2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Kilo çok önemli degıl gelişim olarak yine güzel zaman geçirmiş içerde 😍 zaten dısarı cıkınca kılo toplanıyor hemen sen bekle bırazdaha evet bebişin gününe yenı baktım 3 aylıkmış daha 😍
Minnak daha teyzesi bebişim bide ne biberon ne emzik tutuyor mama veriyorum diyorum arada yok almıyor anne sütü sağıyorum buzluğa atıyorum onuda içmiyor illa emicek zilli 😂 ona iyi bakmam lazım diyet biraz beklesin o yüzden napalım 😃

Ben kendimi baya baya tıka basa tok hissediyorum yaa şaka gibi çünkü ben acayip ekmek yerdim ekmeksiz doğabileceğime inanmazdım 🙈böyle giderse akşama acıkmam ben küçük oğlum uyutup evi temizliyim diyorum acıkırım hemde 😂

Aşçılıktan değil o, pisboğazlıktan🤣 canımın çektiğini yemeyince doymuyorum ben, yapanım olmayınca da iş başa düşüyor. Ama haklısın tabii, diyet için o şimdi ne yesem kafasından çıkmak lazım da işte…
Yok bence yaptığın çok güzel ki menülerinde sağlıklı bence💕

Ya bence evde yapmak daha tehlikeli. Kendin yapınca, hele de nispeten sağlıklı bir tarif uygulayınca sınır koymak zor oluyor. Ben geçen yaptım, keçiboynuzu unu tam buğday karışık, şekeri de iki yemek kaşığı. Biraz bitter çikolata koydum ama yumuşak olsun diye sütle birlikte zeytinyağı da vardı içinde, yine de yapılabilecek en sağlıklı ve lezzetli kek oldu bence. Ve ne kadar sürede bitti dersin🤦🏼‍♀️

Çok çabuk… çoook çabuk….🤣
Ben börek harici kek, tatlı gibi ev yapımı şeyleri az yiyiyorum. Paketli olanları fena gömüyorum🙈🙈

Yapıp çoğunu da buzluğa atıyorum zaten 😇

Daha önce yaptım yıne yapabilirim diyip kendimi gazlıyorum 😂 ideal kilom sence asagıdakı yazan gibimidir 😂

Ara öğün 4-5 yk yoğurt bir muz bir incir bir ceviz bızt
Çok geniş bir aralık çünkü önemli olan kas yoğunluğu aslında. Kası çok olan biri çok daha ağır çıkar tartıda.
Bir de sadece boya bakılarak hesaplamak yanlış bence🫠🙈
Hedefin 65 gayet ideal 🧿💕

Çok geniş bir aralık çünkü önemli olan kas yoğunluğu aslında. Kası çok olan biri çok daha ağır çıkar tartıda.
Bir de sadece boya bakılarak hesaplamak yanlış bence🫠🙈
Hedefin 65 gayet ideal 🧿💕
İlk hedefim 65 aslında sonra 60 - Bana genelde şey derler kılomu soyleyınce hadı ya o kadar var mısın 😂 ağır demekki kemıklerım bikere şu meşhur dıyetısyen aletlerinde ölçülmüştüm 58 çıkmıştı ıdeal kılom o zaman 9 aylık ertusum vardı ve ben ideal kilomdaydım 😂
58 bana zayıf duruyor baya o yüzden 60 a kafiyim ben 😂 yaza hedefim 60

İlk hedefim 65 aslında sonra 60 - Bana genelde şey derler kılomu soyleyınce hadı ya o kadar var mısın 😂 ağır demekki kemıklerım bikere şu meşhur dıyetısyen aletlerinde ölçülmüştüm 58 çıkmıştı ıdeal kılom o zaman 9 aylık ertusum vardı ve ben ideal kilomdaydım 😂
58 bana zayıf duruyor baya o yüzden 60 a kafiyim ben 😂 yaza hedefim 60
Benim de boyum bir altmış civarı, kilom 75 sularında şu an. (80 le hamile kalmıştım, 84’le doğuma girdim, geçen ay 72’ye düşmüştüm🙈) 60’lı kilolar çok acayip hayal gibi geliyor bana şu an. Yıllardır ibre yetmişe yaklaşınca sevinmekle teselli buluyorum🤣 Çok sevinince de iştahım açılıyor benim, sonra ibre hoop seksene kayıyor. Üzülüyorum tabii, üzülünce de teselliye ihtiyaç oluyor tabii 🤦🏼‍♀️🤣🤣

Ama şimdi 60 falan deyince ben de bir gaza gelir gibi olmadım değil.

X