2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

aaynaa
su hayat hergun yeni umut
beterin beteri var
sukretmeli sagliklisiniz ya en buyuk nimet o sonraasi da hayirli evlat ya hayirsiz olursa...
Rabbim sınıyor iste verir sinar vermez sinar verir alir sinar . hepimizin sinavi farkli su dunyada..
tıp var
caresiz degilsin Allah var Allah hep bizimle hep... tıp ta vesile aslinda insan kendini oyaliyor kandiriyor.

Kızlar merhaba, ümitliydim bıraz ama malesef bu ay da olmadı gözlerim dolarak yazıyorum.. Herkesin derdi başka, esıme de sabah ben su progestan denen ıgneden korkuyorum dedım.. Cunku hastanede kadın yuruyemıyordu heyete gelmıs agrım var dıe.. Esım de ozaman denemeyelim mi yalnızmı kalıcan dedi cocuk ta olmayınca.. Senın ıcın üzülüyorum dedi.. Hasta olamayanlar da oluyor yine en azından buna şükür...aslanpencesı ıceyım dıorum bu ay belkı vesile olur

Merhaba kızlar iki düşüğüm var bu üçüncü sorun kimse bilmiyor hamile kalabiliyorum ama 5haftadan sonra ilerlemiyor Çarşamba ilk testimi yaptım silik çıktı sonra koyulaştı ve bu öğlen yine silik çıktı yine düşük yapıyorum diye endişeleniyorum fotolara bir bakarmısınız

Eklentiler

• E7848F9D-DF50-4997-81B6-4292B8C69DA2.jpeg
    162,5 KB · Görüntüleme: 23
kiz gunde 3 defa gebelik testimi yapilir.
sen bu stresle kendine yazik.
o dunyaya gelecekse gelir zaten kafana bu kadar takma takarsan zarari olur faydasi olmaz.
progesteron hormonun dusuk olunca mi dusuk yapiyosun ne bana doktor oyle demisti benim dusuktu hamile kalsan bile duser hamile kalma tedavi surecinde demisti sonra Rabbim nasip etti 3 . ayda tedavi bittikten sonra

Az önce yine yaptım eh biraz koyulaşmış lekelenmede yok şaştım kaldım herşeylere bakıldı canım tüp bebek tedavisi oldum 4 sefer genetik araştırmaya gidildi 2 embriyo verildi ama onlarda yaşamadı 5 hafta sonra öldü sonra kendiliğimden hamile kaldım oda yaşamadı şimdi yine aynı şeyler iğnede kullanıyorum

Eklentiler

• image.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 21
kotu dusunme hersey olacagina variyo su dunyada Esma cek dua et bol bol

47.siraya ismimi yazdırmaya geldim. Allahin izniyle oğluma kardeş istiyorum bu sefer.

Cnm aaynaa bu 3.katilmam listene 2 sefer hamilelik gördüm 3lemeye geldim ama bu sefer senden de inşallah güzel haberi almak nasip olsun..

kuzummm hatırlamak mı bır kac kere yazdım sana hem özelden hem burdan haber alamayınca cok merak ettım ve endıselendım acıkcası. yenıden haber aldıgıma cokk cok sevındım.telefonunun calınmasına uzuldum ama sana bır sey olmasın yeter ki.iyi misin her sey yolunda mı?

canım naptın gıttın mı doktora? testın koyulasmıstır ınsallah

canım naptın gıttın mı doktora? testın koyulasmıstır ınsallah
Gittim canım Cumartesi kanda 295 çıktı doktor ulturasonla bakmak istedi ben izin vermedim malum tedbirli olmam lazım
sdece kan sulandırıcı ilaç yazdırdım kullanıyorum bakalım 5 buçuk hafta oldu dün gece belim ve kasıklarım ağrıdı adet olacak gibi bakalım bekliyorum

Çok sevindim iki gün sınra tahlili yenile filan demedi mi?

İyiyim abla yeni haberlerle döndüm çok bile geç kaldım ama güzel zamanlar geçirmedim.
Hamileyim.
Telefon çalındıktan sonra hamile olduğumu öğrendim sonra sıkıntılı dönemler geçirdim psikiyatri desteği aldım vs yeni yeni kendimi iyi hissediyorum

kiz Allah seni bende diyom bu kiz evi bitiremedi:)))
neyse canim cana gelmesinde mala gelsin bosver
nasilsin iyimisin

ay hamilemisin canim ya cok sevindim Allah bi avazda kurtarsin kucagina almayi nasip etsin ne kadarlik oldun

bisey olmaz Allah in izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…