2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

3 aylık mı oldular maşallah ya zaman hemen geçiyor, bende kasımda başlıcam tüp bebeğe..bu ayda böyle geçti kaldı bir ayım..kendliğinden olsaydı keşke

kızlar ben adet oldum bugün . bu ay baslasam mı cok kararsızım. doktora sordum moral bozuklugu etkılemez dedı ama ne bıleyım emin lamadım. bi yandan da zaman aleyhımızıe öf bılemedım k,i

kızlar ben adet oldum bugün . bu ay baslasam mı cok kararsızım. doktora sordum moral bozuklugu etkılemez dedı ama ne bıleyım emin lamadım. bi yandan da zaman aleyhımızıe öf bılemedım k,i
eğer yumurtaların hazır falan olmasa derim ki birkaç ay daha bekle gidip gelmek falan çok sarsar seni derdim canım bir transfer olacak sonrasnda dinlenme bence bu ay hiç bekleme her şey hazırken zaman evet hep aleyhimize..
benim de inan kafam sepet gibi yani insan kendinde güç kuvvet bulamıyor memlekete gitme gelme işlerimiz var kardeşimin mülakat işi falan derken şunları atlatınca anca rahat edecek kafam

eğer yumurtaların hazır falan olmasa derim ki birkaç ay daha bekle gidip gelmek falan çok sarsar seni derdim canım bir transfer olacak sonrasnda dinlenme bence bu ay hiç bekleme her şey hazırken zaman evet hep aleyhimize..
benim de inan kafam sepet gibi yani insan kendinde güç kuvvet bulamıyor memlekete gitme gelme işlerimiz var kardeşimin mülakat işi falan derken şunları atlatınca anca rahat edecek kafam
maalesef doktorum yurt dısına gıttıgı ıcın bu ayda olamıycak.kasıma kaldım

Canım cok üzüldüm basın sagolsun Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Aradım seni duyunca ulasamadım. Rabbim sizlere cocukları na uzun saglıklı ömürler versin inşallah. Hakkında hayırlısı olsun bence birdaha ki adetin de basla derim. Stres ve üzüntü bütün vucudu etkiliyor.

bebiş nasıl?
uykusu nasıl o yoruyordur seni canım bizi sorarsan biz aynı :)
günleri geçiriyoruz öyle bakalım kasım çok yoğun olacak bizim de tedavi de
yok canim bebekten ziyade bedenim degil..
ruhum kafam yorgum esim ikinci ameliyati olunca ben yorulmusum ya farkediyorum ancak kafa bi dunya

E Eren61 artık yazmıyorsun Allah şifalar versin canım ..
canim benim vaktim olmuyo kizi okula gotur getir bebek var esim ameliyat oldu ikinci defa. kemoterapiye git gel Allah tan oda bitti Sukurler olsun Allah im sana sonsuz hamd olsun .. Allah im saglik verrsin herkese gerisi bos dunya bos kendini uzmemek lazim su hayatta

canim benim vaktim olmuyo kizi okula gotur getir bebek var esim ameliyat oldu ikinci defa. kemoterapiye git gel Allah tan oda bitti Sukurler olsun Allah im sana sonsuz hamd olsun .. Allah im saglik verrsin herkese gerisi bos dunya bos kendini uzmemek lazim su hayatta
Rabbim şifa versin kolaylık versin inşallah

X