bir gideyim belki ilaç verecek vitamin verecek sonra bir daha gitcez artık

Benim de 5+1 😊 muhtemelen geç döllenme keseyi gördün mü peki
AA yanlış yazmışım 5+5 benim vajinal olarak baktı gebelik var dediğine göre kese görünmüştür değil mi haftaya tekrar çağırdı beta ve progesteron değerlerine sağlık ocağında baktırmamı söyledi

AA yanlış yazmışım 5+5 benim vajinal olarak baktı gebelik var dediğine göre kese görünmüştür değil mi haftaya tekrar çağırdı beta ve progesteron değerlerine sağlık ocağında baktırmamı söyledi
Evet keseyi görmüş Demekki vajinal görünür zaten o zaman ben de bekleyeyim ya sürekli gitmektense biraz beta artsın

Aynen canım daha ilk kez gitcem aslında bekleyeyim kalp atışını da duyacak şekilde gideyim dedim ama bir gideyim belki ilaç verecek vitamin verecek sonra bir daha gitcez artık

Evet keseyi görmüş Demekki vajinal görünür zaten o zaman ben de bekleyeyim ya sürekli gitmektense biraz beta artsın
Mutlaka gidin kanama görünüp görünmediğini baktı doktorum ve ilaça başlattı

Kese görünseydi söylerdi . Söylemedimi yada usg fotosu vermedimi . Normalde 5+5 de görünür kese büyük ihtimalle

Bende yarın kese için gidiceğim . 5+1 olacagım bakalım görünecek mi. Kızımda sağ kasıgım cok agrıyordu bunda sol kasıgım demek oraya yerlestı 🥰

Yaa adını görünce tanıdım ❤️ Şu anda 4+6 canım daha cok yeni .. 644 dü değerim şimdi sonuc cıktı 1634 olmus şükürler olsun Rabbıme 🤲🏻
benimde carsamba 52.2 olarak cikti bakalim bugun artmismi tahmini 27 kasim oluyor tabi üçüncü olunca daha erkene geleck bir kizin var degilmi 😌 insallah degerim yukselmistirde sizinle devam ederim 🙏 sizinkiler buyumus masallahhh

X