2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

bazı üniversite hastaneleri para alıyormuş ben hiç sormadım aklıma da gelmedi de bakalım canım ben de doğum kontrol hapına başladım bugün aşırı nezleyim hava değişimi oldu sanırım hazımsızlık reflüm azdı az da yesem çatlayacağım sanki..
burnum yara oldu kendime gelmeliyim biran önce bakalım ..
senin heyecanın var şimdi hepimizde peş peşe sevineceğiz inşallah ne sana bir türlü nasip oldu ne bana kaç aydır bir zamanını bekliyor tedavilerimiz..
canım ılk yıl ıcın ücret almıyor devlet hastanelerı sonrakı yıl dıye bılıyorum. merak etme toparlanırsın. sebze meyve duzenlı ye canım

canım ılk yıl ıcın ücret almıyor devlet hastanelerı sonrakı yıl dıye bılıyorum. merak etme toparlanırsın. sebze meyve duzenlı ye canım
doktora gittim ilaç aldım bakalım bol bol nane limon ıhlamur içiyorum birkaç güne daha çok toparlanırım inşallah canım
inşallah senin için de benim için de diğer arkadaşlarımız için de sevineceğiz inşallah amin amin

:dua: :KK68: Kızlar cok sevindim su mübarek günün hürmetine Rabbim pes pese sevindirsin ikinizide limoncicegi41, aaynaa
ALLAH RAZI OLSUN canım hepimiz sevinelim inşallah canım bebişlerimiz çoğalsın inşallah amin amin..
kaç aydr bir bahane çıkıyor benim tedaviye de bu ay inşallah bir bahane yok doğum kontrol hapına da başladım sadece çok grip hastayım gece de bir diş ağrısı kıvrandırdı beni

ALLAH RAZI OLSUN canım hepimiz sevinelim inşallah canım bebişlerimiz çoğalsın inşallah amin amin..
kaç aydr bir bahane çıkıyor benim tedaviye de bu ay inşallah bir bahane yok doğum kontrol hapına da başladım sadece çok grip hastayım gece de bir diş ağrısı kıvrandırdı beni
grip salgini var dikkat et benim cocuklarda grip once kiz sonra ben simdide oglan birde hastaneye yatis verdiler aman sorma kurtulamadim su hastanelerdebn

grip salgini var dikkat et benim cocuklarda grip once kiz sonra ben simdide oglan birde hastaneye yatis verdiler aman sorma kurtulamadim su hastanelerdebn
bir haftadır çekiyorum canım ben de bir de dişim apse yaptı antibiyotik içiyorum tedavi öncesi bu ne anlamadım vallaha hayırlısı artık diyorum

Geçmiş olsun mevlam şifa versin inşallah. Aminnn Rabbim dualarımızı kabul etsin insallah 😘

canım ya ne stresı heyecanlı gunler de suna. ayrıca hasta olma zamanı degıl kendıne dıkkat et canım
evet aslında en heyecanlı günlerimiz canım haklısın sadece burnum akıyor daha iyiyim bu aksam yine ıhlamur kaynatayım kendime ballı içeyim de daha iyi olur doğum kontrol hapı içiyorum biraz ruh halim değişim onun etkiisi olur mu öyle bilemedim ilk defa kullandığım için

evet aslında en heyecanlı günlerimiz canım haklısın sadece burnum akıyor daha iyiyim bu aksam yine ıhlamur kaynatayım kendime ballı içeyim de daha iyi olur doğum kontrol hapı içiyorum biraz ruh halim değişim onun etkiisi olur mu öyle bilemedim ilk defa kullandığım için
aa olur tabi sinir yapar dogum kontrol hapı. ıhlamur sıcakken bal koyma ılıkken koy yoksa faydalı degıl zararlı olur :)

aa olur tabi sinir yapar dogum kontrol hapı. ıhlamur sıcakken bal koyma ılıkken koy yoksa faydalı degıl zararlı olur :)
aa onu bilmiyordum ılıkken koyarım balı..
doğum kontrol hapı öyle yapıyor ha ya uyuyamıyorum zaten kafamda binbir sorular uyuyamadım içimde bir sıkıntı çatacak kişi aradım neden bu kadar sinirliyim anlamadım

X