2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Bana dr yaptırma dedi canım ateş yapabilir aşı zaten riskli diye.

Benim drum destekliyor sezeryan sonrası normal Doğumu. Tabii şartlar uygun olursa canım. Araştırıp ssvd yanlısı bir dr bulmalısın. Benimle gebe eğitimine katılan bir bayan vardı çocuğu dört beş yaşlarında sezeryan ikinciyi normal yapacakmış
ay ne guzell Allah bi avazda kurtarsin hepimizi en guzeli normal dogum ozamanda mecburiyetten oldum acilmam olmadi kizimin kalp atisi yavasladi falan falan iste mecburiyetten en guzeli normal de ben gene sezaryan olucam gibi:KK43:(
sende varis varmi ya sen saglikciydin oyle varisi olanin doguma kanamasi olma ihtimali cok mu ya kendi doktorum ihtimal dedi hemsire de kendi kendine dedi ben sormadim hic demekki var bende biseyki diyolar diyorum
neyse hayirlisiyla bi dogursam artik sezeryan normal Rabbim neyi nasip etmisse

Bana dr yaptırma dedi canım ateş yapabilir aşı zaten riskli diye.

Benim drum destekliyor sezeryan sonrası normal Doğumu. Tabii şartlar uygun olursa canım. Araştırıp ssvd yanlısı bir dr bulmalısın. Benimle gebe eğitimine katılan bir bayan vardı çocuğu dört beş yaşlarında sezeryan ikinciyi normal yapacakmış
ne riski varmis bana hemsire yan etkisi yok dedi ee dedim vitamin gibi dusun yani dedi
ama salladi galiba biraz

Şimdi anladım korktum bir an inşallah kanaman olmaz
iste bende normal dogum istiyorum boyle bi ihtimal var dediler hem saglik ocaginda dedi kendi kendine hemde kendi doktorum dedi hani bir ihtimal ama dediler oyuzden ben normal yaparsam kanamam olursa mudahele nasil edecekler olurum harhalde ozaman ..
aman aman bana sezeryan olcan derseler uzatmiyim ben en iyisi dimi

ay ne guzell Allah bi avazda kurtarsin hepimizi en guzeli normal dogum ozamanda mecburiyetten oldum acilmam olmadi kizimin kalp atisi yavasladi falan falan iste mecburiyetten en guzeli normal de ben gene sezaryan olucam gibi:KK43:(
sende varis varmi ya sen saglikciydin oyle varisi olanin doguma kanamasi olma ihtimali cok mu ya kendi doktorum ihtimal dedi hemsire de kendi kendine dedi ben sormadim hic demekki var bende biseyki diyolar diyorum
neyse hayirlisiyla bi dogursam artik sezeryan normal Rabbim neyi nasip etmisse
Canım bende varis yok her varis büyük kanamaya sebep olmaz seninki 1. Dereceymiş küçük yani. Ama tabii drun daha iyisine karar verir.
Bu arada aşının bir riski yok sadece ağrı ateş yapabilir bende yüksek ateş istemiyorum dedi bu dönemde. Biliyorsun benim durumum karışık biraz mümkün olduğunca dikkat ediyorum

Canım bende varis yok her varis büyük kanamaya sebep olmaz seninki 1. Dereceymiş küçük yani. Ama tabii drun daha iyisine karar verir.
Bu arada aşının bir riski yok sadece ağrı ateş yapabilir bende yüksek ateş istemiyorum dedi bu dönemde. Biliyorsun benim durumum karışık biraz mümkün olduğunca dikkat ediyorum
aynen 1. derece olabilir dediler ama bende telaslandim niye boyle dedi ikiside diye. ee riskleri soyluycek tabi isleri bu ..
igneyide tamam canim anladim sagolasin ben olucam mecbur :KK43:

aynen 1. derece olabilir dediler ama bende telaslandim niye boyle dedi ikiside diye. ee riskleri soyluycek tabi isleri bu ..
igneyide tamam canim anladim sagolasin ben olucam mecbur :KK43:
Canım sana risklerini illa anlatması gerekiyor drun haklı olarak. Aşı içinde ol dediyse ol mutlaka bana ilk başta ol demişti ama 20. Haftada ben risk istemiyorum yeterince problem var dedi

Canım sana risklerini illa anlatması gerekiyor drun haklı olarak. Aşı içinde ol dediyse ol mutlaka bana ilk başta ol demişti ama 20. Haftada ben risk istemiyorum yeterince problem var dedi
dogrusu doktor olsanda olur olmasanda yan etkisi yok olman senin icin dedi .
bende oyuzden olucam.
sen ne yaptin hala yatiyomusun nasil oldun

dogrusu doktor olsanda olur olmasanda yan etkisi yok olman senin icin dedi .
bende oyuzden olucam.
sen ne yaptin hala yatiyomusun nasil oldun
Yatıyorum canım artık bundan sonra böyle devam benimki. Bebeklerim inşallah haftalarını tamamlasın da yatmaya razıyım kuzum ne yapalım

Gece 11.30da vuracagım catlatma iğnesini 1saat.gec yaptım sabah hastaneyi Arıcam sinir bastı öyle bir kosusturmaca içindeyım 10gundur deliricem nasıl kızdım sayfaları okudum malesef zamanında yapılcakms catlatma iğnesi, yorgunluktan uyuyakaldım emeklerim gitti bu ay offf

Aşılamaya başladım eşim hastalandı Dunya antıbiyotık içti, ailemde herkes hasta oldu v. S.. İşe git gel ordan oraya kostur baya pozıtıftım bu surecte ama yorgunum cok uyuyakalmışım
Kımselre bahsetmedim asılama yaptırıyorum diye, burda yazdım hep yediğim iğneler yanıma kar kaldı aksi şey catlatma iğnesi bela bişey nasıl kacırdım saatini

Gece 11.30da vuracagım catlatma iğnesini 1saat.gec yaptım sabah hastaneyi Arıcam sinir bastı öyle bir kosusturmaca içindeyım 10gundur deliricem nasıl kızdım sayfaları okudum malesef zamanında yapılcakms catlatma iğnesi, yorgunluktan uyuyakaldım emeklerim gitti bu ay offf
canım sorun değil sıkma canını sabah 1 saat gec yapılır aşılaman stres yapma bence

X