2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

g
Canım dondurma yedim ondan oldu şükür daha iyiyim ballı zencefil ve ıhlamur elma tarçın karanfil demledim iyi geldi şükür daha iyiyim

sen nasılsın
eçmişler olsun o halde. ben ıyıyım bugun kontrol vardı. en büyüğü11.5,sonrakıler 9.5ve 9 mm buyuklugunde 3 yumurta gordu. gecenkıne gorwe daha ıyı gelısıyorlar gibi görünüyor.

g

eçmişler olsun o halde. ben ıyıyım bugun kontrol vardı. en büyüğü11.5,sonrakıler 9.5ve 9 mm buyuklugunde 3 yumurta gordu. gecenkıne gorwe daha ıyı gelısıyorlar gibi görünüyor.
masAllah Allah im tamimini erdirir inisAllah saglikla gebe kalirsin
inisAllah saglikla gebeliginde ilerler insAllah Amin Amin Amin

İnşallah canım aminn bebeklerde bende sağlıklı olalım da yeter. Canım aldığım 6 kilo. şeker diyeti yapınca almadım pek. Şu son iki haftada üç kilo almış görünüyorum tartıda ama göbeğimde dahil alt taraf komple ödem oldu iki haftadır ondan sanırım
Canım nasılsın doğum tarihi belli oldu mu
canim hastanede sütün hemen gelmesi için şimdiden hosaf iç yanında da götür birde çok atlet ve üst götür çok terliyorsun ben Aralık ayında yandım şimdi daha çok sıcak olur

benim bikac gundur halim yok biseye sicaktanmi ne . daha bebegin kiyafetlerini bile yikamadim artik isleri bitirmek lazim
Canım yıka artık iki hafta önden gidiyor maşallah paşam birde ilerde daha da agirlasacan yapamazsın ben iyiki 32. Haftada yaptım sonra erken dogum riski nedeniyle 34. Haftadan itibaren yattım

Canım nasılsın doğum tarihi belli oldu mu
canim hastanede sütün hemen gelmesi için şimdiden hosaf iç yanında da götür birde çok atlet ve üst götür çok terliyorsun ben Aralık ayında yandım şimdi daha çok sıcak olur
Canım daha kontrol öğleden sonra bakalım ne diyecek. Hoşaf şimdi içemiyorum kuzum şekerden dolayı. Hastaneye getiririz olmazsa. Üç pijama koydum yeter mi acaba. Bir gün yatıracak zaten Allah nasip ederse

Canım daha kontrol öğleden sonra bakalım ne diyecek. Hoşaf şimdi içemiyorum kuzum şekerden dolayı. Hastaneye getiririz olmazsa. Üç pijama koydum yeter mi acaba. Bir gün yatıracak zaten Allah nasip ederse
sanki alt lazim olur bende oyle koycam da az mi gelir 3 acaba

canım sen yine de atlet ve yarım kollu tişört koy birkaç tane Ben bir gecede 3 pijama üstünü değiştirdiğimi biliyorum

normalse 1 gun dimi
Canım normalde de sezeryanda da bir gün yatırıyorlar bir komplikasyon olmazsa
canım sen yine de atlet ve yarım kollu tişört koy birkaç tane Ben bir gecede 3 pijama üstünü değiştirdiğimi biliyorum
Tamam canım çok sağol koyayım tecrübeleriniz önemli. Evin hastaneye 2 km gerçi gelip gitmemiz de problem olmaz çok yakın

Kızlar ben doğurdum ama fırsat bulamadım yazmaya. Çok şükür istediğim gibi normal doğum oldu. Bebeklerin şekeri düşüyor arada, benim de sütüm henüz gelmedi. Minicik bebekler 2380-2450 doğdular. Emmeleri pek kuvvetli değil. Çok yoruldum uyumak istiyorum ama sürekli beslemem gerekiyor. Epidural almadım. Suni verildi ama korkulduğu gibi değildi. Çok şükür hızlı ilerledi ve güzel bir doğum oldu. Dilim döndüğünce dua ettim herkese

X