2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

ayyy canimmm ya dogurdunmu Allah im
masAllah Allah im anali babali buyutsun masAllahhh cok sevindim ya Allah im isteyen herkese anne baba olmayi nasip etsin insAllah hayirlisiyla

Allah im saglikli vatana millete hayirli evlat olmalarini nasip etsin ...
Amin Amin Amin
daha once dedinmi hatirlamiyorum da isimleri ne oldu

Cok şükür Allah analı babalı büyüsün bahtları acık ömürleri uzun olsun. Bol bol dinlen sık sık emzir süt olmasada göğsüne tut sütün gelsin. Darısı gepimizin basına insallah

Maşallah maşallah nete sımdı girebildim bakayım dedim cokkk sevindim, okuyunca da sasırdım maşallah Allahım hayırlı evlatlar olsun annesine babasına.. Darısı başımıza sevgiler canım

kuzummmm canııım gözlerim doldu yaaa canım ben yenı farkettım yazınıı. alllaha şükürler olsun. bugünleri gördük. darısı bızlere. ya miniklere masallah. günden güne gücleneceklerrr.cok canım yandımı ? sancın kendiliğinden mi geldi.yaaa cok sevındımmmm. bebişler saglıkla mutlulukla analı babalı buyusunler ınsallah.

Hepinizden Allah razı olsun kızlar. Darısı isteyen dileten bekleyen tüm kardeşlerime olsun. E Eren61 canım Ömer-Mete oldu isimleri nasipse canım sende bir avazda kurtul inşallah gönlüne göre
Amin insAllah ..
masAllah omer ve mete ye Allah anali babali buyutsun tekrardan vatana millete ana babasina hayirli evlat nasip etsin.
canim ya
nasilsin toparlandinmi ciktin galiba hastanedende
sutunde geliyodur insAllah hurma su yesiilik arttirir sutu diye biliyorum

Son düzenleme:
Canım maalesef gebelik şekerinden dolayı o kadar bekleyemiyoruz. Drum Perşembe tekrar bakacak duruma göre karar verecek. İnşallah şu günlerde kendiliğinden gelirler dedi en son ya nasip bakalım
HAYIRLISIYLA SAĞLICAKLA BİRAN EVVEL KURTULURSUNUZ ÜÇÜNÜZDE CANIM ...İNŞALLAH AMİN

SENİN ADINA ÇOK ÇOK SEVİNDİM CANIM HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR OLURLAR İNŞALLAH GÜLEREK BÜYÜT CANIM BENİM DOĞUMUNUN DA KOLAY OLMASINA SEVİNDİM..
İNŞALLAH PEŞ PEŞE BİZLER DE SEVİNİRİZ BİZLER DE ANNE OLURUZ ..DUALARIN KABUL OLUR İNŞALLAH HAYIRLARLA SAĞLICAKLA AMİN..

Ayy süper bir haber çok sevindim canım maşallah pasalara ve sana Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah kiloları çok iyi maşallah maşallah

eve geldiniz mı kim yardım ediyor sana bil bol su iç canım

Hepinizden Allah razı olsun kızlar. Darısı isteyen dileten bekleyen tüm kardeşlerime olsun. E Eren61 canım Ömer-Mete oldu isimleri nasipse canım sende bir avazda kurtul inşallah gönlüne göre

Allah razı olsun

Adları ile yaşasın kuzular sayfamızda iki Ömer kuzu oldu Mete de iki olacaktı eşim meteyi utku yaptı

Çok güzel isimler secmissiniz canım hayırlı güzel uzun ömürleri olsun inşallah kuzularin darısı zamanı geldiğinde E Eren61 e ve diğer arkadaşlara olsun

Kızlar hepinizi tek tek alıntılıyamadım kusura bakmayın. O kadar yoğun ki bu dönemler çok şükür rabbime. limoncicegi41 canım benim Doğum hikayemi size yazacağım ilk fırsatta sizlere. Ömür boyu yüzümde tebessümle anlatacağım çok güzel bir Doğum oldu darısı bekleyen herkese . Hergün şükrediyorum rabnime sizleri de elimden geldikçe anıyorum hayırlı haberlerinizle sevinmek nasip olsun tez zamanda inşallah

senin adına cok cok mutluyum tamam canım müsait olunca yazarsın. şimdilik iyi oldugunuzu bımekle yetınecegımmm cokkkk öpüyorum

bugun kontrole gittim kizlar ben sancim cikti anam odum koptu gene sancin olursa yatis vericez dedi doktor ogleden sonra yi bekledim tekrar nst cekildi Allah a hamdolsunki sancim cikmadi ikinciye. ama ben erken dogacak diye odum koptu

bebisleer nasil iyi insAllah

bebisleer nasil iyi insAllah
Sağol canım çok şükür hafif sarılık var demişti dr birazdan tekrar kontrole gideceğiz inşallah geçmiştir. Sen nasılsın. Nst de sancın çıkmış bende de ara ara olmuştu içini ferah e
Huu nerdesiniz kimse uğramıyor

E Eren61 nasilsin canım az kaldı kavuşmaya hayırlısı ile

Saye- taze anne nasılsıniz ogluslar nasıl

limoncicegi41 tedavi nasıl gidiyor
Çok şükür canım alışma faslındayız. Sürekli emzirme modundayım. Sen nasılsın

biri aglar biri susar Allah kolaylik versin. tatli yorgunluklar

sorma ya korktum bende eerken sonucta

bundan sonra tetikte olmaliyim galiba:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…