Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
Bende idrar sikisik girmistim hic agrim sizim olmadi 2 dk bitik dedi anlamadim kesinlikle sikisik gidilmeli benimde pozitif cok sukur bence etkisi oluo doktor dedi rahimi idrar kesesi skistirdigi icin dha iyi oluormus sperm yolu acisindan
Aynı bende ne ara oldu bitti anlamadım maşaAllah sağlıkla kucağınıza alın inşaAllah ❤️

Canim bende asilama yaptirdim ve ilk asilamamda tuttu ne gogus hassasiyetim var hala ne bisi regl agrilari cektim kendini umutsuz ediyorsun aybi belirtileri yasamisiz bende kanama gecirdim adet gelio sandim ama gelmedi kesildi
Benim 3. Aşılamam ama benimki zorlamadan oldu doktor cok zorladı. O yizden kanama olduğunu düsünüyorum

İdrara sıkışık girmediyseniz acı oluyor maalesef
İdrarım vardı aşırı sıkışık değildim ama ilk 2 aşılamada bu kadar olmamıstı. Aleti taktı zorladı katateri iceri gönderdi başka birsey yaptı sonra onu geri cıkardı. Yeni aleti cıkardı onuda taktı katater gönderdi içeri birde uzun makasla uğraştı canımı çok acıttı sonrası aşılamayı yaptı. Diğerleri gibi kısa sürmedi yani uzun sürdü bu sefer ki. Bugün yine hafif kanama oldu ağrım başladı. Kanama dediğim çok açık pembe akıntının icinde geliyor.

Hayır bitanem sperm bekliyoruz 1 de olucak bu sefer aşırı heyecanlıyım
Tam 45 dk kaldı o zaman ☺️ bende adet olamadım diye doktora geldım gebelik testi verdim ama yok eminim ama söktürücü vermeden kontrol etmek istedi 😊 dualarım seninle sabah gözümü açar açmaz aklıma sen düştün hayırlısıyla inşallah bu sefer mucizeni yaşarsın 🥰 bende ilkinde ne korktum ne heycan yaptım bu adetle bidaha aşılama olcam sımdıden içim içime sığmıyor 🥹 Meryem suresini oku beklerken bende senin için okuyacağım ❤️🥰

Tam 45 dk kaldı o zaman ☺️ bende adet olamadım diye doktora geldım gebelik testi verdim ama yok eminim ama söktürücü vermeden kontrol etmek istedi 😊 dualarım seninle sabah gözümü açar açmaz aklıma sen düştün hayırlısıyla inşallah bu sefer mucizeni yaşarsın 🥰 bende ilkinde ne korktum ne heycan yaptım bu adetle bidaha aşılama olcam sımdıden içim içime sığmıyor 🥹 Meryem suresini oku beklerken bende senin için okuyacağım ❤️🥰
Allah bin kere razı olsun kuzum benim mu mesajına o kadar mutlu oldum ki rabbim güzel kalbine en kısa sürede evlatla neşelendirsin kuzum benim hayırlısıyla birbirimize güzel haberlerimizi verelim hastanedne çıktım şimdi yemek yiyorum bitanem 12 bucukta girdim aşılamaya 45 grce felan çıktım çok şükür şuan çok iyiyim

Sperm ilk aşılamada 28 milyondu toplam yıkandı 800 bin kaldı yüzde 55-60 hızdı bunda 180 milyon yıkanınca 2 milyon kaldı hız 65-70 olmuş

❤️Amin canım amin en kısa zamanda inşallah🙏ben özel merkezlerde değil de normal özel bi hastanenin kadın doğum doktorunda yaptırdım . Femara elimde vardı zaten onu almadım. Sperm yıkama 600 çatlatma iğnesi 600 küsur aşılama işlemi de 4000 . Ama buralara göre fazla ucuza kaçmışım galiba😂😂 labaratuvarı içime sinmedi zaten bir sonrakini dışarda yıkattırıp götürcem. Senin o zaman ki kimyasala mı dönmüştü canım, ondan sonra bişey yapmadın mı

Yok canım 9 haftaya dönük kürtaj oldum gelişmedi maalesef. Evet baya uygun olmuş seninki bende düşünüyorum aşılama bakalım. Canin aciyor mu yapılırken

edahandro edahandro kuzum merhaba bakar mısın eşiöin bugunki yıkama ila 29 eylül deki sperm yıkamaya 28 milyondan 180 milyona çıkar mı ki cidden

Eklentiler

• IMG_5852.jpeg
    IMG_5852.jpeg
    43,2 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_5851.jpeg
    IMG_5851.jpeg
    38,6 KB · Görüntüleme: 37
X