2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

esim ayni daha dogrusu eskiye gore daha iyi insAllah daha iyi olacak Rabbim izin verirse Amin Amin Amin
saglik ocagina gittim gene kan aldilar bi tup cuma aldilar bi tup bugun alacaklardi herhalde cuma gunu aldiklarina bisey oldu onuda gene ver dediler Allah im sinir oldum .
.
anlamadim sordum cevapta alamadim.

kiz havalarda kardes geliyo diye garibim oda babasina uzuluyo iste neyapsin ..
gene Allah im a hamdolsun bin kere esim toparlandi su son 2 haftada moralide iyi ...
sen napiyosun masAllah senin minnakta buyudu adam oldu:))

Çok sevindim eşinin iyi olmasına moral çok önemli

BenBen de iyiyim çok şükür büyük oğlan geçen hafta çok kötü hastalandı baba ile beraber havuza gidiyorlardı sanırım orada dikkat etmeliler eşim hafif atlattı ama oğlan geçen hafta 5 gün okula gidemedi 2 gün hastanelerde idik inatçı ateşi düşürmek de çok zorlandık

küçük iyi çok şükür ağzında salyası var diş gelecek ama ne zaman belli değil zaman hızlı akıyor senin bebişin de böyle büyüdüğünü göreceğiz inşallah

ben de iyiyim toparlıyorum doğum sonrası ilk adetimi gördüm o biraz rahatlamama neden oldu

cancagızım geldim doktordan. ilk iğnemi oldum. 300 menapur 75 gonal f ıle basladık.hayırlısı allahtan.

Hayırlı olsun bir tanem İnşallah bu sefer Rabbim o güzel gönlüne göre verir çok bekledin çok sabrettin güzel haberlerini alacağız dualarımdasın her daim

histereskobi korkulacak bisey degil

rahmini temizliyor cubukla bildigi kuretaj aslinda ama cubukla kamerayla temizlenmesi en sagliklisi bende 2 defa oldum korkma hicbisey yok bunda Rabbim vesile kilsin insAllah
ben heyecanlıyım canm buradaki doktorumuzdan da çok memnun kaldım belki de diyorum sebep olur hayırlısı artık

Günaydın hanımlar nasılsınız
cennetkokulumm cennetkokulumm nerdesin

Canım merhaba...:KK54:

Bu aralar iş yerinde son günlerim yoğunluktan giremiyorum maalesef pek. Temmuz başında da taşınma işlerim olacak. Bu süreçte siteyi baya aksatıcam üzülerek. Ben iyiyim canım herşey güzel gidiyor ufak tefek sıkıntılar oluyor ama onlarda hamileliğin cilveleri deyip geçicez artık. Sen nasılsın büyük oğluş küçük oğluş nasıllar. Yanlış hesaplamıyorsam yaşınızı yarılayıp 6 aylık civarlarında oldunuz. Allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin canım inşallah.

Olmayan arkadaşlarımıza da Rabbim bu mübarek günlerde dualarımızı kabul etsin ve onlara da tez zamanda bu duyguyu yaşatsın inşallah. :dua::dua::dua:

Merhaba hanımlar RABBİM sağ salim yavrulrinizi kucaginza almayı nasip etsin . Ben yeniyim buralarda bişey danışmak istiyorum sizinle. Ben adetim ayın 18nde bitti o akşam biz de calismlra başladık. Bir iki gündür göğsümde biraz doluluk hissediyorum az önce de lavabodykwn de kahverengi leke geldiğini gördüm. Sizce yerleşme kanaması olabilir mi yani bu kadar erken

X