2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Iyi pazarlar kızlar bana niye bildirim gelmedi .
@limoncicegi41 bir tencerede su kaynat içine viks koy bir havlu ile başını kapat buharı içine çek nefesin açılır. Eğer alerjinde varsa öksürük geçmez.
Yogaya gelince benim açtığım konulara bak ben yeni başlıyorum beraber öğrenebiliriz zaten başlama seviyesi kolay.
@eren sen nasılsın
galiba beni sordun eksik yazmissinda:)
sagol canim iyiyim seni sormali gun geciriyorum ne olsun Sukur Allah ima

Bu topiğe yazmayalı uzun zaman olmuş bi kaç arkdsmz biliyor diger kizlarada haber verimmm dedim hamileyimmmmmmm kızlarrrrr çok şükür bin şükür Elhamdulillah 🤲🏻❤️🤗 Rabbim burda anne olmayi bekleyen tüm kardeşlerime bu duyguyu biran önce yaşatsın inşAllah dularim sizinle🤲🏻❤️..
gozun aydin olsun Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

gençler bende iğneli aşılama için doktordan geldim yumurtam 16 mm olmuş gonalf bitmişti birdozluk verdi yarın yine gidicem nasipse , Allah yar ve yardımcımız olsun
takıldığım 2-3 başlıktan birisi burası..sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız inşallah

gençler bende iğneli aşılama için doktordan geldim yumurtam 16 mm olmuş gonalf bitmişti birdozluk verdi yarın yine gidicem nasipse , Allah yar ve yardımcımız olsun
takıldığım 2-3 başlıktan birisi burası..sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız inşallah
Tedavin hayırlısıyla sonuçlanır inşallah canım

Merhaba bende iğneli aşılama için tedaviye başladım şuan 5. gun iğne vurulalı 150 150 75 75 75 olarak vuruldum çarşamba sabahı gidicem ultrason için hakkımızda hayırlısı ınsallah en kısa zamanda nasip olur

Rabbim vesile kilsin genc insan:))))

Merhaba bende iğneli aşılama için tedaviye başladım şuan 5. gun iğne vurulalı 150 150 75 75 75 olarak vuruldum çarşamba sabahı gidicem ultrason için hakkımızda hayırlısı ınsallah en kısa zamanda nasip olur
Hayırlı haberlerle netıcelensın inşallah bu ay

X