2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

yazdıklarınızı okuyorum ara da ama kkya pek giremiyorum müşavirlik sınavına çalışıyorum iş yerinde tekim müşavirim 2 3 ay olmayacak ben benlikten çıktım anlayacağın.
aşılama yaptırcam ama öncesinde ebeye ve hocaya gidecem zaman yaratabilirsem .
isim düşündün mü bebeğine .
kiz Allah seni hocada ne isin var yalan dolan onlar evet zikir cek Esma dua oku evde hoca nedir canim ya etme eyleme ..
ismi belli Muhammed Hamza

yazdıklarınızı okuyorum ara da ama kkya pek giremiyorum müşavirlik sınavına çalışıyorum iş yerinde tekim müşavirim 2 3 ay olmayacak ben benlikten çıktım anlayacağın.
aşılama yaptırcam ama öncesinde ebeye ve hocaya gidecem zaman yaratabilirsem .
isim düşündün mü bebeğine .
demeyi unuttum canim
sinavinda basarilar

Kızlar Allah rızası için biri bişey söylesin yoksa çıkdırıcaamm!!! Adetim 4 gün geçti hala gelmedi dün kan verdim gebelik yok dediler kadın doğumda anormal hiç bi durum yok. Kasık ağrılarım için tomografi çekindim apantisitden şüpelendik doktor yarın belli olacak ama bugün 5 gün olacak hala adetim gelmedi ve sağlıksal hiç bi sorunumda yok stresimde yok zaten istemiyorum ama hiç gecikmedi 28.gün mutlaka gelirdi regl sancım var ama kanama yok geç döllenme de kan testi yanılabilirmi lütfen cevaplayın 😓

Kızlar Allah rızası için biri bişey söylesin yoksa çıkdırıcaamm!!! Adetim 4 gün geçti hala gelmedi dün kan verdim gebelik yok dediler kadın doğumda anormal hiç bi durum yok. Kasık ağrılarım için tomografi çekindim apantisitden şüpelendik doktor yarın belli olacak ama bugün 5 gün olacak hala adetim gelmedi ve sağlıksal hiç bi sorunumda yok stresimde yok zaten istemiyorum ama hiç gecikmedi 28.gün mutlaka gelirdi regl sancım var ama kanama yok geç döllenme de kan testi yanılabilirmi lütfen cevaplayın 😓
kan testi hemen cikiyor diye biliyorum.
benim doktorum bana adetin senede 2 defa en en fazla oda once yada gec olabilecegini soylemisti. telaslanma havadandir ama genede gec dollenmede olabilir Allah bilir ama çıkardı kanda bence

sen beebek istemiyosun ondan mi telaslandin anlamadim
kiz varsa da var Allah vermis iste biz zor bulduk..
resimdede bebis var
seninmi masAllah

sen beebek istemiyosun ondan mi telaslandin anlamadim
kiz varsa da var Allah vermis iste biz zor bulduk..
resimdede bebis var
seninmi masAllah
Evet benim canm şuan 3 yaşında Allah tüm isteyenlere nasip etsin. Ben ikinciye hazır değilm Allah nasip ederse o başka tabi

Evet benim canm şuan 3 yaşında Allah tüm isteyenlere nasip etsin. Ben ikinciye hazır değilm Allah nasip ederse o başka tabi
bisey olmaz korkma bana doktorum senede 2 defa erken yada gec olabilirsin kayma olabilir havadan stresten bazen uyku duzeninden dolayi eger degisirse ondan bile etkilenir demisti hatta. korkma olursun bence kan dada yoksa

sessizlik var buara:)
@limoncicegi41 tatilde tatilden sonra bomba gibi haberlerle:)
A anneveoglusu erkeklerle ugrasiyor:))
Saye- Saye- ki sen bebeklere bakmaktan basini kasiyomusundur canim ya Allah kolaylik versin sana dua et annen var geliyo ediyo olupta gelmeyen neyapsin...:/
E Efembahya senden nbr
@I am mad ablasi napiyosun bitmedimi islerin
aaynaa aaynaa canim sen neyaptinn habersiz birakma
herkesten guzel haberlerle kizlar sira sira hamilelik haberlerinizi aliriz insAllah Amin Amin Amin
İyiyim sagolasın yumurta takibi yaptırıyorum. Bu sefer denk gelir insallah. Sen nasılsın bebek nasıl. İsim çok güzel Rabbim adıyla yasatsın bahtı acık olsun. Esin nasıl oldu iyimi. Cok öpüyorum Allaha emanet olun

sessizlik var buara:)
@limoncicegi41 tatilde tatilden sonra bomba gibi haberlerle:)
A anneveoglusu erkeklerle ugrasiyor:))
Saye- Saye- ki sen bebeklere bakmaktan basini kasiyomusundur canim ya Allah kolaylik versin sana dua et annen var geliyo ediyo olupta gelmeyen neyapsin...:/
E Efembahya senden nbr
@I am mad ablasi napiyosun bitmedimi islerin
aaynaa aaynaa canim sen neyaptinn habersiz birakma
herkesten guzel haberlerle kizlar sira sira hamilelik haberlerinizi aliriz insAllah Amin Amin Amin

Günaydın canım

Nasılsın tekrar Dr gittin mi paşa nasıl

oğlan cok fena hiç durmuyor üst dişler çıkacak sanırım

İyiyim sagolasın yumurta takibi yaptırıyorum. Bu sefer denk gelir insallah. Sen nasılsın bebek nasıl. İsim çok güzel Rabbim adıyla yasatsın bahtı acık olsun. Esin nasıl oldu iyimi. Cok öpüyorum Allaha emanet olun
bebek iyi diyo doktor
Rabbim korusun butun meleklerimizi ..
Allah im sizlerede nasip etsin. yumurta takibi yaptirman cok iyi demistim sana bende test aldim evde yaptim ama yumurta takibi yapmadigim zaman hamile kaldim ama:))))))
esim insAllah daha iyi olacak Allah in izniyle.
sende Allah a emanet ol
baska kimimiz neyimiz varki Rabbimden baska Allah im saglik sihhat versin hepimize

Günaydın canım

Nasılsın tekrar Dr gittin mi paşa nasıl
oğlan cok fena hiç durmuyor üst dişler çıkacak sanırım
en son gittigimde iyiydi..

iyiyim ne olsun carsambamiydi persembemiydi ne yine gittim delirdim geldim doktordan geldim:KK66:)) muyane olamadim seker yuklemesi yapacaklardi sagolsunlar beceremediler doktor yoktu kagit vermesi gerekiyomus onu aldim muhur gerekiyomus onu yaptırdım imzasi eksik dediklerinde en son cildirdim ben mi bilicem hemsire beceremedi oyle sinir olmustumki ogun çıktım geldim eve...
cuma gunu belki gitsem mi diyorum.

ooyyy yesinler onu Allah yardim etsin sanada huysuzda olur o simdi dunyaya gelen buyuyor valla bi bakmissin koca adam olmus :)))

Canım oglum üç yaşında iken senin gibiyim gebe kalmaktan aklım çıkardı oğlum 5-6 yaşında oldu ikinciyi istedim o kadar büyük konuşmuşum ki Rabbim o kadar tedavi tüp Bebek deneyerek hatta ikinci evladıma kavustum senden ricam rabbim ne nasip etti ise kabul et sen elinden geleni yapmışsın bence hamile değilsin

Çok şükür iyiyz oğlan durmuyor uyumuyor

Annen geldi mi sen nasılsın Ömer ve Mete kuzular nasıl
Allah kolaylık versin canım. Benimkilerde aynı iki saate bir uyandır emzir alt değiştir. Hayatım yatak odasında geçer oldu. Çok şükür onlar iyi gerisi önemli değil. Annem geldi sağolsun canım yoksa durumumuz vahim 😅

X