2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Evi satın aldınız değil mi? Güle güle oturun, en büyük mutlulukları yasayın yeni evinizde inşallah. Canım yakında adet olursun . Adet oldugunda doktorundan amh ve fsh da baksın olur mu o yazmazsa seb iste mutlaka
Satın aldık abla aslında satın almakta değil de eşim babasıyla kereste işi yaptığı için kereste karşılığı daire denk geldikçe daire alıyorlar satıyorlar bu sefer satmadı kayınpederim piyasa kötü diye kiracıya da vermek istemedi yeni evi ondan biz geçicez Allah izin verirse.
Allah olmayanlarada nasip etsin inşallah bu ev bize iyi gelir
Bu ara da adet oldum bugün ama çok az oluyorum nedendir ki?

napayım kuzum. öksür öksür bi hal oldum. bi iyilesemedim :KK43: sen naparsın?
anam okadar vitamin aliyosun hala nasil hasta olmayi beceriyosun gizz :)
saka saka:KK66:
nediycem sana siyah turpu oyup altini steril edilmis bir igneyle yada catalin ucuyla del kucucuk bardaga oturt icine bal koy o aksin bardaga sonra o bali ye.
birde sadece yarim limonla 1 corba kasigi bali karistir sulanuyo o gidip geldikce onu ic .
geciyo ama gecmedi diye birakma 1 gunde bikac gun yaparsan fayda gorursun zarari olmaz bal sonucta.
Allah sifa versin artik griplerde bi tuhaf gecmiyo

Satın aldık abla aslında satın almakta değil de eşim babasıyla kereste işi yaptığı için kereste karşılığı daire denk geldikçe daire alıyorlar satıyorlar bu sefer satmadı kayınpederim piyasa kötü diye kiracıya da vermek istemedi yeni evi ondan biz geçicez Allah izin verirse.
hayirli olsun gule gule oturun

Güle güle otur canım yeni evde bebiş sağlıkla gelsin inşallah

Kızlar ben sizden dua beklerim rahim ağzım baya kısalmış. Tuvalet dışında kalkmam yasak var olan ilaçlarıma yenileri eklendi.

Hayırlı ugurlu olsun canım, wndişe etme yarın artar ilk gün benimde cok az gelir

anam okadar vitamin aliyosun hala nasil hasta olmayi beceriyosun gizz :)
saka saka:KK66:
nediycem sana siyah turpu oyup altini steril edilmis bir igneyle yada catalin ucuyla del kucucuk bardaga oturt icine bal koy o aksin bardaga sonra o bali ye.
birde sadece yarim limonla 1 corba kasigi bali karistir sulanuyo o gidip geldikce onu ic .
geciyo ama gecmedi diye birakma 1 gunde bikac gun yaparsan fayda gorursun zarari olmaz bal sonucta.
Allah sifa versin artik griplerde bi tuhaf gecmiyo
:)))) doğru diyorsun kuzum aynen bende öyle diyorum kendime. Uygularım dediklerini. İçim dısım bal zencefil limon oldu

Kızlar ben sizden dua beklerim rahim ağzım baya kısalmış. Tuvalet dışında kalkmam yasak var olan ilaçlarıma yenileri eklendi.
Kuzum. Niye öyle oluyormus ki? Sen riskli doğum uzmanına gidiyorsun değil mi? Sakın üzülme bi çom kişide olmuş öyle ama sağlıkla dünyaya gelmişler. Dualarımda olacaksın kuzum

X