2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

A anneveoglusu canım yarın opu olcam yine 3-4 civarı yumurta var umarım kalitelidir. Transfer agustos veya eylülde inşallah
@ Eren61 Yavrum geçmiş olsun soyle yegenime uslu dursun vakti gelince cıkar. Ben memlekete gideceğim hazırlık yapıyorum pazar yolda olacağım. Yarın opu var. Transfer olmayacak zaten. Döndüğümde bakacağız o işe.
Eşin nasıl? Doktor ne diyor? İkinci amelizat için zaman söyledi mi?

A anneveoglusu canım yarın opu olcam yine 3-4 civarı yumurta var umarım kalitelidir. Transfer agustos veya eylülde inşallah
@ Eren61 Yavrum geçmiş olsun soyle yegenime uslu dursun vakti gelince cıkar. Ben memlekete gideceğim hazırlık yapıyorum pazar yolda olacağım. Yarın opu var. Transfer olmayacak zaten. Döndüğümde bakacağız o işe.
fazla duracaga benzemiyor sorma ya cok fazla tekmeliyor.
esimin ameliyati tam sure vermediler cubku ilac iciyo ya enaz 3 ayi daha vardir canim neyse bunada sukurler olsun

dualarim seninle Rabbim hayirlisini nasip etsin insAllah vesile kilsin canim ya ama bu sefer olacak gibi ya hadi insAllah Amin Amin Amin
limonun bolbol yumurtasi olsun Allah im Aminnn:))))))
Allah im yardimcin olsun memlekete gitte az kafani dagit transfer oncesi

dualarim seninle Rabbim hayirlisini nasip etsin insAllah vesile kilsin canim ya ama bu sefer olacak gibi ya hadi insAllah Amin Amin Amin
limonun bolbol yumurtasi olsun Allah im Aminnn:))))))
Allah im yardimcin olsun memlekete gitte az kafani dagit transfer oncesi
canım kafamı dagıtabılecegımıpek sanmıyorumm ama burda olmaktan daha ıyı olacagı kesın

Gönlü güzel arkadaşım inşallah yumoslar sağlıkla döllenir sana sıkı sıkı tutunur

Canım sen nasılsın kuzular nasil yanında kim var
Canım ben iyiyim çok şükür normal doğum olduğu in çabuk toparladım şükür. Bebeklerde iyi sürekli emzirmekle geçiyor gece gündüz. Hafif sarılıkları var o kontrol ediliyor. Çeneleri çok kuvvetli değil henüz kiloları düşük olunca emzirirken çabuk yoruluyorlar. Annem var yanımda da sağolsun

Canım ben iyiyim çok şükür normal doğum olduğu in çabuk toparladım şükür. Bebeklerde iyi sürekli emzirmekle geçiyor gece gündüz. Hafif sarılıkları var o kontrol ediliyor. Çeneleri çok kuvvetli değil henüz kiloları düşük olunca emzirirken çabuk yoruluyorlar. Annem var yanımda da sağolsun
Emmeye alışır kuzular zamanla sütün bol olsun inşallah annelerimizi Allah başımızdan eksik etmesin birbirlerine benziyorlar mi

Emmeye alışır kuzular zamanla sütün bol olsun inşallah annelerimizi Allah başımızdan eksik etmesin birbirlerine benziyorlar mi
İnşallah canım annem olmasa ne yapardım Allah başımızdan eksik etmesin hamilelikte bile onun bakımına muhtaçtım. Birbirilerine benzemiyorlar kuzum biri bana biri eşime benziyor

X