2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Bunuda atın gruptan Hayır 4 taneyi nasıl yidin nasıllll Ben ismi lazım olmayandan 2 tane yedim az kalsın ters dönecektım
Kız şu an evde hem halka tatlısı hem de soğuk baklava var, gruba ihanet etmeyeyim diye gittim muz yedim ben yediklerimle ben kilo almadığıma şükrediyorum zaten

Çocuğum firtina gibiydi bugun,ne yerlerde ne goklerdeydim vallahi cok zor bir gündü aksam basmati pirincten pilav ve tavuk sote vardi menude. Yaninda salata ve yogurt da yedim,aksam tatli namina bi sey de sürmedim ağzıma. Gururluyum

Yaa benimde lömbür lömbür diyete başlamışken onuda takayım bari.. bu göbek nasıl gidecek ya
Meşhur bir laf var karın kası mutfakta yapılır diye hedefim karın kası yapmak değil belki ama karnımın eskisi gibi sıkı olması o yüzden ilk etapta sağlıksız karbonhidratı kesmek amacım sonrasına bakacağız artık

Sende benim gibi açlıktan gözü dönmüş gibi uyanıyorsun anladığım ve kahvaltı en sevdiğim öğün
+1 de ben 8.30 da kalktım. 9.30 civarı Önce yarım sandviç ekmeğiyle yapılmış karışık tost yedim. 13.30 zeytinyağlı sebze yemeği yedim. Az da beyaz peynir. Ama bol bol ekmek yedim çok seviyorum merkez akşam da fast food yedim ne ayıp Yazarken utandım valla. Böyle zayıflayamam diyeti unuttum ki.bugünü saymayıp yarın başlıyorum ben

Yaa bende s beden aldım ilk aldığımda baya zor takıyordum kancaları şimdi takıyorum rahat ama ikinciye asla geçemedim bencede etkisi var unutuyorum ama toplamda en fazla 10 kez takmışımdır. 6 saat mi kullanıyorsun

Ben ilk 1-2 hafta sabah kahvaltıdan sonra takıyordum öğleden sonraya kadar o zaman 6 saat rahat oluyordu.Şimdi evde takmıyorum sadece dışarı giderken takıyorum çok güzel göbek gizliyor çünkü

Ben ilk 1-2 hafta sabah kahvaltıdan sonra takıyordum öğleden sonraya kadar o zaman 6 saat rahat oluyordu.Şimdi evde takmıyorum sadece dışarı giderken takıyorum çok güzel göbek gizliyor çünkü
Gerçekten öyle ben dışarda bir kez taktım iki çocukla kan ter gözyaşı içinde kaldım arabada çıkardım sonra sinirlenip kısa mesafede takılır da tüm gün dışarda zorluyor

Gerçekten öyle ben dışarda bir kez taktım iki çocukla kan ter gözyaşı içinde kaldım arabada çıkardım sonra sinirlenip kısa mesafede takılır da tüm gün dışarda zorluyor
Ben 4-5 saat rahat taktım dışarda o olmasa göbekten dolayı dolabımı yenilemem lazımdı

Aaa hiç kahvaltısını yazam olmamış

Gizli gizli yiyor valla herkes
Ben yazayım. Kahve, iki haşlanmış yumurta, iki dilim tam buğday ekmeği (üstünde kaşar erimiş) zeytin.

Şimdi yazınca fark ettim, çok az yemişim ya, tatlı niyetine de bir şey yenmemiş. Hemen gidip durumu telafi etmem lazım

Bende bu sabah erken yaptım kahvaltıyı çünkü eşim evde aç olunca hiç çekilmiyor o yüzden hemen ona hazırlarken kendime de bir dilim kare tost, salatalık, domates ve zeytin ve tabii ki kahve bir de tatlı yerine az kalorili sütlü gofret yedim nesquik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…