2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Ilk adetin değil mi operasyondan sonra .
Kontrole gittin mi
Idare eder canım ya eski dr me pıhtılaşmayı attım instgram dan cvb yazdı bir merkez ve dr önerdi birde takviye gida önerdi pro women ve onun arasında kaldım..

Yeni bir tedavimi gündemde herşey gönlünce olsun

Ilk adetin değil mi operasyondan sonra .
Kontrole gittin mi
Idare eder canım ya eski dr me pıhtılaşmayı attım instgram dan cvb yazdı bir merkez ve dr önerdi birde takviye gida önerdi pro women ve onun arasında kaldım..
Evet canım ilk adet. Normal sanırım.kontrole gittim. Bır ay sonra baslarız dedi.nereyi hangi doktoru önerdi? Takviye gıda hangisini önerdi . İçeriklerine bakmak lazım netten muhtemelen aynıdır.

Yeni bir tedavimi gündemde herşey gönlünce olsun
yok cnım şimdilik düşünmüyorum halen yağlarımı eritmek istiyorum yumurtlamayı kolaylaştırıyor diye .. eski dr me ınstgramdan yazdım pıhtılaşma sonuçlarımı gösterdim o da ilaç önerdi kullanırım ama hemen almayı düşünmüyorum
Evet canım ilk adet. Normal sanırım.kontrole gittim. Bır ay sonra baslarız dedi.nereyi hangi doktoru önerdi? Takviye gıda hangisini önerdi . İçeriklerine bakmak lazım netten muhtemelen aynıdır.
hastaneyi anımsamıyorum tayfun bağışı önerdi astalife diye bir takviye önerdi pro women ile ilgisi yok serbest radikalleri yok ediyor. dna hsarı onarıyor genetik olmayan kısmı düşün.

X