2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

yürüyüşte yap yoga da yapmanı öneririm rahatlatıyor esnemeler özellikle çok iyi geliyor vücuda .

yaz kış su ihtiyacı değişmez ki yazın fazla tüketim olabilir terden dolayı ama yaz kış kilona göre su tüketimi yapmak zorundasın . ki 2,5 3 lt su da çok normal zaten birden içmiyorsun suyu susadıkça içersin .. kimisi vücudunun suya ihtiyacı olduğunu anlamaz ve su içmeyi unutur yanlış olan bu aslında
evet özelliklede cay cok içiliyorsa insan susamıyor. oysaki cay su yerine gecmez. ben cok su ıcerım ama buna ragmen az tuvaleete gıderım.
bu arada ben yoga yapmayı bılmıyrom belkı nette bulurum bırseyler.

biraz da 3-4 kilo ver dedi ondan bir ay bekletmek istiyor heralde canım mart ayına yapalım rapor hemen yetişmez dedi ben de üsteleyemedim..
hastane 3500 alıyor onu söylediler
artık bakalım ilaçlar ne kadar tutacak 122 tl de muayeneye verdik düze hesap 5 bin olacak sanırım
Hangi doktora gidiyorsn canm hacettepede . Aşılaamaya ne kadar vermiştinz ? Bnde asılama yaptırcam suan iğne vuruyorum kendime

günaydınn canımm ciddi misin :)) iinşallah kuzum. ne hoş bir rüyaymış. umarım hepimiz güzel haberi veririzde sevincimizde ortak olur canım. sen nasılsın? evin işleri tamam mı bayılırım yenı ev döşemeye :) gereksiz herseyı atıyorsun ayıklanıyor hersey ohh mis gibi.
İnşallah abla en yakın zamanda alırız haberlerinizi:)
Evin hiçbirşeyi yok henüz mutfak dolabı vestiyer yapılcak bir de süpürgelikler bitince herbir temizlicez sonra dediğin gibi ayıklaya ayıklaya taşıncam acele etmeden :)
Bu sıra da inşallah adet olursam test için Ankaraya gideriz heralde

İnşallah abla en yakın zamanda alırız haberlerinizi:)
Evin hiçbirşeyi yok henüz mutfak dolabı vestiyer yapılcak bir de süpürgelikler bitince herbir temizlicez sonra dediğin gibi ayıklaya ayıklaya taşıncam acele etmeden :)
Bu sıra da inşallah adet olursam test için Ankaraya gideriz heralde
Evi satın aldınız değil mi? Güle güle oturun, en büyük mutlulukları yasayın yeni evinizde inşallah. Canım yakında adet olursun . Adet oldugunda doktorundan amh ve fsh da baksın olur mu o yazmazsa seb iste mutlaka

günaydınn canımm ciddi misin :)) iinşallah kuzum. ne hoş bir rüyaymış. umarım hepimiz güzel haberi veririzde sevincimizde ortak olur canım. sen nasılsın? evin işleri tamam mı bayılırım yenı ev döşemeye :) gereksiz herseyı atıyorsun ayıklanıyor hersey ohh mis gibi.
ay hayırlarla inşallah güzel haberler peş peşe gelir inşallah hayırlarla sağlcakla amin

Sukurler olsun canim ya gun geciriyorum iste
asil sen nasilsin isin basindan asgindir . birde ise de basliycan iznin nezmana kadar

İyi olun maşallah sana ve pasma
İsim düşünmeye başladım mı

Bende oglanla uğraştım iki gün boyunca öğleden sonra uyuyamadım bende çok yoruldum işler kaldı
Şükür bugün acısını sabah uykusu ile çıkarıyor bu sayede epeyi işimi hallettim

Bugün doğum iznim bitti yıllık iznim başladı oda bitince iki yıl ücretsiz izin kullanacagim canım

Merhaba arkadaşlar bende 4 yıllık evliyim 3 başarısız aşılamam var 2 ilaçlı 1 iğneli aşılama yapıldı ve şuan Ankara Hacettepe Üniversitesinde tedavıye başladım. Gürkan bozdağ hocada 1 kere daha iğneli aşılama yapılacak iğnelerimi aldım ve adetime 1 hafta var inşallah bu tutar ama tutmazsa 2 ay sonra tüpbebek yapılacak
Aşılama ücretini biliyormusunuz canm bende yaptırcam da bu ay asılama

Merhaba canım :KK36:

Çok şükür iyi gidiyor canım bulantılar bitmese de hafif devam ediyor. Ben uzun zamandır giremedim kuzum siteye iş yerinde yoğunum bu aralar bugün fırsat bulup bi kaçamak yaptım çok şükür.

Sen nasılsın tatlı oğluşlar nasıl. Bebiş büyümüştür baya Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin kuzum. :dua:

Az kaldı yakında biter bulantıları da cinsiyeti de belli olur yakında oglun cinsiyet brlirttimi benimki hep erkek istemişti Allah'ta gönlüne göre verdi

Bende iyiyim şükür hamd olsun
Ogluslar da iyi canım 77 günlük oldu kuzum

Doğan büyütüyor hızla

İyi olun maşallah sana ve pasma
İsim düşünmeye başladım mı

Bende oglanla uğraştım iki gün boyunca öğleden sonra uyuyamadım bende çok yoruldum işler kaldı
Şükür bugün acısını sabah uykusu ile çıkarıyor bu sayede epeyi işimi hallettim

Bugün doğum iznim bitti yıllık iznim başladı oda bitince iki yıl ücretsiz izin kullanacagim canım
valla Muhammed koyucam diye dua etmistim.. adi belli yani :)
vakit buldukca uyu uyu bol bol hareketlenince ararsin besige koyunca durmuycak cunku:)
oh masAllah 2 sene izinlisin neguzel cocugunu sen buyut en guzeli sonra kres e verirsin abiside ozamana dahada buyur oda ilgilenir ..

vakit buldukca uyu uyu bol bol hareketlenince ararsin besige koyunca durmuycak cunku:)
oh masAllah 2 sene izinlisin neguzel cocugunu sen buyut en guzeli sonra kres e verirsin abiside ozamana dahada buyur oda ilgilenir ..
sağlıkla hayırlısıyla kucağına al canım, bu kısımları okumamışım takip etmemişim bu arada iğneli aşılamaya yeni başladım haftasonu kontrolden sonra devam edicez ne yapıcaz v.s.. biraz alıştım sabahları kötü oluyorum yaştan dolayı artık bekleyemeceğim , eşimde testini yaptırdı onunda kötü gelmedi şükür ..hazırken hemen başlamak istedim raporsuzmuş benimki özelde 2bin civarı dediler devlete gidiyorum şimdilik iğne aldım Allah yardımcımız olsun

sağlıkla hayırlısıyla kucağına al canım, bu kısımları okumamışım takip etmemişim bu arada iğneli aşılamaya yeni başladım haftasonu kontrolden sonra devam edicez ne yapıcaz v.s.. biraz alıştım sabahları kötü oluyorum yaştan dolayı artık bekleyemeceğim , eşimde testini yaptırdı onunda kötü gelmedi şükür ..hazırken hemen başlamak istedim raporsuzmuş benimki özelde 2bin civarı dediler devlete gidiyorum şimdilik iğne aldım Allah yardımcımız olsun
Rabbim vesile kilsin Allah yardimciniz olsun inisAllah

Hayırlı olur inşallah canım

Adıyla yaşasın canım yanina isim olmayacak mı

X