2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Merhaba arkadaslar. Bahceci tup bebek surecim 29 martta 257.5 gormemle sona erdi . 2 gun sinra tekrar kan ver dediler bugun verdim az oncede sonucu gordum 383.8 cikmis. Dusuk mu yoks normal mi emin olamadim. Siz ne dersiniz.

Kızlar nasılsınız herkes iyidir inşallah. aaynaa aaynaa canım adet geldi mi
canım hala adet olmadım yarın gelmesi lazım bizim bu tedavi de yılan hikayesine döndü..
dün rapor çıktı mı diye gittik hastaneye hala rapor çıkmadı diyor sekreter bekleyin 13. gün olmuş evrakları vereli pzar günü adet olacağım diyorum sonra bir saat bekledik hemşirelerle görüşün doktorunuzun yurtdışı gezisi var artık bu ay yapamaz sizin tedaviniz ayın 8ine kadar yok dedi kafamdan kaynar sular döküldü sinirden ağlayacağım yok dedim böyle şey mi olur eşim de çok sinirlendi bizim tayin meselemiz de var dedim bu çocuk oyuncağı mı vir yandan da rapor o zaman neden çıkarıyorsunuz bize ...
o zaman eşim iptal edin ya dedi bunlar bizimle oynuyor canım dedi artık samsunda yaptıralım ya böyle saçmalık mı olur dedi ben de ağladım ağlayacağım artık ya ne tayin de çıkmyor dedim delireceğim dedim eşime tel geldi tayininiz onaylandı gözünüz aydın abi dediler 15 güne gidiyoruz samsuna şimdi ev bakıyoruz ev toparlıyorum kızlar ama tedavim yarım kaldı artık orada taşınırken de bir şey olacak diye de korkuyordum dedi eşim bir muayene parası vermiş olduk işte ama hacettepeden çok soğudum yazıklar olsun bunlara

canım hala adet olmadım yarın gelmesi lazım bizim bu tedavi de yılan hikayesine döndü..
dün rapor çıktı mı diye gittik hastaneye hala rapor çıkmadı diyor sekreter bekleyin 13. gün olmuş evrakları vereli pzar günü adet olacağım diyorum sonra bir saat bekledik hemşirelerle görüşün doktorunuzun yurtdışı gezisi var artık bu ay yapamaz sizin tedaviniz ayın 8ine kadar yok dedi kafamdan kaynar sular döküldü sinirden ağlayacağım yok dedim böyle şey mi olur eşim de çok sinirlendi bizim tayin meselemiz de var dedim bu çocuk oyuncağı mı vir yandan da rapor o zaman neden çıkarıyorsunuz bize ...
o zaman eşim iptal edin ya dedi bunlar bizimle oynuyor canım dedi artık samsunda yaptıralım ya böyle saçmalık mı olur dedi ben de ağladım ağlayacağım artık ya ne tayin de çıkmyor dedim delireceğim dedim eşime tel geldi tayininiz onaylandı gözünüz aydın abi dediler 15 güne gidiyoruz samsuna şimdi ev bakıyoruz ev toparlıyorum kızlar ama tedavim yarım kaldı artık orada taşınırken de bir şey olacak diye de korkuyordum dedi eşim bir muayene parası vermiş olduk işte ama hacettepeden çok soğudum yazıklar olsun bunlara
Canım her şerde bir hayır vardır. Tayininiz çıkmış iğnelere başlamışta olabilirdin. Senin kısmetin de Samsundadır inşallah Allah yüzünü güldürsün

canım nolur canını sıkma. Ya baslasan tam tasınmanın ortasına denk gelecektı. o kadar iğne yapıp yarım kalması daha fena olurdu. belki samsunda daha hayırlı olacak sızın ıcın. du bakalım inşallah hakkınızda hayırlısı olsun. samsun merkeze mi gideceksiniz? ay kuzum samsun sıze ugurlu gelsın ınsallah. tasınırken cok yorma kendını. yavas yavas tamam mı agır kaldırma

Canım her şerde bir hayır vardır. Tayininiz çıkmış iğnelere başlamışta olabilirdin. Senin kısmetin de Samsundadır inşallah Allah yüzünü güldürsün
canım nolur canını sıkma. Ya baslasan tam tasınmanın ortasına denk gelecektı. o kadar iğne yapıp yarım kalması daha fena olurdu. belki samsunda daha hayırlı olacak sızın ıcın. du bakalım inşallah hakkınızda hayırlısı olsun. samsun merkeze mi gideceksiniz? ay kuzum samsun sıze ugurlu gelsın ınsallah. tasınırken cok yorma kendını. yavas yavas tamam mı agır kaldırma
ALLAH RAZI OLSUN sizlerden canım..
evet daha kötü olabilirdi diyorum biran önce ankaradan da gitmek istiyorum yani şu eltimgil sanki her şeyimize bir fesatlanıyor gibi geliyorlar tayin çıktı diyince bile doğru dürüst sevinmediler hayırlı olsuna bile aramadı yani eltim vir tuhaflar samsun meselesini de öyle bekliyorduk zaten..
limoncum canım benim evet samsun merkez baktık netten birkaç uygun ev baktım haftaya pazara oy verdikten sınra gideceğiz ev tutmaya beraber eşimle sen de bak dedi hem annemi kaynanamı görürüz diyoruz bir yandan da bir gece kalırız tokat da bu hafta içi de iyice evi toplarım artık bugün pek iş yapamadım rapor boşa da yanabilirdi zamanı gelmeden olmuyor gerçekten de nasip ya

canım nasılsın? ne yaptın o gün? umarım aşılaman yapılmıstır. tedavın bosa gıtmez ınsallah.
İyim valla yaptrdk asılama yı, bıraz sancım oldu o gun, su an agrı felan da yok, ilk 3gun baya halsizlik agrı yapmıstı iğneler, pek ümidim yok bu ay nedense.. Bogazlarımdan tuttu gribe döndü hasta oldm şimdi. Genede ilaç içmedim onuda bilmiyorum. Bu ay benim için baya ekşınlı gecti. Doğru dürüst dinlenemedim kendimede baya eziyet ettim saatı kacırdım diye.
Doğal yolla kalsak da bu sıkıntılar bitse.. İlgine teşekkür ederim nick cok anlamlı

aaynaa aaynaa hayırlı olsun ne güzel tedavin yarım kalmadı, başlamış olsaydın ayrı bir sıkıntı olucaktı, belkide yeni sehır Yenı hayat sana bambaşka kapılar açar..

E Eren61 canım nasılsın? her sey yolunda mı? kızın bilseme gırmıs mıydı. bu sıralar sonucların acıklanması lazım.
I am mad I am mad canım nasılsın? naptın gittin mi doktora. testlerin yapıldı mı?
A anneveoglusu senden ne haber? bebiş yoruyo senı pek gırıemıyyorsun sıteye. öpüyorum kkocaman
Gittim geldim abla testi yapmak istemedi ordaki genetik uzmanı bence bir sıkıntı yok sizde vs dedi ikisi dış gebelik olmuş o genetikle alakalı değil vs dedi eşim de biraz üsteledi 1 yılda 3 kez canımız yandı kolay değil felan dedi sonra tamam ben yine de testinizi yaptırıyım da sizin bu testlik bir durumunuz yok dedi eşim de Çorum’daki doktorumu aradı anlattı o da benim için önemli olan o test gerisini boşverin kanınızı verin dedi 26 nisana gün vereceklerdi onu da sağolsun şehir dışından geldik deyince ordaki abi araya aldı sonuçlarda 1 2 aya anca çıkarmış.
Sen nasılsın bir gelişme var mı?

Gözün aydın dert etme belki de nasibin seni Samsunda bekliyordur yeni ev sana da çok iyi gelir rahatlarsın inşallah

hayirlisi olsun inisAllah

Son düzenleme:
E Eren61 canım nasılsın? her sey yolunda mı? kızın bilseme gırmıs mıydı. bu sıralar sonucların acıklanması lazım.
I am mad I am mad canım nasılsın? naptın gittin mi doktora. testlerin yapıldı mı?
A anneveoglusu senden ne haber? bebiş yoruyo senı pek gırıemıyyorsun sıteye. öpüyorum kkocaman
yok canim iyiyim Sukur esim hasta onunla ilgileniyorum. kizimi sokmadim bilseme cunku oyle bisey ki benim haddime degil amaa sistem yanlis madem oyle bu cocuklar farkli onlari ayni sekilde ayri okulda okutucaksin. gidis gelis sorun bize uzak hem haftaici busene persembeymis. seneyeden itibarende haftanin 3 gunu okul hariciymis. eger okulla bir yurutulurse yada sistemi degistirseler kizimin gitmesini isterim. okadar gidip gelmeyiki yakinindada degil baya uzak nebiliyim madem oyle devlet servis saglamali bu cocuklara. ogretmeni cok israr etti kizimin resim yetenegi var yarışmada dereceye girdikten sonra ogretmenin dikkatini cekti zaten. kismet artik. sen nasıl sin

kuzum nasılsınn? gittin mi kontrole. bebişler nasıl. teyesi öpüyor onları :)
Canım sağol dün gittim bir haftadır sürekli yatıyorum rahim ağzı yetmezliği çıktı yazdım mı bilmiyorum. Rahim ağzı 2.2 mm ye düşmüş sınırın altında. Erken Doğum riskim var artık bundan sonrası sürekli yatarak geçerek benim için. Çok şükür bebekler iyi inşallah son haftalara kadar dayanırlar. Sen nasılsın tedavi olmana daha var mı

İyim valla yaptrdk asılama yı, bıraz sancım oldu o gun, su an agrı felan da yok, ilk 3gun baya halsizlik agrı yapmıstı iğneler, pek ümidim yok bu ay nedense.. Bogazlarımdan tuttu gribe döndü hasta oldm şimdi. Genede ilaç içmedim onuda bilmiyorum. Bu ay benim için baya ekşınlı gecti. Doğru dürüst dinlenemedim kendimede baya eziyet ettim saatı kacırdım diye.
Doğal yolla kalsak da bu sıkıntılar bitse.. İlgine teşekkür ederim nick cok anlamlı
ümitsizliğe kapılma hiç belli olmuyor o kısım. Hakkında hayırlısı aynen keske dogal yolla olsada hiç ugrasmasak.bu arada geçmiş olsun. Şu aşamada ilaç içmenin çok bi etkisi yok demişti doktorum ama içmeyince içimiz daha rahat oluyır. Limonçiçeklerini pek severim :))

Gittim geldim abla testi yapmak istemedi ordaki genetik uzmanı bence bir sıkıntı yok sizde vs dedi ikisi dış gebelik olmuş o genetikle alakalı değil vs dedi eşim de biraz üsteledi 1 yılda 3 kez canımız yandı kolay değil felan dedi sonra tamam ben yine de testinizi yaptırıyım da sizin bu testlik bir durumunuz yok dedi eşim de Çorum’daki doktorumu aradı anlattı o da benim için önemli olan o test gerisini boşverin kanınızı verin dedi 26 nisana gün vereceklerdi onu da sağolsun şehir dışından geldik deyince ordaki abi araya aldı sonuçlarda 1 2 aya anca çıkarmış.
Sen nasılsın bir gelişme var mı?
Yaaa.. deli oluyorım bunlara .bencesi varmı görünce ne problwm var anlıyor muymuş. İyiki üstelemiisiniz.evet geç çıkıyor bu testler maalesef olsun çıksında.ben iyiyim kuzum bir haftaya adet olur. Baslarız tedavşye bu hafta rapor cıkartmam lazım.

X