Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
ne demek canım benim yeter ki moral olsun sana ama doğruları dedim hiç sıkma canını hepsi nasip kısmet kafana takma elde değil amaa bir şeylerle oyalan özelden de özel bir şey sormak istersen cevaplarım canın sıkıldıkca yaz 🥰 öyle hepimiz aynı acıları stresleri umutları heycanı yaşıyoruz bende hepimiz için dua ediyorum inan benle aşılama olan bi arkadaş hamile kaldı ben kalmış kadar sevindim 🥰
Çok saol canım sorarım tabi sende sorabilirsin evet doğru şeyleri söylüyorsun aslında biz elimizden geleni yapıyoruz zaten gerisi takdiri ilahi rabbim ne zaman nasip ettiyse hayırlısı olacak ise olur🙏🏻

🤰💜ANNE ADAYI💜🤰AŞILAMA TARİHİ İLAÇ
YUMURTA SAYISI
DURUM
@iftade1 EylülGonal-f
2​
:anneadayı: 🧿
3. Aşılama​
@festina lente4 EylülGonal-f
4​
🍀
1. Aşılama​
@minadilda4 EylülGonal-F
2​
:anneadayı:🧿
1. Aşılamadan sonraki ay kendiliğinden hamile kaldı🐣🐞 mucizenin kanıtı 🙏
@turuncummm7 EylülLetu
2​
🍀
1. Aşılama​
@bebis67678 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@GulcanKarakayaTurker NZ9 EylülFostimon
Klomen
3​
🍀
1. Aşılama​
@Mihra959 EylülGonal-F
3​
🍀
1. Aşılama​
@sumeyye 130611 EylülKlomen
2​
🍀
2. Aşılama​
@Mimeily12 EylülFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
@-nelly14 EylülGonal-f
2​
🍀
1. Aşılama​
@esray3515 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@Milkamzzgr15 EylülGonal-F
1​
🍀
2.​
Aşılama​
@TOMURCUK_2721 EylülGonal-F
3​
1. Aşılama
Çipli​
@mirasanne21 EylülGonal-F
3​
3. Aşılama​
@mucizeolsunnnn22 EylülGonal-F
4​
🍀
1. Aşılama​
@balkalp25 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@merry5827 EylülGonal-F
4​
🍀
2. Aşılama​
@bsrgnr585827 EylülGonal-F
Letu
2​
1. Aşılama​
@hayaldunyasi9228 EylülGonal-F
4​
🍀
1. Aşılama​
@kuppkuppkupp28 Eylül
Gonal-F​
1​
🍀
1. Aşılama​
@karkedkah28 EylülGonal-F
2​
🍀
2. Aşılama​
@keug0329 EylülKlomen
1​
🍀
1. Aşılama​
@Hayvanseverbiri29 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
@Safransari
2 Ekim​
Letu
1​
🍀
1. Aşılama​
@blue21044 Ekim
Gonal-F​
1​
🍀
1. Aşılama​
@Teletabi5 EkimGonal-F
5​
🍀
1. Aşılama​
@Kbude6 EkimGonal-F
2​
2. Aşılama​
@C1202996 EkimGonal-F
2​
🍀
1. Aşılama​
@Pasiphea6 EkimFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
edahandro edahandro
7 Ekim​
Klomen​
2​
🍀
4. Aşılama​
@damlasu149 EkimLetu
Fostimon
1​
🍀
1. Aşılama​
@Gzzdtk9 EkimFemara
2​
🍀
1. Aşılama​
B Babyboy05 9 EkimGonal-F
3​
1. Aşılama
Çipli​
@ugurbocegi729 EkimKlomen
2​
🍀
1. Aşılama​
kediannesinino kediannesinino 16 EkimGonal-F
1'den fazla​
💜
1. Aşılama​
M Melyy1026 18 EkimFemara
1​
💜
1. Aşılama​
@Minik Mucizemi Bekliyorum19 EkimPergoveris
2​
💜
1. Aşılama​
kuzu_ kuzu_ 21 EkimGonal-F
4'den fazla​
💜
1. Aşılama
Çipli​
@feyzakhygl0925 EkimFemara
1​
💜
1. Aşılama​
KIZLAR TÜP BEBEĞE GEÇMEM SEBEBİ
İLE YENİ KAYIT ALAMIYORUM
EKİM-KASIM-ARALIK TOPİĞİ AÇIN
LÜTFEN
🥰
BİRBİRİNİZDEN KOPMAYIN

🚨🚨 Kızlar 4. Aşılamamın negatif olması sebebi ile Tüp Bebek yaptırmaya karar verdim. Ekim ayı mezunlarımızı verdikten sonra tablomuza Ekim ortasından itibaren Kasım ayı için yeni eklemeler yapamayacağım 🚨🚨🚨 topiği devam ettirmek isteyen arkadaşlar Ekim-Kasım-Aralık Aşılama Topiği açabilirler 🚨🚨🚨 hepinizi çok seviyorum. Ben aşılamayı destekliyorum ancak yaşımın 35 olması ve 4. Aşılamamın da tutmaması sebebi ile tüp bebeğe karar verdim 🚨🚨 özellikle 1. Ve 2. Aşılamasını olacak olan arkadaşlarım lütfen umudunuzu yitirmeyin, tablomuzda 3. Aşılamada dahi pozitifi gören arkadaşlarımız oldu 🍀🍀

🤰🧿 Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ve Ekim ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏
25 Ekim aşılama Gonal-F 75 ml kullandım ilk aşılamam 🙏🏻

hayırlı olsun kuzum ilk aşılamamı? ve belirtileriniz neydi?
Teşekkürler canım evet ilk aşılamamdı. Karın kasık ağrısı bel ağrısı ve göğüslerimde hafif sızı vardı. Aşılamanın olduğu günler göğüs ağrım daha çoktu hatta sonrasında biraz hafifledi ama yine de sanki ağırlaşmış gibiydi ve sızısı azalsada hiç geçmedi.

Teşekkürler canım evet ilk aşılamamdı. Karın kasık ağrısı bel ağrısı ve göğüslerimde hafif sızı vardı. Aşılamanın olduğu günler göğüs ağrım daha çoktu hatta sonrasında biraz hafifledi ama yine de sanki ağırlaşmış gibiydi ve sızısı azalsada hiç geçmedi.
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım hepimize dua et bu belirtiler hepimizde var ama belli olmuyor tabii ki yeni aşılama olduğumuz için ilaçların yan etkisi çok fazla

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım hepimize dua et bu belirtiler hepimizde var ama belli olmuyor tabii ki yeni aşılama olduğumuz için ilaçların yan etkisi çok fazla
İnşallah kuzum güzel pozitiflerinizi görürüm sizinde hep duamda bu topikte tanıştığım arkadaşlarım ve gördüklerim 🥰 net sonucu ben 11.günden sonra anladım. Daha önce de iki ay üst üste gonal f ve ovitrelle vurdum ama kendiliğinden deneyelim dedik olmadı. İlk kullandığımda belirtiler vardı bende ama negatifti hatta kimyasal gebelik geçirdiğimi söylemişti doktorum. Ama ikinci ay ki tedavimde hiç belirti yaşamadım ne göğüs ağrısı ne bel karın sanki hiçbişey yoktu. Sonra bir ay ara verdik. Bu ay da direk yine aynı tedavi gonal f + ovitrelle ile çipli aşılama oldu. İlk aşılamada tuttu. Ve hep çoğunlukla göğüs ağrısıyla takip ettim aslında. Onunla anladım daha çok diyebilirim. İnsan bu süreçlerde vücudunu dinlemeyi bile öğreniyor 🥰

Bugün 11.günüm test yaptım ama negatif çıktı şuan için pozitife döner mi erken mi yaptım acaba testi

Aslinda yarın kan vermek istiyorum ama çıkar mı ki bı gün daha beklesem mi
aşılamanın 13. ya da 14. günü kan testine gidebilirsin demişti benim doktorum. senin de 13. güne denk geldiğine göre sıkıntı olmaz bence ama daha emin olayım dersen birkaç gün daha bekle canım.

X