2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım evet haberim var . Bu hafta kontrolün oldugunu hatırlıyorım. O medenle sordum . Olsun yat da yetrki saglıkla gelsinler.

Hadi inşallah abla güzel güzel haberleriniz alırız.
Geç çıkması çok problem değil zaten korunmamız lazım o süre zarfında da ev işleri biter inşallah.
Ben sana eşinin kullandığı vitaminleri soracaktım abla biz dedik ki eşimle şimdiden ikimizde vitaminlere başlayalım depo edelim

Günaydın canım nasılsın herşey yolundadır inşallah
Sağol canım şükür iyiyim yatmaya devam ediyorum. Sen de tahlilerini yaptırmışsın okudum şimdi inşallah güzel sonuçların olsun. Benimki bir ayda çıkmıştı. Yeni evinde hayırlı olsun size güzel günlerde oturmak nasip olsun inşallah

canım su an ıkımızde promen k ve prowomen k kullanıyoruz. bunun harıcınde esım her sabah bır tatlı kasıgı halıs kestane balı yiyor.varsa polen ve arıı sütü de cok ıyı promen k multivitamin oldugundan erkek için gerekli hersey ıcerıgınde var. bıde sımdıden baslasa ıyı olur. cunku 3 ay sonra etkı edıyor. yanı spermlerin olusması en az 75 gun . faydasını gorun ınsallah

İyiyim canım çok şükür iki çocuklu olmak biraz yoruyor ve zaman yetmiyor sen nasılsın tedavi ne zaman başlayacak
Biz de seni öpüyoruz güzel yürekli kardeşim

Aynen ben de öyle okumuştum sana danışayım istedim ozaman yarın alıp kullanalım keçiboynuzu pekmezi yiyordu kestane değil ama normal bal yiyor inşallah iyi gelir

Sağol canım çok teşekkür ederim.
Sen nerde yaptırmıştın acaba doğru testmi yaptırdık?
Kağıtta eşli kromozom testi yazıyordu.
1,5 ay geçince ara da arayın dediler bakalım.
Doktora gittin mi hiç yat dinlen dedikten sonra.
Allah’ın izniyle herşey güzel olcak ikiz gebeliklerde sıklıkla olabiliyor böyle şeyler

Bende tıp fakültesinde yaptırmıştım canım. Evet eşli kromozom testi yapıldı bizede inşallah güzel çıkar sonuçların. Gittim canım Cumartesi yatmaya devam edeceğim rahim ağzı aynı kalmış. İlaçlara devam edeceğim. Bebekler iyi çok şükür kiloları falan haftalarına göre
esim yakti beni ameliyat oldu. cigerim yandi bagirsaklarini disati aldilar(
bana dua edin sonuclarimiz temiz cksin tomur de var mıs alindi
Canım gelmiş geçmiş olsun inşallah hayırlı haberler alırsınız aniden mi oldu

bize gore ani.bilmiyoduk karin agrisi kramp kusma kabizlik sikayetiyle gittik.
koca tumorle yasamis Allah im ne haldeyim sen biliyosun biri yanimda biri karnimda ne yaparim

koca tumorle yasamis Allah im ne haldeyim sen biliyosun biri yanimda biri karnimda ne yaparim
Allah şifa versin canım dua et elinizden geleni yaptınız rabbim şifa verir inşallah çocuklarının yüzü suyu hürmetine

Oyy yerim ben onları sağlıkla büyüsünler içinde

esim yakti beni ameliyat oldu. cigerim yandi bagirsaklarini disati aldilar(
bana dua edin sonuclarimiz temiz cksin tomur de var mıs alindi
kuzummmmm canımm cok uzuldummm. büyük gecmıs olsunn. ne oldu bırdenbıre. üzülme nolur. allah buyuk temız cıkar allahın ıznıyle. akrabanız varmı yakınızda senle ve cocukla ılgılenecek?

allah korusun canımın ıcın nolur aklına kötüyü getirme.her seyın tedavısı var. içini ferah tut. rabbim accill sifalar versınn. keske yanında olabılsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…