Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 86 76,8%
  • 2

OY: 18 16,1%
  • 3

OY: 7 6,3%
  • 4

OY: 1 0,9%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    112
havuç, kuru incir yenmesi destekliyor mu acaba aşılama sürecini bilgisi olan var mı? ya da sizler neye dikkat ediyorsunuz?
ılaclar büyütüyor zaten dıye ekstra bişi kullanmadım istenılen oranda buyumesıne engel olursa dıye dr da şunu ye bunu yeme demedı ıkı gün dınlen duş alma sonra normal hayatına devam et dedı bn yıne de süpürge yaparken dıkkat edıyorum eskı doktorum süpürge iç karnı zorluyor demişti

ılaclar büyütüyor zaten dıye ekstra bişi kullanmadım istenılen oranda buyumesıne engel olursa dıye dr da şunu ye bunu yeme demedı ıkı gün dınlen duş alma sonra normal hayatına devam et dedı bn yıne de süpürge yaparken dıkkat edıyorum eskı doktorum süpürge iç karnı zorluyor demişti
bende yarın aşılama yaptırıcam sonrasında 2 gün izin aldım ilk üç gün sadece yatıcam :)

Şimdiden bol şans. 🙏 ben orzax proceive f şase kullanıyorum içeriği güzel folik asit inositol çinko vs var.
çok teşekkür ederim . Decavit folik asit kullanıyorum 1 er gün arayla kullanmamı söyledi doktor. siz doktor tavsiyesi üzerine mi kullanıyorsunuz?

Canım nasılsın ? Bu arada bende de kist olmuştu divina diye ikaç kullandım erimesi için doktor bu ilac gebeliğe engel değil demişti
Bana direk doğum kontrol hapı verdi. Onu bilseydim kullanırdım valla. Reçetesiz satarlar mı acaba. Bi bakayım. Ben bu ay boşa gitmesin diye hapı kullanmadım. Bi bakayım o dediğine kuzum. Belki bana da nasip olur tüp bebek öncesi 😍 doğal yolla bebiş

Canım nasılsın ? Bu arada bende de kist olmuştu divina diye ikaç kullandım erimesi için doktor bu ilac gebeliğe engel değil demişti
Araştırdım dediğin gibi gebeliğe engel değil. Bu ay kullanmayayım da kist geçmezse sonraki ay bi sorarım bakalım kuzum. Şimdi gidip almaya da çekindim. Bilmeden ilaç kullanmayayım dedim. Ama çok iyiymiş ilaç 😅 almamak için kendimi zor tuttum

kızlar geçen ay klomen kullanıp aşılama olmuştum bu ay regl yeni bitti ama yüzüm çok sivilcelendi hiç böyle olmazdı haplardan dolayımı acaba birde akıntım var biraz gögüslerim agrıyo hemen olmaz ki yumurtlama

kızlar geçen ay klomen kullanıp aşılama olmuştum bu ay regl yeni bitti ama yüzüm çok sivilcelendi hiç böyle olmazdı haplardan dolayımı acaba birde akıntım var biraz gögüslerim agrıyo hemen olmaz ki yumurtlama
Canım hapların türlü türlü etkileri var. Olabilir yani. Bünyemiz de şaşırdı iyice.

Cok gerginim sinirlerım cok bozuk bazen neselı bazen aglamaklıyım aşılama oncesı stresten kötüydüm sımdı de beklerken kötüyüm sonuç negatıf olursa stresı yaşım aldı basını gıdıyor😔
Canım 28 Ekim cumartesi inşallah güzel haberlerini alacağız. 12. Gününde idrar testi yaparsan çıkma ihtimali var 🙏

Arkadaşlar merhaba birşey soracağımız ovitrelladan sonra kaç gün sonra adet oldunuz ?
Ve kendi döngünüz adet olduğunuz günden kaç gün sonraydı

Arkadaşlar merhaba birşey soracağımız ovitrelladan sonra kaç gün sonra adet oldunuz ?
Ve kendi döngünüz adet olduğunuz günden kaç gün sonraydı
Ovitrelle yaptığım günü 1.gün sayarak 15.günü regl olmuştum. 1 gün gecikmiştim yalnızca. Normal döngünden ziyade iğne tarihi önemli.

X