2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

En kisa zamanda rabbim melegini nasip eder insallah canim
insan dusununce bazen hic olmayacak hep birilerinin gebelik haberini alip duracagim zannediyor
ayna karsisina gecip yastik koydugum gunler oldu nasil bisey acaba diye
ne hissettigini cok iyi anliyorum dualarim anne olmak isteyenler icin
hayirlisiyla rabbim herkese nasip eder insallah bu guzel duyguyu

bende kendimi hamile olarak bile hayal edemiyorum..
birileri evleniyor aha şimdi eşi hamile haberini de alırız yine bizden önce anne baba olur diye geçiriyorum istemediğimden değil ama onların olmadı diyerek konuşmalar düşünceler beni çok üzüyor..
başka sorunlar sorumluluklar da var
şimdi tedavi zamanı gelmiyor
haftaya mülakatım var memuriyet için stresliyim dualarınızı eksik etmeyin

Duygularini o kadar iyi anliyorum ki bi an 8 ay onceye gittim toplum icine cikmak istemezdim heleki eltimle bitlikte onun oldu senin neden yok vs tedaviylede olsa oldu cok sukur ve simdi 2. ye hamile eltim
kiskandigimdan degil aslinda benden kucuk ve karsilastirma yapilmasindan dolayi
insallah hakkinizda hayirlisi olur sirayla memuriyeti ve bebegini alirsin canim Allah yardimcin olsun

ben de 2 aşılama yaptırdım işte canım ..
tüp bebeğe maddiyttan bu kadar bekledik eşimin ailesine karşı da sorumluluğu vardı..
benim babam 14 sene önce vefat etti hasta rahatsız annem kardeşim var şimdi benimle yaşıyor..yok atanamadığım konuşuldu kilolarım konuşuldu şimdi kısır kadın olarak anılıyorum eminim..
memlekete de yaklaştık bayramlara gitmesen olmuyor gülüyorum böyle aman kızım gözlerin dolmasın diyorum geçende bir tanıdığın bebeğini kucağıma aldım anam bebek tutmasını bile bilmiyorum dedim kendi kendime koca kadın oldum dedim..
kaç tane bebek görmeye gittik gidiyoruz da daha da var yani :) evlenen hamile kalır herkes bizden önce diyorum alıştım ama ne bileyim bu bir haftadır mülakat stresi falan karıştı kafam çok sakinleş diyorum kendi kendime..
eltimin de bir tane kızı var inan olsun istemiyorlar gibi tedavi olacağımı biliyorlar şimdi tüp bebeği olmazsa daha da ısrar etmememk lazım diyorlar şimdiden 2. ye deneme diyorlar yani..
hayırlısı ile atanırım da inşallah maddi yönünü de laf edip dururlarsa ben memurum siz düşünmeyin derim..
eşimin parası gidince tedaviye sanki ele harcıyor gibi davranıyorlar
insanı karmakarışık eden bu millet sanki illet yani canım

Elin agzi bir türlu durmaz canim emin ol
simdi tup bebekle yada normal yolla kalsan 2. ye yine ayni seyleri soylerler
banada zayifligindan olmuyo diyenler bile vardi aciyarak bakan mi dersin esimin isinden dolayi 3 ay 6 ay ayri kaliyoruz onu bile laf ediyorlar yazik size diye
sonra arkamdan karisi yurt ici kocasi yurt disi maasi yiyo diye laf yapiyolar bu insanlara ne yaparsak yapalim bu laf dedi kodu bitmez o yuzden sen yoluna esine mutluluguna huzuruna bak kim ne derse desin
esinin parasi tabi sana bebege harcayacak 3 yada 5 denemessin bu kimseyi ilgilendirmez
dunya imtihan dunyasi evet cok sey yasamissin insallah gun gelecek bu bebek konularina bebegin kucaginda gulup gececeksin

inşallah canım inşallah..
anlat anlat bitmez şu mülakattan sonra ekimdeki tedavime odaklanayım inşallah da bizler de seviniriz umarım...
bu arada arkadaşlar limoncicegi41 dostumuzun ablası vefat etti ona birer fatiha okuyalım lütfen...
ALLAH mekanını cennet eylesin inşallah kalanlara da sabır versin inşallah çok çok zor bir durum..
desem mi demesem mi bilemedim ama dua edelim inşallah dünya kailemiz bitmez

Ates dustugu yeri yakar gercekten
ben neler hissettigi tahmin edebiliyorum benim esime de 6 ay daha gelmeseydin olecektin dedi doktorlar sukir simdi iyi ama ama iste suanda temiz ama ama iste heran herşey olabilir iste bu hepimiz icin gecerli..
omru veren Allah Alan Allah esim ameliyattayken hep soyle dusundum butun doktorlar gelse prof lar gelse omru varsa yasar Allah im izin verirse yasar doktorlarda vesile insana Rabbim karnimdakine yanimdakine bagisla babasiz nasil ben cocuk buyuturum dedim hep
Allah im ne diyim ne soylesen bos canim icinin yanmasi cigerin yanmasi cok farkli ..
Allah im omrunu bu kadar vermis yoksa hersey bahane insanogluna Rabbim cennetine nail eylesin Allah im rahmet eylesin

öyle canım ALLAH'IM mekanını cennet etsin hastalara şifa nasip etsin şuan bu acıyı kimse bilemez deriz ben de babam vefat ettiğinde çok canım yanmştı ateş evet yüreğine düşüyor insanın..
bol bol dua kalanlara sağlık sabır dilemek lazım ..
ALLAH RAHMET EYLESİN İNŞALLAH AMİN..
ALLAH eşine de şifa vermiş canım evlatlarına bağışlasın inşallah hepimizin eşini çoluk çocuğunu anasını babasını sevdiklerini inşallah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah amin..

Amin canim sagolasin inisAllah ikinci ameliyatida olcak insAllah ..
Rabbim butun hastalara da sifa versin

doğum yapan arkadaşlarımız da bebekle uğraşmaktan aramızdan ayrılınca kısa bir sessizlik dönemi başlıyor...

Yok cnm yaaa bizimkisi baya tembel cikti. Daha bi sabah gittik zar zor kese gordu. Bide makine baya eskiydi onun da etkisi vardi.
makine eski olunca görülmüyor canım ..
haftaya kalp atışları da belli olur çoğunun altı yedi haftada duyuluyor makine yeni olsaydı duyulurdu sen nasılsın mide bulantısı falan var mı

makine eski olunca görülmüyor canım ..
haftaya kalp atışları da belli olur çoğunun altı yedi haftada duyuluyor makine yeni olsaydı duyulurdu sen nasılsın mide bulantısı falan var mı
Evet yaa baya eskiydi yani baktm. Kucuck ekrani vardi zaten. Valla 10 gun sonra ayni yere gitsem eminm kalp atisini duyamayiz. O yuzden esimi ozele zorlicam bi sferlk.bklm ne dicek.
Daha cok istahszlik var. Hic bisy yemek istemiorm cok aç oldgum halde tiksiniyorm her syden. Midem hep bi garip yani. Ama cok sukur kusma yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…