2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

limon senin agrin olmustu dimi en sonuncuda

aaynaa aaynaa evde dinleniyo galiba
biraz dinlendim canım sızlıyor kasıklarım aneztezi çok sersemletti beni bakalım döllenecekler mi şimdi onu düşünüyorum ne zor işlermiş ya ...
ALLAH'IM emeklerimizi zayi etmesin hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar versin cümlemize inşallah amin..

canımm yarın opuya kacta gıreceksın.. hadı hayırlı haberlerını beklıyorum. duamdasın. hersey cokk guzel olsun ınsallah.. heyecanlı mısın?bende bugün adet oldum bu ay mola verecegız ama bı muayeneye gıdecegım adet bıtımınde. muhtemelen ocakta transfer olurum. senın taze transfer olacak degıl mi?
evet canım benim taze olacak nasipse gülüm bakalım şimdi yarın ne derler diye bekliyorum hepimiz için hayırlısı olsun sağlıcakla olsun şu opuyu da atlattım ya içim rahatladı çok olmasa da ..
inşallah sevinçten dört köşe olacağımız zamanlar da gelecek limoncuğum ya çok inanıyorum bizim için de az kaldı inşallah

evet canım benim taze olacak nasipse gülüm bakalım şimdi yarın ne derler diye bekliyorum hepimiz için hayırlısı olsun sağlıcakla olsun şu opuyu da atlattım ya içim rahatladı çok olmasa da ..
inşallah sevinçten dört köşe olacağımız zamanlar da gelecek limoncuğum ya çok inanıyorum bizim için de az kaldı inşallah
hadi kuzum sana sevınelım ınsallah bende peşinden gelırım

oldum canım ancak negatif oldu. sen nasılsın? aşılama olacaktı yaptırdın mı?
Yaa hayırlısı olsun canım.
Yok canım 2.klomenden sonra bıraktım tedaviyi çok stresli geçti yeter artık dedim. Şimdi düşünmüyorum ama arkadaşım dhea kullanmamı çok istiyor kendi elinde de var bedelsiz verecek kararsız kaldım kendi faydasını gördü. Ilacım da var diyor onları da vereyim diyor. Şimdi güzel kilo da veriyorum umudumu buna bağlıyorum
buyudu tabiki teyzesi 4 ay dolacak:))))
boyle soranlara sokakta top oynuyo esprisini yapiyorum🙃🙃🙃😉😉😉
Ay o günleri de sağlıkla görün canım allah bağışlasın

Yaa hayırlısı olsun canım.
Yok canım 2.klomenden sonra bıraktım tedaviyi çok stresli geçti yeter artık dedim. Şimdi düşünmüyorum ama arkadaşım dhea kullanmamı çok istiyor kendi elinde de var bedelsiz verecek kararsız kaldım kendi faydasını gördü. Ilacım da var diyor onları da vereyim diyor. Şimdi güzel kilo da veriyorum umudumu buna bağlıyorum

Ay o günleri de sağlıkla görün canım allah bağışlasın
dhea balık yagı degıl mi canım. dene bence kararsız kalma. klomen sınır yapıyor sanırım

konumuzun 2020 olarak değitirilmesini istedim yeni liste hazırlamak lazım artık...bakalım ya da listemizin devamı olarak yeni isimler de aramızda görürüz bakalım hayırlısı yeni sene bizlere neler gösterecek acaba

Kızlar endoskopi yaptrdm sonuc cıkacak.. Sonrasında Yalnız ben bir haftadır devamlı bir agrı midemde ne yemek yıyebılıorum nede başka birsey. Şiddetli yanma var mıdemde.. Kraker akşamları tost yiyorum. 2aydır hastanede acilde serum yedim hep.. Neyse ilacta verdiler ama gecmıo bu..
Raporlu yaptrcktm evrakları hazırladım adet 28-29olurdu dun bekledim yok gelen giden.. Yarına randevu aldım ah ödüm patlıyor korkuyrm da bu süreçten. Bugun 30.gun olurum dıe beklıyorum..
Erteleyim dedım bir ay bu tedaviyi ama sebepsiz de olsa bebek olmadı esımde başlayalım diyor. 8ay olmus artık asılamadan sonra mıdem olmasa başlıcam da buda bitirdi beni..

X