2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Amin canım.. Doğru diyosun belki de biraz oluruna bırakıp düşünmemek lazım.. İlk hep şey diye düşünüyordum, ilacı bırakayım hemen olur gibi geliyodu.. Yani hiç aklıma gelmezdi şu anki düşüncelerde olacağım..
Tüp bebek için de rabbim yar ve yardımcınız olsun azcık kalmış tedaviye desene :)
Senden hayırlı güzel haberler bekliyoruz o zaman ekim ya da kasım ayında listeye hızlı bir giriş yap :)
ALLAH RAZI OLSUN canım..
bende öyle düşünüyordum aaa hemen olur ALLAH bekletmesin bizim kadar tabi..
şimdi 3 gün günüm geçti aslında da test de yaptım bir şey çıkmadı sanırım stresten geciktim bu sefer de..

Hergun 13:00da yapıyordum, son gün 16:30 da yaptım.yarin opu var ödüm kopuyor
tüp bebek tedavisi mi oluyorsunuz?
ALLAH'IN izniyle bir şey olmaz inşallah sağlıklı yumurtalarınız olur..
bize de haber edin neler olduğunu iğneeri adetle mi başladınız

tüp bebek tedavisi mi oluyorsunuz?
ALLAH'IN izniyle bir şey olmaz inşallah sağlıklı yumurtalarınız olur..
bize de haber edin neler olduğunu iğneeri adetle mi başladınız
Evet canım bugün opu islemim vardı 4yumurtam toplandı transfer için bilgi bekliyoruz artık hayırlısıyla ins..adetimin 2.gunu başlandı canim

Evet canım bugün opu islemim vardı 4yumurtam toplandı transfer için bilgi bekliyoruz artık hayırlısıyla ins..adetimin 2.gunu başlandı canim
hadi inşallah hepsi döllenir boyutları ne kadardı..
devlet hastanesinde mi oluyorsun ünv yani yoksa özelde mi maliyeti ne kadara mal oldu acaba
benim tüp bebek de ekimde kısmetse

hadi inşallah hepsi döllenir boyutları ne kadardı..
devlet hastanesinde mi oluyorsun ünv yani yoksa özelde mi maliyeti ne kadara mal oldu acaba
benim tüp bebek de ekimde kısmetse
Kayseri acıbadem. boyut bilmiyorum
İns embriyo olur hepsi de iyi kalite.ilaclarla 10bin oldu.hakkinda hayırlısı olsun inşallah senin de

Selam aaynaa, kulağım tıkalı uyandım bugün sabahtandır nasıl açabilirim diye bakıyorum :KK43: Sen nasılsın ne yapıyorsun

ofis hitereskopi oldu kısacık birşey temiz çıktı sonucum. Kasımda gel dediler bakalım Allahım doğal yoldan nasip eyleye biraz da korkuyorum iğneler v.s.. 2 ayım kaldı:KK42:bu stresle nasıl olacak bilmiyorum

ofis hitereskopi oldu kısacık birşey temiz çıktı sonucum. Kasımda gel dediler bakalım Allahım doğal yoldan nasip eyleye biraz da korkuyorum iğneler v.s.. 2 ayım kaldı:KK42:bu stresle nasıl olacak bilmiyorum
histeroskopi ben de oldum canaım haziranda ama bana nasip olmadı inşallah sana olur gülüm..
ben bu ay şimdi yasmin doğum kontrol hapı ile adet olacağım doktorum öyle dedi..
şimdi ay sonunda rapor için evrakları toplamaya başlarıs

Allah razı olsun canım vallahi su da kaçmış olabilir sabahtandır çıkarmaya çalışıyorum ama henüz bir gelişme yok ne yazık ki :KK43: Sen nasılsın neler yapıyorsun?
bende iyiyim canım ev işleriyle oyalanıyorum kendimi sakin tutmaya çalışıyorum tedavi yaklaştıkça stres olmak da istemiyorum...
belki hemen düzelmez de birkaç güne düzelmezse doktora git ben de çok kulaklarımdan sorun çektim temizledikçe tıkadım kulaklarımı

bende iyiyim canım ev işleriyle oyalanıyorum kendimi sakin tutmaya çalışıyorum tedavi yaklaştıkça stres olmak da istemiyorum...
belki hemen düzelmez de birkaç güne düzelmezse doktora git ben de çok kulaklarımdan sorun çektim temizledikçe tıkadım kulaklarımı

Bence olabildiğince içini ferah tut.. Bol bol dua et.. Biraz geçmiş yorumları okudum şöyle düşün elhamdulillah şimdi tedaviye başlamaya hazırsın önemli olan noktalardan biri hem senin hem de eşinin morali. Allah'ın izniyle senden güzel bir haber duyalım :) Pozitif düşünmeye çalış..

Aynen ben de ondan korkuyorum bayağı da ağrı yapıyor şimdi. Bekliycem bir kaç gün olmadı doktor yolu göründü bana :KK43:

Bence olabildiğince içini ferah tut.. Bol bol dua et.. Biraz geçmiş yorumları okudum şöyle düşün elhamdulillah şimdi tedaviye başlamaya hazırsın önemli olan noktalardan biri hem senin hem de eşinin morali. Allah'ın izniyle senden güzel bir haber duyalım :) Pozitif düşünmeye çalış..

Aynen ben de ondan korkuyorum bayağı da ağrı yapıyor şimdi. Bekliycem bir kaç gün olmadı doktor yolu göründü bana :KK43:
eskiden canım sabah akşam bebek düşünürdüm artık seneler çok geçtikçe bir durgunlk oluyor tabii bir de tedavi de nasip olamıyordu bakalm ALLAH hepimizin yüzüne bakar ALLAH hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah..
kendimi oyalayacak şeyler bulacağım inşallah..

X