2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Bunları tüketmezsen yatak döşek yatacan desene :) .
Valla herşeyi yapıyorsun sanırım tavuk yeme bol su iç hee 25 kiloya 1 lt su içmek lazım. Olumlama yap. Harnup pekmezi ve tahinde önerebilirim.
Kısa yürüyüş te yaparsan rahime kan gitmesini.desteklersin
bir kalp doktoru ihtiyacinizdan fazla su icerseniz kalp daha fazla kan pompalar daha fazla çalışırmış demisti. susayinca icin demisti . kendini bukadar zorlama bence 3 litre su nedir kis gunu ben olsam tuvaletten cikamam inan yazin insanin vucudu istiyoda kisin daha az iciliyo

evet cok uzun zamandır tavuk yemeyı bıraktım. su da ıcıyorum 2 bucuk litre kadar. harnup alayım bari.yürüyüş te yapmıyordu bak evet onu denemelıyım
yürüyüşte yap yoga da yapmanı öneririm rahatlatıyor esnemeler özellikle çok iyi geliyor vücuda .
bir kalp doktoru ihtiyacinizdan fazla su icerseniz kalp daha fazla kan pompalar daha fazla çalışırmış demisti. susayinca icin demisti . kendini bukadar zorlama bence 3 litre su nedir kis gunu ben olsam tuvaletten cikamam inan yazin insanin vucudu istiyoda kisin daha az iciliyo
yaz kış su ihtiyacı değişmez ki yazın fazla tüketim olabilir terden dolayı ama yaz kış kilona göre su tüketimi yapmak zorundasın . ki 2,5 3 lt su da çok normal zaten birden içmiyorsun suyu susadıkça içersin .. kimisi vücudunun suya ihtiyacı olduğunu anlamaz ve su içmeyi unutur yanlış olan bu aslında

Merhaba hanımlar

I am mad I am mad ruyan hayırlara vesile olsun inşallah
limoncicegi41 limoncicegi41 sen gereken tüm besin ve vitaminleri alıyorsun canım yarasın sana inşallah
aaynaa aaynaa fazla stres yapma canım rabbim sana ve limoncicegi41 limoncicegi41 e emeklerinizin karşılığını göstersin

cennetkokulumm cennetkokulumm E Eren61 nasılsıniz hamislik nasıl gidiyor

Merhaba canım :KK36:

Çok şükür iyi gidiyor canım bulantılar bitmese de hafif devam ediyor. Ben uzun zamandır giremedim kuzum siteye iş yerinde yoğunum bu aralar bugün fırsat bulup bi kaçamak yaptım çok şükür.

Sen nasılsın tatlı oğluşlar nasıl. Bebiş büyümüştür baya Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin kuzum. :dua:

Merhaba hanımlar

I am mad I am mad ruyan hayırlara vesile olsun inşallah
limoncicegi41 limoncicegi41 sen gereken tüm besin ve vitaminleri alıyorsun canım yarasın sana inşallah
aaynaa aaynaa fazla stres yapma canım rabbim sana ve limoncicegi41 limoncicegi41 e emeklerinizin karşılığını göstersin

cennetkokulumm cennetkokulumm E Eren61 nasılsıniz hamislik nasıl gidiyor
Sukurler olsun canim ya gun geciriyorum iste
asil sen nasilsin isin basindan asgindir . birde ise de basliycan iznin nezmana kadar

Günaydın herkese nasılsınız arkadaşlar
limoncicegi41 limoncicegi41 abla rüyamda seni gördüm hayırlı haberlerini alıyoduk yazıyodun buraya normal yoldan hamile kalıyordun 3000 küsürlerde değerin çıkıyordu
günaydınn canımm ciddi misin :)) iinşallah kuzum. ne hoş bir rüyaymış. umarım hepimiz güzel haberi veririzde sevincimizde ortak olur canım. sen nasılsın? evin işleri tamam mı bayılırım yenı ev döşemeye :) gereksiz herseyı atıyorsun ayıklanıyor hersey ohh mis gibi.

X