2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Süt maydanoz kürünü denedim mi canım, konularda okudum cok hamile kalan var belki vesile olur
bir kez duymuştum canım bir kez de yaptım sonra da yapmamıştım aslında yapmak lazım ama adet olnca doğum kontrol hapına başlayacağım doktor öyle demişti tüp bebeğim başlayacak inşallah ondan sonra

hayırlı uğurlu olur inşallah..bende aralık a kaldım süre şartı varmış ..iki ay kaldı, belki birşeyler değişir ümit hep var.

Kızlar birsey sormak istiyorum şimdiye kadar adetlerim çok düzenli ve günü gününe olurdum ama daha adetime 3 gün varken dün gece bi damla geldi ped koydm gece sabah kalktıgımda biraz gelmisti şmdi ise biraz daha artmaya baslamıs neden 3 gün erken oldum ki ((

kızlar sizlerle de paylaşayım. etrafımdaki herkes grip. ben de oldummu çok ağır olurum, yüksek ateş vesaire bir kaç gün kalkamam. malum ikinci ayımı dolduruyorum, kontrole gittiğimde doktoruma sordum ne yapayım diye.
Blocker mikrop savar diye bir ürünü önerdi. içmiyorsun, yemiyorsun, kimlik kartı gibi birşey sadece yanında taşıyorsun, hiçbir yan etkisi yokmuş, serhat bey herkese önerdiğini söyledi, grip aşısından çok daha iyi diyor çünkü sadece gripe karşı değil bir çok bulaşıcı hastalığı önlüyormuş. evham olmuştum, rahatladım şimdi valla. belki böyle bir çözüm arayan vardır

o nasil bisey ya radyasyon yada baska bisey yayarmi .......
diye yazdiktan sonra baktim oda kokusu gibi bisey bu kadar korurmu ya nebiliyim icinde bitki mi var acaba ne var icerigi ne yoksa zarari dokunurmu

estrofem verdı yolladı. bır hafta sonra bır daha bakacak. yeterlı kalınlasma gorurse transfer ıcın gun verecek.

benım doktor hastaları bıtene kadar calısıyor. atom karınca gıbı. öğlene kadar istanbulda. ogleden sonra bı hastanede aksam 5 den sonra baska bır hastanede .gunde kac hasta bakıyor bılmem
hadi ya doktora bak hele doktora şimdi kaç yumurta konacak inşallah tek mi çift mi

Canım dondurmak için ayrı ücret ödemedim. Donmuş 5 embriyom var. Allah hayırlısıyla nasip eder inşallah
bazı üniversite hastaneleri para alıyormuş ben hiç sormadım aklıma da gelmedi de bakalım canım ben de doğum kontrol hapına başladım bugün aşırı nezleyim hava değişimi oldu sanırım hazımsızlık reflüm azdı az da yesem çatlayacağım sanki..
burnum yara oldu kendime gelmeliyim biran önce bakalım ..
senin heyecanın var şimdi hepimizde peş peşe sevineceğiz inşallah ne sana bir türlü nasip oldu ne bana kaç aydır bir zamanını bekliyor tedavilerimiz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…