2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

ay inşallah tüm isteyen arkadaşlarımın yanında bana da sana da nasip edr inşallah..
bu kadar seneden sonra inşallah hayrlarla sağlıcakla seviniriz inşallah amin ..bu sene bitmeden mutlu haberi alırım alırız umuduyla geçiyr günler

yaaa kuzum ne güzel haberler bunlarr. cokk sevındımm hamile olmana. yolu yarılamana.. neden sıkıntılı dönem gecirdin anlamadım.baska bır problem mi var?

ı am mad canım yazmıstı gözüden kacmıs
aklıma da geldi o mu diye gözümden kaçtı yoldan geldim ya uykuluyum dğün vardı temizlik falan yaptım annemin evi de yorgunluktan bir tuhafım..
çok sevindim hamiş olduğuna hemen ekleyeyim listeye bizlere de dua et canım

Amin inşallah cnm.
Sen sıfırdan başlıyorsun değil mi? Bat ne zaman?
Herşey yolunda giderse benim de Transferim Kasım başına kayabilir. Benim 1 tane dondurulmuş var bende yarın öbür gün adet olunca randevu alacam
Bu arada ben Esma_ül Hüsna çekmeye başladım

evet ilk tüp bebeğim ekim 22 gibi adet bekliyorum ondan sonra doğum kontrol hapı içip kasım adetinde tedavim başlayacak canım..
her şey sıfırdan senin dondurulmuş yumurtan ne kadardır bekliyordu ona para alıyorlar mı ben derinlemesine rapor evraklarını verirken soracğaım bakalım

Evet dondurma ücreti (1300tl) bir kerelik oluyor ondan sonra her sene bakım ücreti (500tl)oluyor. Ben bahçeci de tedavi oluyorum özel o yüzden rapor lu farklı mı olur bilmem. Bide fiyatlar çok artı. . Sen? Benim embriyo 2017 nisandan beri bekliyor muayene 400tl transfer 3800tl olacak

ben devletten ünv hastanesinde olacağım canım kredi çekeceğiz..
ünv rapor çıkarsa 4 bin istiyor ilaçlar da 3 e yakın tutar mı bilmiyorum..

Tabi ki ederim ama sizde bana dua edin henüz yeni olduğu için biraz korkularım var
ALLAH hayırla sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin canım inşallah bizlere de inşallah amin..
bir gün burada kaç kez dua edip inşallah yazdığımı da sayacağım o da bin kez olmuştur heralde inşallah o da bizim muradımızı da bize belki yarın belki yarından da yakın gibi yaklaştırmıştır inşallah amin

yaaa kuzum ne güzel haberler bunlarr. cokk sevındımm hamile olmana. yolu yarılamana.. neden sıkıntılı dönem gecirdin anlamadım.baska bır problem mi var?
Hayır abla başka bir problem yok tamamiyle hamilelikle oluşan bir sıkıntı kalp atışını duyduktan sonra devamlı olarak kaybetme korkusu oluştu hatta kalbi durdu deyip birkaç kez doktora gittim zaman geçtikçe ağırlaştı geceleri yoğun olmakla birlikte atak geçirmeye başladım elim ayağım titreyip nefes alamıyordum doktorum da konuşarak olmayacağını psikiyatriden destek almamı söyledi bir dönem yüksek riskli ilaçlar kullandım pek işe yaramadı sonra bebeğe birşey olcak diye korktum bıraktım ardından psikoloğa gittim nefes kontrolü öğretti çok az işe yaradı ilk 4 ay hiç uyumadım nerdeyse ölü gibiydim hemen hemen birkaç haftadır iyiyim hiç geçmeyecek sandım çok yıprattım eşimi ailemi kendimi.
Hakkınızı helal edin sizlere de anca ulaşabildim.

Rabbim hepimize hayirli evlatlar versin inşallah

kiz takma kafana o dunyaya gelecekse geliyo onun dogacagi vakit belli bizlerde insan olarak oyle mi boylemi diyip kendimizi yorup kandırıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…