2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Merhaba ben 23.10 beta değerle hamile olduğumu öğrendim 4 gün sonra tekrar kan verdim 195’e çıktı bu yükseliş iyi mi? Bir de 6 gün sonra gitsem keseyi görür müyüm
Yükseliş iyi ama kese için erken olabilir bilemedim hamilelik haftanız ve gününüzden daha net belli olur.
Kendimden örnek vereyim ben 5+5 günlükken keseyi gördüm karından o zaman içi boştu sadece kese gördük
Kalp atışını da tam 7+1 günlükken duydum bebeği de o zaman gördüm
Yaklaşık bu haftalarda bu gelişmeler oluyor ona göre hesaplayabilirsiniz

Ben de 8+3 teyim. Mide ağrısı üç haftadır beni mahvetti. Hala devam ediyor. Düzelemiyorum. İse gitmediğim zamanlarda sürekli yatıyorum
Bulantı ve kusma ağrıdan beter emin olun bulantınız ve kusmanız yoksa şanslı bile sayılırsınız insan kusarken öleceğini bile sanıyor öyle beter bir şey
Geçer inşallah ikimizin şikayetleri de en kısa zamanda 🙏🏻

Benim doktorum ilk 3 ay ilişki önermiyorum dedi ben sormadan. Belki doktorlar kişiye göre söylüyordur. Bende pcos olduğu için progestanı da hiç lekelenmem olmadan verdi. Zaten zor gebe kalıyorsun kaybetmeyelim dedi.
Bazı doktorlar net bence 3 ay yasaklıyor değişiyor doktordan doktora anladıgım kadarıyla

Yükseliş iyi ama kese için erken olabilir bilemedim hamilelik haftanız ve gününüzden daha net belli olur.
Kendimden örnek vereyim ben 5+5 günlükken keseyi gördüm karından o zaman içi boştu sadece kese gördük
Kalp atışını da tam 7+1 günlükken duydum bebeği de o zaman gördüm
Yaklaşık bu haftalarda bu gelişmeler oluyor ona göre hesaplayabilirsiniz
En son adet tarihim 22 şubattı

Arkadaşlar acil durumum var öğleden beri kanama yaşıyorum acile gittim alttan muayene etti bebeğimin kalbi atıyordu şükür. Bir parol serum bir de kan uyuşmazlığı iğnesi vuruldum. Onun dışında kanamayı kesecek bı şey yapmadılar bekleyeceğiz dediler. Bunu yaşayan var mı aglamaktan helak oldum
Kese çevresinde kanama var mıydı peki

Bende ayınıyım kafam aniden uçuyor resmen bedenimden ayrı hareket ediyor az önce az kalsın duvara kafa atacaktım her yöne çekiyor kafam dönüyor
😀😀 kıyamam güldürdün beni ama bende çok farklı değilim valla kafam bağımsız hareket ediyor benimde çok dönüyor ama birde yemek görmek bile istemiyorum açım resmen ama canım istemiyor 😌

merhaba kizlar. Bugün doktora gittim. son adet tarihi 20 subat. 4+4 olarak karindan kese göründü. daha ici bos haliyle bu normal dimi. 10 gun sonra gel bakalim kese icine ve kalp atisina dedi.Sabretmek cok zor ama beklemek zorundayiz. benim hesabima gore bugun tam 5 haftalik olmaliydi ama bir kac gun oynayabiliyor sanırım
Benimde sat 22 şubat bende bekliyorum gitmiyor 6 haftalık olsun ikisini birden görürüm inşallah

Çarşamba sade kese mi gördün canım o zaman normal demekki benimde karından kese daha büyümüş o belli ama bebek gozukmuyordh alttan kalbinin pıt pıt o kıpırdamasini gördüm şükür de yine de normal demekki ya cubku cuma gitsem benimde belki gözükürdu. Benimde iki hafta sonra randevum tekrar bakalım artik
Evet kese ve yolk sacı gördük sadece. Cuma kalp atışını da görürsek sonra 30-40gün görüşmeyeceğiz dedi

😀😀 kıyamam güldürdün beni ama bende çok farklı değilim valla kafam bağımsız hareket ediyor benimde çok dönüyor ama birde yemek görmek bile istemiyorum açım resmen ama canım istemiyor 😌
Canım ben salatalık ve ayvayı tuzladım yedim günlerce bide tuzlu yoğurt. Belki sende de işe yarar. Hala tam düzelmedi iştahım ama

Bir de son doktora gittiğimde yemek yiyemiyorum dedim bana serum taktılar. O beni baya ferahlattı. Doktorunuza bi sorun isterseniz. 2 3 gün idare etti beni. Yani daha az bulantım oldu.

X