2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

hoşgeldin canım aramıza listemize seni de ekliyorum

Canım hiç karamsarlığa kapılma her kadın farklı belirtiler taşır hatta hiç bir belirti olmadan bile hamile kalabilirsin. Bak mesela benim öncekinde göğüs hassasiyetim azdı benimde o dikkatimi çekmişti çünkü bende fibrokistler var ve bu yüzden adet öncesi 10 gün öncesi aşırı şişer ve dokundurmazdı. Ama hamile kaldığım ay az şişti ve ağrısı da azdı bende bundan demiştim değişik birşeyler var diye. Bu seferkinde de yumurtlamadan 1 hafta sonra kasıklarımda iğne batması şeklinde ağrılar başladı bata doğru sıklaştı ve bıçak saplanır gibi oldu. Ama göğüslerim yumuşacıktı. (Zaten soğan kürü yaptıktan sonra fibrokist ile ilgili şikayetlerim kalmıştı) Sen şimdi pozitif düşüncelere odaklan canım. Kendine de çok dikkat et. Beslenmeni zaten ayarlıyorsundur. Olumsuz hiç bir düşünceye kafanda yer verme. İnşallah sağlıklı bir şekilde bebişin sana tutunacaktır.

Bu arada benim göğüs hassasiyetim yeni yeni başladı.

Sağol canım

Kizlar yumurta toplama oncesinde onerilen besinler var mi bildiginiz, ya da tecrubesi olanlar sizler nelere dikkat ettiniz?
Canım havuc ,kabak cekırdeği her gün zeytinyagında bekletilmiş 2 inciri sabah ac karna yemelisin .ayrıca çiğ kuruyemişler , sık sık baklagil yemeği yemelisin. Mümkünse her sabah arı sütü ve polen de ye inşallah hayırlısıyla bol yumurtan olur

İncir ceviz havuç fındık badem ye bol bol ama çiğ olsunlar fındıkla badem :)

Cok sagolun arkadaslar :) ignelerde bugun 4.gunum. insallah toplanana kadar fayda eder bunlar. Hepsinden yemege calisacagim

Rabbim emeklerinin karşılığını göstersin inşallah. Benim gizgus hassasiyeti 8. Gün başlamıştı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…