2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Merhaba kızlar, E Eren61 Saye- limoncicegi41 şu an hatırlayamadığım diğer yazan arkadaşlar
umarım iyisinizdir günler geçiyor limoncicegi41 başın sağolsun canım yanlış okumadıysam.. Allahım sabırlar versin E Eren61 bebek nasıl, Saye- ikizler nasıl ..elimde kala kala ekim kaldı artık bende kasımda tüp bebege başlıyorum, yalnız öncesinde ofis hitereskopi tanısal amaçlı bakılacakmış yakın zamanda yapılacak eğer sorun yoksa artık yapacak birşey kalmadı hatta 5 gün gecikme olunca acaba mı dedim ama malesef. Daha simdiden stresi başladı bu kk ya girmeyim diyorum yine bakıyorum arada. Aklımın bir köşesinde bu düşünce var bebeğim olacakmı :))

ben de hep öyleydim seneler geçtikçe biraz rahatladım mı sanıyorum ama günüm geçnce umut etmeden yapamıyorum..
bakalım artık ekim yaklaştı benim tüp bebek tedavisi için heyecanım git gide artar heralde

Kızlar selamlar ben de aranıza yeni katıldım. Tüm belirtileri gördüğüm fakat daha sonra kırmızılandığım bir ayı geride bıraktım. Birbirimize bu sayfada destek verebiliriz :) Adetimin bitmesini bekliyorum şimdi. Rabbim isteyen herkese hayırlı, sağlıklı ve salih evlatlar nasip etsin inşaAllah :) <3

merhaba canım hoşgeldin aramıza..
seni de ilk sayfadaki listemize adını yazıyorum..
kaç senelik evlisin ne zamandr bebek istiyorsun

teşekkür ederim canım.dostlar sağolsun. allah kimseye vermesin. inşallah tedavıyle bebeğin olur canım. ne zaman baslayacaksın tüp bebege

Ah canım cok once okumuştum aklımdaydın tekrar basın sag olsun.. Gecen benımde tandıgım bir anda vefat ettı cocukları vardı 39yasındaydı inanılmaz etkileniyorum ne diyeyim elden bısey de gelmiyor
Kasım olabilir canım..ofıs hıtereskopı yapılacak bakıcaklar duruma göre.. Tamam derse Kasım sanırım

genc oldu mu daha cok etkileniyor insan. bide kardes olunca..... neyse allahım kimselere vermesin. cok zor gecmeyen bir acı. hakkında hayırlısı olsun bakarsın bu arada kendiliğinden gelir. umarım oyle olur

genc oldu mu daha cok etkileniyor insan. bide kardes olunca..... neyse allahım kimselere vermesin. cok zor gecmeyen bir acı. hakkında hayırlısı olsun bakarsın bu arada kendiliğinden gelir. umarım oyle olur

Limoncicegi merhabalar, ben forumda çok yeniyim seni ilk defa gördüm burada.. Başınız sağolsun rabbim mekanını cennet etsin

merhaba canım hoşgeldin aramıza..
seni de ilk sayfadaki listemize adını yazıyorum..
kaç senelik evlisin ne zamandr bebek istiyorsun

Merhabalar, hoşbuldum :)

Allah razı olsun, 4. senemize girdik. İlk zamanlarda çocuk düşünmüyorduk okul vsden dolayı yasmin kullanıyodum. Bıraktım 1 ay önce. İlk defa geçen ay denedik. Biliyorum çok çok erken şu an düşünmek için olmadı demek için belki de.. Heveslenmek için de belki de erken ama evlilik süresi uzun ben ilacı yeni bırakmış olsam da.. Artık bebekleri görünce öyle özeniyorum ki anlatamam. Hani bazen kendi aramızda espri yapıyoruz hemen hamile kalsam bebeğin gelmesine 9 ay oluyor ohoo diye Garip duygular içerisindeyim diyebilirim. İyi ki burada konuşuyoruz da birbirimize destek oluyoruz gerçekten. Çünkü insan bazen bazı şeyleri en yakınıyla bile paylaşamayabiliyor..

Sende durumlar nasıl canım? Biraz okudum gerçi sanırım senin de evlilikte 7 yıl olmuş ama ne zamandır deniyorsunuz siz de?

canım moralini bozma şu son zamanlarda inan ilk üç ayda deneyip hamile kalan çok az insandır heralde yediklerimiz streslerimiz birçok etken oluyor yani..
ben evet 7 yıl oldu bes altı ay düşünmedik yaklaşık 6.5 senedir bebeğim olmuyor..
hiç hamile kalmadım 3 kez klomen tedavisi yumurta takibi 2 aşılamam var..
ALLAH nasip ederse ekimde tüp bebeğe başlayacağız..
senin şimdi o çocuk özleminin heveslerinin en çılgıncasını yaşamışımdır heralde..
onun için seni çok iyi anlıyorum kimseye derdini anlatamıyorsun ki sıkıntı yaşayan bile çocuğunu kucağına aldığında her şeyi unutuyor..
bebek görmeye gidiyorsun bebeklere bakamaz hale geliyorsun..
ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN inşallah en yakın zamanda seviniriz hayırlarla sağlıcakla amin

Amin canım.. Doğru diyosun belki de biraz oluruna bırakıp düşünmemek lazım.. İlk hep şey diye düşünüyordum, ilacı bırakayım hemen olur gibi geliyodu.. Yani hiç aklıma gelmezdi şu anki düşüncelerde olacağım..
Tüp bebek için de rabbim yar ve yardımcınız olsun azcık kalmış tedaviye desene :)
Senden hayırlı güzel haberler bekliyoruz o zaman ekim ya da kasım ayında listeye hızlı bir giriş yap :)

Cetrotide saatini kaçırıp da olumlu sonuç alan var mı
ne kadar gecıktırdın
bır oncekını saat kacta vurdun o onemlı canım
cetrotıde 24 saat catlamasını engellıyor. unuttugunda hemen yapmıssındır inşallah. benım gecıktırdıgım oldu sorun olmadı canım cok endıse etme

kızlar ofis hitereskopiye girdim bu tanısal olanı imiş, ne var ne yok teşhiş amaçlı olanı bu..2 türlü hitereskopi varmış bir tanesi dil altından verilen hap var onu işlemden bir saat önce ağızda eritiliyor, (bana uygulanan) diğeri yapışıklık miyom perde gibi sıkıntılar varsa teşhisden sonra anestezi ile yapılan ameliyat cerrahi hitereskopi ..bir sıkıntı çıkmadı Rabbime şükürler olsun yeni kendime geldim birazcık benden kaynaklı ağrım oldu, kasımda gel dediler tüp bebek için.. tahlillerim falan yapıldı hormonal değerlerim. Bu arada genetik için de başka ünv hastanesinde kan verdim onların sonuçları çıkacak...
2 ay vaktim kaldı önümde. Rabbim bilir biz planlar yapıyoruz bazen oluyor olmuyor ama insan bir bakıyor ki bazen geç de olsa herşeyin daha güzeli oluyor dualarımdasınız kızlar

inşallah güzel sonuçlar alırız hep beraber

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…