2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

sacmalama Allah askina ben 1 kez kustum oda 2 aylikken . 2 kere daha kustum. herkesi ayni gecmez sacmalama rahat ol Dua et rahatla.
millet kusmuyosun falan mi diyo sana bana da diyoda aa sen hic hamile gibi degilsin igrenmiyosun biseyden aaa falan yapiyolar Allah im diyorum bi kulaktan giriyo otekinden cikiyo valla
Ay abla ne biliyim ilk kez olup tecrübesiz olunca herşeyi düşünüyorum sen de diyosun ya doktor fobim oldu diye benim de oldu korkuyorum kötü bişey duycam diye

Evet ilk birkaç gün yapamadım sonra mecbur eşimde yoktu askerdeyken alıştım ben de clexane 0,4 lük kullanıyorum ikisi de aynı mı ben pek araştırmadım sen yapabiliyomusun?
Oksapar clexanın muadiliymiş . Bu sıralar eczanelerde clexan bulunamıyormus. Ben yapıyorum ama bu yakıyor biraz.

Oksapar clexanın muadiliymiş . Bu sıralar eczanelerde clexan bulunamıyormus. Ben yapıyorum ama bu yakıyor biraz.
Clexanda yakıyor ilacı verince ben de tanıdık eczaneden temin ediyorum pazartesi rapor çıkartıcam beklemiştim bebeğin durumu ne olur ne olmaz diye
Morarmaların oldu mu abla benim kocaman oldu biyer geçmiyor

X