2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ayyy bende pazartesi 6+1 olcam bende gitsem görür müyüm ki 😍😍😍🤲🏻 regl tarihin ne zamandı
Bence görürsün canım ben 5. haftada keseyi görmüştüm 6da bebisi gördük nokta halinde 🥰 son adet tarihim 24 ocakti senin?

Bence görürsün canım ben 5. haftada keseyi görmüştüm 6da bebisi gördük nokta halinde 🥰 son adet tarihim 24 ocakti senin?
Benim son adet tarihim 30 Ocak kuzum. Benimki tedavi hamileliği. Normalden erken çatlattık yumurtaları. Şubat'ın 7 sinde çatlatma iğnesi oldum 🥰 1 Mart ta kesemizi gördük 4+3 çok şükür. Kendi doktorum 17 sine çağırdı ama ben sabredemiyorum işte ya. Neredeyse yarın gitmemek için zor tutuyorum kendimi 🤭😅

O yüzden çıkmamış olabilir. Emin olmak için kan verin tabi. Ben gecikmeden 4 gün sonra kaset test yapmıştım. Öyle öğrenmiştim
Dogru diyorsunuz bazi kizlar burda adet gunu bile silik goruyor ben giremyeince kesin yok dedim ama adet lekenmem de yok yarin sabah olmassan kesin kan vericem insaAllah hayirlisi hakkimizda

Benim son adet tarihim 30 Ocak kuzum. Benimki tedavi hamileliği. Normalden erken çatlattık yumurtaları. Şubat'ın 7 sinde çatlatma iğnesi oldum 🥰 1 Mart ta kesemizi gördük 4+3 çok şükür. Kendi doktorum 17 sine çağırdı ama ben sabredemiyorum işte ya. Neredeyse yarın gitmemek için zor tutuyorum kendimi 🤭😅
Benimde subat 7 tahmini yumurtlama tarihiydi. Yumurtlamadan hesaplarsak aynı olabiliriz seninle 😍 kalp atışı için mi 17sine çağırdı niye o kadar geç ki? Ben keseden 1 hafta sonra kalp atışına gittim keseye 27 Şubat'ta gitmiştim

Benimde subat 7 tahmini yumurtlama tarihiydi. Yumurtlamadan hesaplarsak aynı olabiliriz seninle 😍 kalp atışı için mi 17sine çağırdı niye o kadar geç ki? Ben keseden 1 hafta sonra kalp atışına gittim keseye 27 Şubat'ta gitmiştim
Yaa ayniyizdir inşallah 😍😍 Doktor yoğun olunca anca verebildi randevuyu 😅 ama ben malesef başka hastanede kesin ön muayene olurum 😅 biz keseyi göreli 8 gün oldu valla yarın gidicem resmen 😅 heyecan yaptırdın ay bana 😅

Yaa ayniyizdir inşallah 😍😍 Doktor yoğun olunca anca verebildi randevuyu 😅 ama ben malesef başka hastanede kesin ön muayene olurum 😅 biz keseyi göreli 8 gün oldu valla yarın gidicem resmen 😅 heyecan yaptırdın ay bana 😅
Kuzum bekleyebilirsen bekle dicem de zor biliyorum ama bir ihtimal henüz görünmezse boş yere üzülürsün bu sefer o da var🤔 doktorun kullandığı cihaz iyi değilse bazen gorunmeyebiliyormus en azından devlet hastanelerinde durum çoğunlukla böyleymiş 😐

5+3 benimde kasik agrisi ve meme hassasiyeti var ve aşırı bı yorgunluk bulantı vs hiç başlamadı sizin nasıl geçiyor
Benim de 5+ olunca belirtiler iyice yoğunlaştı. Adet günümden önce zaten göğüs ağrısı hassasiyeti olurdu. Hamile kalınca uçlarına kadar çok hassas acıyor. Özellikle bu hafta çok uyuyorum hiç halim keyfim yok. Hiçbir şey yapmak istemiyorum ama işe gidiyorum 🥴 bu hafta mide bulantısı değil tam ama sadece hamilelikte yaşadığım tuhaf bir his var. Midem hiçbir yemeği istemiyor ama yiyebiliyorum şimdilik. Kimi zaman ağrı oluyor. Çok sık acıkıyorum, yediklerim yetmiyor gibi bir şey oldum. Bünyem çok değişti benim 🥹🥴

Kuzum bekleyebilirsen bekle dicem de zor biliyorum ama bir ihtimal henüz görünmezse boş yere üzülürsün bu sefer o da var🤔 doktorun kullandığı cihaz iyi değilse bazen gorunmeyebiliyormus en azından devlet hastanelerinde durum çoğunlukla böyleymiş 😐
Yok kuzum devlet e gitmedim hiç. Özel muayenehane ama cihaz epey eski. O yüzden başka bı özel hastaneye gidip muayene olmayı düşünüyorum. Bundan önceki 2 gebeliğim boş olunca baya sabırsız oluyorum ister istemez

Yok kuzum devlet e gitmedim hiç. Özel muayenehane ama cihaz epey eski. O yüzden başka bı özel hastaneye gidip muayene olmayı düşünüyorum. Bundan önceki 2 gebeliğim boş olunca baya sabırsız oluyorum ister istemez
Çok normal canım sabredememek. Annelik=bitmek bilmeyen endiselermis şimdiden anladım 🤭 kötü dusunme ama hayırlısıyla sağlıkla alicaz kucağımıza bebislerimizi 🤲🤲💕

Çok normal canım sabredememek. Annelik=bitmek bilmeyen endiselermis şimdiden anladım 🤭 kötü dusunme ama hayırlısıyla sağlıkla alicaz kucağımıza bebislerimizi 🤲🤲💕
Ne güzel söyledin valla 🥰😍 ammmiiinnnn çok çok ammiiinnn 🤲🏻 su güzel haberi bende veririm Allah'ın izniyle 🥰🤲🏻

merhabalar, benim ultrasonum bugün 6+1 çıktı. kese var, yolk var ama bebek yok. kese 18 mm. Biraz endişeleniyorum. Sizce normal mi?

Kızlar kasım annelerinin 4. Annesi döndü 🤗 uykudan kafamı kaldıramıyorum. Ne iş ne ofis hiç bir şey yapmaya halim yok. Doktor randevum cumartesi ama merak ettiğim birşey var.

Sat 2 Şubat
5. Gün 2 embriyo transferim 22 Şubat
Bu gün betam 4500

Ben şimdi kaç haftalık hamileyim🤗
8. Tüp bebekte pozitifi gördüm. Hem çok heyecanlıyım hem çok korkuyorum. Tecrübeli anneler cevap verebilirse çok sevinirim ❤️❤️

X