2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar 3 gün önce en son 353 dü kan testim şimdi 1425 çıkmış 3 günde biraz fazla artmıyor mu sizce de? Daha 4+1 deyim.

Kızlar merhaba bugün çift çizgi ile kan vermeye gittiğimde 17.73 çıktı betam. Sizce değer nasıl 6 sında çatladı yumurtam bugün 10.gün.

Kızlar selam bende 5w+4d ile aranızdayım inşallah 🙏🏻 Benim ilk gebeliğim ağır preeklampsi sebebiyle 26 haftalıkken erken doğum yaptım ve bebeğim 6 gün sonra vefat etti. Benim gibi olup kan sulandırıcı iğne kullanmaya başlayan varmı ? Yani doktora gidip bu iğneyi başlayanınız oldu mu ?

Sizin ilk öğrendiğinizde adetinize ne kadar vardı ve değer kaçtı acaba normal mi benimki endişeleniyorum da
Ben adetim 4 gün gecikince verdim. Ve 2054tü. Sizin yumurtanız daha yeni selam vermiştir rahminize ☺️ 5 ile öğrenen var burda. Önemli olan referans sınırını geçmesi ve sizin geçmiş. Şu anda önemli olan iki günde bir degerinizin en az yüzde 60 artması. Kese göründükten sonra betanin da önemi kalmıyor zaten.

Kızlar, ben özel hastaneye gidiyorum. Doktorum kan tahlillerini sağlık ocağında yaptır dedi. Kendi doktorum sistemde daha hamileliğimi başlatmamış kalp atışı duyulmadı diye. Benimde geç döllenme oldu ve adet düzensizliğim var. aslında doktoruma göre 5 haftalığım ama sağlık ocağındaki kadın son adet günüme göre yaptığı için 8 haftalıksın diyor. Kadına başlatmayın doktorum başlatır zaten desemde başlattı. Arada 3 hafta fark var. Bunu doktor sistemden düzeltebilir mi acaba? Çünkü haftaya göre bebeğe yapılan testler bu şekilde hep geriden gelecek. Çok kafama taktım bu durumu. Hayır bide doktorum kese gelişimine göre takip etçez senin haftanı son adete göre değil dedi yani. Sağlık ocağı işi batırdı.

Kızlar selam bende 5w+4d ile aranızdayım inşallah 🙏🏻 Benim ilk gebeliğim ağır preeklampsi sebebiyle 26 haftalıkken erken doğum yaptım ve bebeğim 6 gün sonra vefat etti. Benim gibi olup kan sulandırıcı iğne kullanmaya başlayan varmı ? Yani doktora gidip bu iğneyi başlayanınız oldu mu ?
Ben başladım 17. Haftada bebeğimin kalbi durmuştu doğum yapmıştım bende. Doktorum oksopar ve coraspirin başladı hemen

Hala kasık ağrısı yaşıyor musunuz kızlar 7 haftalık benim hala yaşıyorum bugün aşırı ağrıdı korkuyorum hatta :KK43:
Evet bence hemen hemen hepimiz yaşıyoruz ilk gebeliğimde çok daha fazlaydı sanırım ilkler biraz daha fazla oluyo rahim yabancı bişeye alışmaya çalışıyo. Tamamen geçmicek ağrılar ama hafiflicek, kanama olmadığı sürece çok normal korkmayın🙏🏻

X