2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Evet canım çok şükür az kaldı bende artık yakında biter diye düşünüyorum.

Oğlum erkek istiyor canım inşallah erkek olur diye dua ediyor. Hayırlısı bakalım.

Allah iyilik versin canım. Oğluşunda sağlıcakla büyüsün maşallah 3.ayına girmiş bile. Sağ olan büyüyor gerçekten. Ben şöyle bir bakıyorum da oğlum ne ara 8 yaşında oldu bazen şaşıyorum her şey dün gibi geliyor.

günaydın gençler doktordan geldim yumurtam 19mm olmuş birde 13 mm var dedi ama büyük olana yoğunlaştık perşembe aşılamam var hiç yumurta takibi yaptırmamıştım ama iğneli aşılama ile oldu bu boyuta gelmesi, çalışırken hastane işleri zor yürüyor

Canım yumurtan baya büyümüş 19 mm çok iyi benım bu 2. iğne aşılamam toplamda 4. aşılamam olacak ama genelde 18 mm oluyordu inşallah hakkımızda hayırlısı olsun bende yarın sabah gidicem 6 gundur iğne vuruluyorum bakalım

Allah vesile kilsin inisAllah
hayirlisi inisAllah tutarda ikinizinki saglikla da ilerler inisAllah

Günaydın hanımlar
Aşılama ve tüp bebek tedavisi olacak arkadaşlar güzel haberlerinzi alalım inşallah
Nasılsıniz hanımlar
iyi canim ne olsun Allah im baslarda kusmuyodum ara ara kusuyorum artik niye bilmem 3 gunde 1 olmaya basladi midem yaniyo bence sebep hep bu su kusuyorum cogunlukla ama kusmak derken o yani .
iste son 10 -15 gun boyle oldu .. kzimdada boyle olmustum hatta
simdiki hamileligimdede ilkin boyle olmustumda bigun oyle hamile oldugumu oyle anlamistim..
ramazanda geliyo kizimda tutmustum Allah im inisAllah nasip et diye dua ediyorum inisAllah Rabbim guc ver tutuyum diyorum . bikac gun zor gecer alisirim...

asil seni sormali gunler geciyo buyumus adam olmustur artik:)
gunler cabuk geciyodur sana

Geçen Ramazan başında öğrendim hamile olduğumu midemde fena idi tutamadım şimdi emiyor tutmak isterim deneyeceğim sütte bir sıkıntı olmazsa tutacağım inşallah
Sen de sor derim bu aylarda daha çok büyüyor kuzular ilginç başta kusmayip şimdi kusman

Paşa iyi uykusuz biraz bu güne şükür gerçekten zaman nasıl geçiyor anlamıyorum

birde normal dogum oldu diyelim atiyorum kanamam oldu. bende az varis vardi iyice cogaldi belirginlesti. hattta hemsire ince ama 1. derece mi ne bisey dedi . ona dayanarak diyolar iste kanamam olabilirmis ama belki ayni seyi doktorumda dedi ..

ee normal dogurunca oyle kanamasi olani ne yapiyolar bilen varmi yani ameliyata mi aliyolar

keske normal dogum yapsalar bana ilki sezeryan ya kendi doktorumda yapmiyorum deddi ilkin sezeryan oldugun icin dedi..
beni sezeryan korkusu sardi 3 bucuk atiyorum
Korkma bende korkarak girdim başıma gelmeyen kalmadı güzel düşün güzel gir çık Paşana kavuş

Açılmamı varmış 1 cm anlamadım

gecen hafta tahlil yaptilar gene sorun yok. midem yaniyo yaniyo su kusuyorum 3 gun de 1 4 gunde 1 oluyo bu ondan sonra midemin yanmasida geciyo.Kusmak derken yanlis anlama su cikartiyorum sadece...

3 aylik olacak ya huyumu duzenimi degisiyo:))

himmm tahlil yapabilir ozaman ben ac gidiyim
ozaman dimi .
haftaya gidicem
sen yaptirmiycanmi
baana doktor ol dedi oyuzde olucam birde 2 doz olucam(((
Bana dr yaptırma dedi canım ateş yapabilir aşı zaten riskli diye.
keske normal dogum yapsalar bana ilki sezeryan ya kendi doktorumda yapmiyorum deddi ilkin sezeryan oldugun icin dedi..
beni sezeryan korkusu sardi 3 bucuk atiyorum
Benim drum destekliyor sezeryan sonrası normal Doğumu. Tabii şartlar uygun olursa canım. Araştırıp ssvd yanlısı bir dr bulmalısın. Benimle gebe eğitimine katılan bir bayan vardı çocuğu dört beş yaşlarında sezeryan ikinciyi normal yapacakmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…