2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Allah şifa versin canım dua et elinizden geleni yaptınız rabbim şifa verir inşallah çocuklarının yüzü suyu hürmetine
Amin:KK43:
a
Ahh abla çok geçmiş oldun şimdi okudum neden öyle oldu
Geçmiş olsun aniden mi rahatsızlandı
aniden varmis haberimiz yokmus.
yandi icim yandi insanin icinin acimasi buymus.
tumor okadar buyuktiki bagirsakta artik tikanmis tamamen midesi midesi geri basti o sekilde gitttik hastanesye. bana dua edin 1 aya ancak cikiyo sonuclar

allah korusun canımın ıcın nolur aklına kötüyü getirme.her seyın tedavısı var. içini ferah tut. rabbim accill sifalar versınn. keske yanında olabılsem :KK43:
ah yandim dun nasil gecti bilmiyorum sukur daha iyi agla agla hic uyku yok yaninda aglamiyorum guyada sorsan oda anlamiyo iste dua edin bize Allah im sonuclar iyi ciksin Amin Amin Amin

ah yandim dun nasil gecti bilmiyorum sukur daha iyi agla agla hic uyku yok yaninda aglamiyorum guyada sorsan oda anlamiyo iste dua edin bize Allah im sonuclar iyi ciksin Amin Amin Amin
Ah canım benim ne kadar üzüldüğünü tahmin ediyorım. Sabır canımsabır.ne zaman cıkcak sonuç. Doktor görünce anlıyor aslında iyi huylu mu değilmi. Hiç bişey söylemedi mi?

Amin:KK43:
a
aniden varmis haberimiz yokmus.
yandi icim yandi insanin icinin acimasi buymus.
tumor okadar buyuktiki bagirsakta artik tikanmis tamamen midesi midesi geri basti o sekilde gitttik hastanesye. bana dua edin 1 aya ancak cikiyo sonuclar
Dualarım sizinle abla Allahım size sabır güç kuvvet versin inşallah çok üzüldüm

Onu da alırız da nerden orjinalini temin edebiliriz senin bir önerin var mı abla
Bu arada teşekkür ederim çok soru yağmuruna tutmuş gibi oldum hakkını helal et
Estafirullah canım benim sor tabi bende soruyorum. Birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var. Biz rizeden getirttik . Oralı bi arkadasım vesilesiyle. Eğer böyle bir seçeneğin yoksa. Anzer balının kooperatifi ver internet üzerinden satıs yapıyorlar . Koop. Oldugundan güvenilir. Sertifikalı zaten orda da olması lazım.oradan alabilirsiniz canım

Ah canım benim ne kadar üzüldüğünü tahmin ediyorım. Sabır canımsabır.ne zaman cıkcak sonuç. Doktor görünce anlıyor aslında iyi huylu mu değilmi. Hiç bişey söylemedi mi?
Dualarım sizinle abla Allahım size sabır güç kuvvet versin inşallah çok üzüldüm
Allah razi olsun hepinizden.
canim doktor tumor tek parca oldugundan bu iyi dedi buyuk ce bur tek parca ama patoloji sonucu cikmadan tahminen konusamam ameliyat cok guzel gecti dedi.sonda vs bir dunya sey takili oldugundan ee yemekte yasak bugun az yedi de az once biraz kendine geldi. o torba ya pek bisey demesede morali bozuldu ilk gunu cok soru sordu torbayla ilgili.
ruhum yaslandi ruhum uyustu ruhum sasti acidi ..Allah im hepimizin yardimcisi olsun

Son düzenleme:
canim doktor tumor tek parca oldugundan bu iyi dedi buyuk ce bur tek parca ama patoloji sonucu cikmadan tahminen konusamam ameliyat cok guzel gecti dedi.sonda vs bir dunya sey takili oldugundan ee yemekte yasak bugun az yedi de az once biraz kendine geldi. o torba ya pek bisey demesede morali bozuldu ilk gunu cok soru sordu torbayla ilgili.
ruhum yaslandi ruhum uyustu ruhum sasti acidi ..Allah im hepimizin yardimcisi olsun
Canım öyle bi anlattın ki içim acıdı. Ama bil diye söylüyorum. Çok şanslı ameliyat olabildi. Çok sanslı ameliyat güzel gecti. Doktor bastan emin konuşmaz ama yorumu iyi yönde yapmış büyük igtimal iyi demek bu nolur üzülme artık içeri alırlar bir iki aya. Sevindim güzel haberine canım inşallah sonuç da güzel cıkacak her zaman duamdasın canım

Estafirullah canım benim sor tabi bende soruyorum. Birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var. Biz rizeden getirttik . Oralı bi arkadasım vesilesiyle. Eğer böyle bir seçeneğin yoksa. Anzer balının kooperatifi ver internet üzerinden satıs yapıyorlar . Koop. Oldugundan güvenilir. Sertifikalı zaten orda da olması lazım.oradan alabilirsiniz canım
Tamam abla ozaman onu da temin edelim biz şimdiden eşimde başlasın zaten sigarayı felan da bıraktı ben zaten bırakmıştım.Sigara kullanıldığı sürede o vitaminlerin hiçbir faydası yokmuş.Bu sefer inşallah daha güzel olcak hepimiz için.

Ah ablacım kolay değil tahmin edebiliyorum ama güzel düşün temizlenmiş tek parça halinde sen iyi ol ki eşinde iyi olsun destek ol moral ver kızında korkar üzülür dua et Allah büyük.

Merhaba arkadaslar. Bahceci tup bebek surecim 29 martta 257.5 gormemle sona erdi . 2 gun sinra tekrar kan ver dediler bugun verdim az oncede sonucu gordum 383.8 cikmis. Dusuk mu yoks normal mi emin olamadim. Siz ne dersiniz.
Canım bahçecide ne kadara mal oldu ücretin hangı bahcecide oldun acaba ? hayırlı olsun bu arada

canım hala adet olmadım yarın gelmesi lazım bizim bu tedavi de yılan hikayesine döndü..
dün rapor çıktı mı diye gittik hastaneye hala rapor çıkmadı diyor sekreter bekleyin 13. gün olmuş evrakları vereli pzar günü adet olacağım diyorum sonra bir saat bekledik hemşirelerle görüşün doktorunuzun yurtdışı gezisi var artık bu ay yapamaz sizin tedaviniz ayın 8ine kadar yok dedi kafamdan kaynar sular döküldü sinirden ağlayacağım yok dedim böyle şey mi olur eşim de çok sinirlendi bizim tayin meselemiz de var dedim bu çocuk oyuncağı mı vir yandan da rapor o zaman neden çıkarıyorsunuz bize ...
o zaman eşim iptal edin ya dedi bunlar bizimle oynuyor canım dedi artık samsunda yaptıralım ya böyle saçmalık mı olur dedi ben de ağladım ağlayacağım artık ya ne tayin de çıkmyor dedim delireceğim dedim eşime tel geldi tayininiz onaylandı gözünüz aydın abi dediler 15 güne gidiyoruz samsuna şimdi ev bakıyoruz ev toparlıyorum kızlar ama tedavim yarım kaldı artık orada taşınırken de bir şey olacak diye de korkuyordum dedi eşim bir muayene parası vermiş olduk işte ama hacettepeden çok soğudum yazıklar olsun bunlara
hakkında hayırlısı olsun canım bende hacettepede tedavı göruyorum suan aılama yapılacak ama yumurta buyumedı cuma gunu bellı olacak Gürkan bozdağ benım doktorum benım aşılama ilaç raporum 3 gunde cıktı senın ne raporu cıkmadı o kadar uzun sure

esim yakti beni ameliyat oldu. cigerim yandi bagirsaklarini disati aldilar:KK43:(
bana dua edin sonuclarimiz temiz cksin tomur de var mıs alindi

Canım ne olmuş böyle enişteye çok geçmiş olsun yanında olmayı çok isterdim biliyorsun babam kolon kanseri kalın bağırsağıni kaybetti

Eşinde makattan kanama oluyormuydu rabbim şifa versin eve çıkmıştır sanırım hastanede kim kaldı yanında rabbim sana ve çocuklarına bağışlasın

Hayat arkadaşın çocuklarının babası tabiki üzülüyorsun ama senin güçlü olman lazım gebelik nedeniyle çok duygusal olduğunu tahmin edebiliyorum ama merak etme herşeyin çaresi var bu da geçecek rabbim şifa versin size bağışlasın

Eve çıktımi sizin İstanbul da aile efradı var mı çevrenizde

Canım ne olmuş böyle enişteye çok geçmiş olsun yanında olmayı çok isterdim biliyorsun babam kolon kanseri kalın bağırsağıni kaybetti

Eşinde makattan kanama oluyormuydu rabbim şifa versin eve çıkmıştır sanırım hastanede kim kaldı yanında rabbim sana ve çocuklarına bağışlasın

Hayat arkadaşın çocuklarının babası tabiki üzülüyorsun ama senin güçlü olman lazım gebelik nedeniyle çok duygusal olduğunu tahmin edebiliyorum ama merak etme herşeyin çaresi var bu da geçecek rabbim şifa versin size bağışlasın
cabuk toparlaniyo .herkes ist da ama ben tek birakirmiyim onu

Eve çıktımi sizin İstanbul da aile efradı var mı çevrenizde

X