2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım hala adet olmadım yarın gelmesi lazım bizim bu tedavi de yılan hikayesine döndü..
dün rapor çıktı mı diye gittik hastaneye hala rapor çıkmadı diyor sekreter bekleyin 13. gün olmuş evrakları vereli pzar günü adet olacağım diyorum sonra bir saat bekledik hemşirelerle görüşün doktorunuzun yurtdışı gezisi var artık bu ay yapamaz sizin tedaviniz ayın 8ine kadar yok dedi kafamdan kaynar sular döküldü sinirden ağlayacağım yok dedim böyle şey mi olur eşim de çok sinirlendi bizim tayin meselemiz de var dedim bu çocuk oyuncağı mı vir yandan da rapor o zaman neden çıkarıyorsunuz bize ...
o zaman eşim iptal edin ya dedi bunlar bizimle oynuyor canım dedi artık samsunda yaptıralım ya böyle saçmalık mı olur dedi ben de ağladım ağlayacağım artık ya ne tayin de çıkmyor dedim delireceğim dedim eşime tel geldi tayininiz onaylandı gözünüz aydın abi dediler 15 güne gidiyoruz samsuna şimdi ev bakıyoruz ev toparlıyorum kızlar ama tedavim yarım kaldı artık orada taşınırken de bir şey olacak diye de korkuyordum dedi eşim bir muayene parası vermiş olduk işte ama hacettepeden çok soğudum yazıklar olsun bunlara

Canım tayiniz çıkmış hayırlı uğurlu olsun tedavi yarım kalsa daha kötü olurdu Samsun'da gltedavi olur minigin gelir inşallah

Merhaba hanımlar
Cumamiz mübarek olsun

Saye- Saye- nasılsın canım paşalar nasıl

E Eren61 sen nasılsın canım eşin nasıl

cennetkokulumm cennetkokulumm sen nasılsın canım cinsiyet belli oldumu

1meyra 1meyra sen nasılsın canım test nezaman
teşekkür ederim hayırlı cumalar.. Allah razı olsun hatrımızı sormuşsun bugün son 5 gün..ne heyecan neden başka birşey var ağrım da yok bekliyoruz ..inşallah sende iyisindir..

Merhaba hanımlar
Cumamiz mübarek olsun

esim. hastaneden cikti igne ilac agizdan beslendigi halde mama vs iste ne yapicam sukrediyorumki yasiyo Allah a sukur . masAllah i var iyi toparlandi diyo doktorlar gogus altindan itibaren boynan boya dikisli ve sagli solluda yani kac dikis var bilmiyorumda belkide 100 e yakindir Allah im guclu olucamki bundan sonra ailemin bana ihtiyaci var yapacak bisey yok Allah tan gelen boynumuz kildan ince

Merhaba hanımlar
Cumamiz mübarek olsun

Sağol canım çok şükür iyiyim bebeklerimde iyidir inşallah hareketliler. Yatıyorum ben bol bol işte bir hafta sonra kontrolüm var merakla bekliyorum

esim. hastaneden cikti igne ilac agizdan beslendigi halde mama vs iste ne yapicam sukrediyorumki yasiyo Allah a sukur . masAllah i var iyi toparlandi diyo doktorlar gogus altindan itibaren boynan boya dikisli ve sagli solluda yani kac dikis var bilmiyorumda belkide 100 e yakindir Allah im guclu olucamki bundan sonra ailemin bana ihtiyaci var yapacak bisey yok Allah tan gelen boynumuz kildan ince
Canım rabbim şifa versin inşallah sonuçları güzel gelir sizde bu günleri geride bırakırsınız

Çok çok geçmiş olsun nasıl oldu bir anda mı , bende bu aralar hastalıklara takık haldeyim eşimde yüksek oranda kanında iltihap çıktı vücuduna attı ,ben grip atlattım yüzüme attı uçuklar....Rabbim beterinden saklasın .

Merhaba hanımlar
Cumamiz mübarek olsun

Merhaba canımcım, :KK19:
Hayırlı cumalar kuzum.

Ben çok şükür iyiyim. Cinsiyet için yarına randevum var inşallah öğrenirim diye umut ediyorum. Bakalım bizim kuzu ne çıkacak bende merakla bekliyorum.

Sen nasılsın canım oğluşlar nasıl. Bebişin büyüyor paşamız abiliğe alıştı mı nasıl davranıyor kardeşine. Bakalım benim paşa da senin gibi erkek abisi mi olacak yoksa kız mı ?

Merhaba kızlar hepinize hayırlı cumalar. Rabbim bu mübarek günün hürmetine her ne sıkıntınız ihtiyacınız varsa gidersin, dualarınızı kabul etsin inşallah.

aaynaa aaynaa canım tedavin yarım kalmış ama bunda da bir hayır vardır. Çok şükür ki tayin işiniz olmuş belki de Samsun her konuda size daha iyi gelecektir canım. Yolunuz açık olsun canım. :KK68:

E Eren61 canım eşine çok geçmiş olsun acil şifalar versin Rabbim inşallah. Zor bir ameliyat atlatmışsınız canım Allah yardımcınız olsun. Aynı durum benim halamın eşinde de vardı. Çok şükür onlar atlattı inşallah siz de hayırlısıyla atlatırsınız. Biliyorum senin için çok zor bir durum ve bu olay seni çok üzdü yıprattı. Yaşadığınız çok zor bir sınav inşallah Allah üstesinden gelmeyi nasip etsin canım. Ama sen bebişin için kendine dikkat et kuzum. Rabbim size güç kuvvet versin. :dua::dua::dua:

Çok çok geçmiş olsun nasıl oldu bir anda mı , bende bu aralar hastalıklara takık haldeyim eşimde yüksek oranda kanında iltihap çıktı vücuduna attı ,ben grip atlattım yüzüme attı uçuklar....Rabbim beterinden saklasın .
evet bir anda.
sizede gecmis olsun.
karikoca ayni anda hasta olunca daha zor oluyo

Merhaba kızlar hepinize hayırlı cumalar. Rabbim bu mübarek günün hürmetine her ne sıkıntınız ihtiyacınız varsa gidersin, dualarınızı kabul etsin inşallah.

aaynaa aaynaa canım tedavin yarım kalmış ama bunda da bir hayır vardır. Çok şükür ki tayin işiniz olmuş belki de Samsun her konuda size daha iyi gelecektir canım. Yolunuz açık olsun canım. :KK68:

E Eren61 canım eşine çok geçmiş olsun acil şifalar versin Rabbim inşallah. Zor bir ameliyat atlatmışsınız canım Allah yardımcınız olsun. Aynı durum benim halamın eşinde de vardı. Çok şükür onlar atlattı inşallah siz de hayırlısıyla atlatırsınız. Biliyorum senin için çok zor bir durum ve bu olay seni çok üzdü yıprattı. Yaşadığınız çok zor bir sınav inşallah Allah üstesinden gelmeyi nasip etsin canım. Ama sen bebişin için kendine dikkat et kuzum. Rabbim size güç kuvvet versin. :dua::dua::dua:
Amin canim sagolasin Rabbimin verdigi vardir bildigi diyoruz agliyorum ama eskisi kadar degil kac gun uykusuzum dun gece az uyudum aklim onda bisey olacak duymuycam diye . elimden geleni yapiyorum napiyim aklim cikiyo bisey olacak ona diye

Amin canim sagolasin Rabbimin verdigi vardir bildigi diyoruz agliyorum ama eskisi kadar degil kac gun uykusuzum dun gece az uyudum aklim onda bisey olacak duymuycam diye . elimden geleni yapiyorum napiyim aklim cikiyo bisey olacak ona diye

Allah yardımcın olsun canım ikinize de güç kuvvet versin. İnşallah her şey çok güzel olur. Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah:dua:

canım belki biliyorsun benim babam kolon kanseri bağırsaktan iki defa ameliyat geçirdi birincisinde 40 santim ikincisinde ise tüm kalın bağırsağı alındı dışkılama için ince bağırsak makata bağlandı uzun bir süre mama ile beslendi ancak şunu bilmeni isterim ki her şey yoluna giriyor
Allah sağlık afiyet versin senin hamileliğine denk gelmesi kötü bir oldu Allah bununla geçmiş etsin Rabbim eşini sana ve çocuklarına bağışlasın onun morale ihtiyacı var

Dikisler boydan boya idi babamda da pasumana önem verin ve temiz tutun dikişler toplayinca korse düşünün

sonuclari temiz çıkar inşallah eniştenin

sende kendine dikkat et paşam nasıl

X