2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

selam kızlar anneveoglusunun selamları var. @Eren61 eşinin ameliyat olmasına sevındı cok. E ebrugltkn canım senınde hamıle olmana cok sevındı. hayırlı olsun dıyor. aaynaa aaynaa sanada duacı :)) inşallah unuttugum olmamıstır. ve herkese selamı var
aleyküm selam canım sen de selam söyle sağolsun..

papatya cayı ,melisa çayı bana iyi gelmişti canım hala ara sıra içiyorum benim de uyku problemim var o zaman da içiyorm sakinleştiriyor beni..
yavaça yerleştir canım ya bizlere de dua et
Ediyorum hep herkese.
Bi denicem ozaman ben de hala kış hazırlıkları var bizde şimdilik yoruyor beni uyuyabiliyorum

Kızlar degerlerim bunlar
Amh: 7.68
Fsh: 7.43
prolaktin:17.4
progesteron: 12,7
Lh: 5.17.
Rahim filmim de cekildi sizce nasıl degerlerim

Kızlar degerlerim bunlar
Amh: 7.68
Fsh: 7.43
prolaktin:17.4
progesteron: 12,7
Lh: 5.17.
Rahim filmim de cekildi sizce nasıl degerlerim
amh bir kere tekrarla bence.. benim gittiğim devlet hastanesi 2018 şubat ayında 2 civarı iken , 2019 ocak ta 4,5 çıktı amh, sonucu başka bir yere götürdüm pcos olabilir dedi doktor. tekrarla dedi iki ayrı yerde tekrarladım yine 2 civarı çıktı.. amh için açlık-tokluk durumuda ve gün şartı yok.. istenilen gün yapılıyor..diğer hormonlar için adetin 2.-3. günleri gitmek lazım..

amh bir kere tekrarla bence.. benim gittiğim devlet hastanesi 2018 şubat ayında 2 civarı iken , 2019 ocak ta 4,5 çıktı amh, sonucu başka bir yere götürdüm pcos olabilir dedi doktor. tekrarla dedi iki ayrı yerde tekrarladım yine 2 civarı çıktı.. amh için açlık-tokluk durumuda ve gün şartı yok.. istenilen gün yapılıyor..diğer hormonlar için adetin 2.-3. günleri gitmek lazım..
Yanlıs çıkabiliyormu yani ??

bence bir kere daha tekrarla sağlıklı sonuç almış olursun.. benimde kafama takıldı tekrar gittim iki yerde yaptırdım bazen hormonlar tavan yapabiliyor amh değeri baya yüksek çıkmış.

kızlar benim adetim de gecikti test yaptım ama negatif tabi :KK70::KK70::KK70: kendini naza çekiyor bu ay sanrım

X