2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Öyle gerçekten yıllardır Ankara Çorum arası mekik dokuyor ayda bir gidiyor Allah hepsinin sağlığını versin gerçekten çok zor hastalıkla hastaneyle uğraşmak
aynen ben de ankara tokat arası gidip geldim yıllardır canım sonra rahmetli kaynatamın rahatsızlığı oluyordu onlar geliyordu bir kendimizle ilgilenemedik 7 sene sonra tüp bebek tedavisine başladık bizde yarın yine kontrol var bakalm tedavi süreci düşündüğümden zorluymuş..

2019 un da bitmesine az kaldı..
yakında başlığı 2020 diye değiştirmesi için yöneticiye msj atarım..
konumuzun 5. senesine gireceğiz yeni sene hayırlarla sağlıcakla bol sevinçli haberlerle gelir ve geçer inşallah amin..

Rabbim vesile kilsin

Allah yardımcın olsun canım emekleriniz karşılığı boş çıkmaz inşallah hep dua ediyorum hepinize inan ki

canım bende senı merak edıyordum. pazartesı ımıs opu. hayırlısıyla guzel sonuclar almayı nasıp etsın allah. kardesının sınavı nasıl gectı onuda atlattınız sukur.
kardeşim spor mülakatını kazanamadı canım ya çok üzgünüz nasıl gönlünü rahatlatacağım bilemiyorum onun..
çatlatma iğnesini vurundum ben de bir saat önce evet canım pazartesi opu var bakalım kaç yumurta olacak merak ediyorum

Herseyde bir hayır var. Allah bi kapı kapatır diğerini açar. Hayırlısı olsun yeter ki

limoncicegi41 sen ne yaptın canım doktorla konuştun mu yeni tedavi için ne düşünüyorsun?
canımm yarın opuya kacta gıreceksın.. hadı hayırlı haberlerını beklıyorum. duamdasın. hersey cokk guzel olsun ınsallah.. heyecanlı mısın?bende bugün adet oldum bu ay mola verecegız ama bı muayeneye gıdecegım adet bıtımınde. muhtemelen ocakta transfer olurum. senın taze transfer olacak degıl mi?

naptın nasılsın transfer olacaktı ne olu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…