2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

bir tanıdığımın haberini aldım sanırım yıllardır evli ve yeni bebekleri olucak
Rabbim ne zaman kısmet ederse böylede bir gerçek var herşey zamanında oluyor, ne erken ne de geç.. Bakalım bizim vaktimiz ne zaman???
Hayati inanç hoca var çok sever ve çok dinlerim, din hocası deil akademisyendir youtubede videoları var hayati inanç derlemeler diye de bakmak isterseniz benim çok hoşuma gider bana ufuklar açtı stresim azaldı bu aralar..
Allah hakkımızda hayırlısını versin bende yolun başındayım ilk denemem olacak Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler bazen üzüntüler insanı yıpratıyor ama dertsiz kul da yok gibi bu dünyada.
limoncicegi41 limoncicegi41 aaynaa aaynaa ikinizin de güzel haberini bekliyorum sizleri tanımasam da gönlümden diliyorum bizlerde bu duyguyu tadarız inşallah.
canımsın bu arada hala test yapmadım. yparsam olumlu yada olumsuz muhakkak haberdar ederım canım

Up k a
Amin inşallah.Yok canım aslında çoğul gebeliğe göre milad kabul edilen 37 haftada yaptım.Ama önce muayeneden sonra iyiler diye odaya ikiside geldi.sonra inilti fark edince hemşireler. Solunum desteği için aldılar.sonra 2kez akciğer filminden sonra akciğerde enfeksiyon çıkınca antibiyotik tedavisi yaatırdılar.şükür crp 30dan 1.54e düşmüş.inşallah bi aksilik olmazsa yaeın taburcu olcakmışız.
çok sevındım canım inşallah eve dönünce hersey daha guzel olacak.

Kizlar hamile kalan oldumu bu ay?
Aynaa canım iyi haber varmı?
Benim ewimde bu ay sonuçlar normal cikti bende 2 gün once rahim filmi cekildim tupler acik bi sorun yok

Kizlar hamile kalan oldumu bu ay?
Aynaa canım iyi haber varmı?
Benim ewimde bu ay sonuçlar normal cikti bende 2 gün once rahim filmi cekildim tupler acik bi sorun yok
ben de canım kontroller devaam iğneler çok etkiliyor beni cuma yeniden kontrol var..
bakalım ne olacak hayırlısı ile sağlıcakla hepimiz seviniriz inşallah kızlar birbirimize dua edelim..
iğneler düşündüğümden daha fazla maliyetli oldu tüp bebek yaptıran ne kadar insan var ya insan bir hoş oluyor gerçekten de kalabalık çok tüp bebek merkezi..
tüplerinin açık çıkmasına da sevindim çoğu insan rahim filminden sonra da hamile kalanlar oldu

Cansınız kızlar ama maalesef negatif . Sağlık olsun
inşallah hayırlısıyla sağlıcakla kendiliğinden olur hayırla sağlıcakla inşallah ya..amin amin..
çok bekleyenlerdeniz dostumla sevinenlerin yanında bizler de oluruz inşallah tüm isteyenler de olur inşallah amin..
:dua: :dua: :dua:

inşallah canım sen nasılsın. kac haftalık oldun. takvim eklesene canım takip edemiyoruz böyleee. iyi misin. agırlastın mı? işallah zorlamıyordur.
Takvim eklemeyi bilmiyorum ki abla ağırlaşmaya başladım annem rahatsız hastanede yatıyor ankarada ben de babamla ilgileniyorum bir yandan.
Salı günü yemek yemek için girdiğimiz bir mekanı kurşunladılar hala onun etkisindeyim bebekte birşey yokmuş ama kasıklarım falan çok ağrıyor.

Takvim eklemeyi bilmiyorum ki abla ağırlaşmaya başladım annem rahatsız hastanede yatıyor ankarada ben de babamla ilgileniyorum bir yandan.
Salı günü yemek yemek için girdiğimiz bir mekanı kurşunladılar hala onun etkisindeyim bebekte birşey yokmuş ama kasıklarım falan çok ağrıyor.
cok gecmis olsun...
doguma nekadar kaldi

ALLAH ŞİFA VERSİN canım hastalık insanı çok yoruyor senelerdir ben de annemin rahatsızlığı ile çok uğraşmıştım şimdileri çok şükür iyi kendi derdime çare aramaya zaman oldu yani..

yaaa kuzum neler söylüyorsunnn. allah korumus sızı. gecmişler olsunn.annenin nesi var?. cok korkmus olmalısın canım benım ya.

yaaa kuzum neler söylüyorsunnn. allah korumus sızı. gecmişler olsunn.annenin nesi var?. cok korkmus olmalısın canım benım ya.
Hala şoktayız eşimde ben de camlar yüzüme patladı kaldım öylece eğilmek sonradan aklıma geldi Allah korudu gerçekten.
Annemin de takayasu arteriti var bir çeşit romatizma rahatsızlandı biraz doktorlar takip etmek istediler.

ALLAH ŞİFA VERSİN canım hastalık insanı çok yoruyor senelerdir ben de annemin rahatsızlığı ile çok uğraşmıştım şimdileri çok şükür iyi kendi derdime çare aramaya zaman oldu yani..
Öyle gerçekten yıllardır Ankara Çorum arası mekik dokuyor ayda bir gidiyor Allah hepsinin sağlığını versin gerçekten çok zor hastalıkla hastaneyle uğraşmak

X