2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Su an 32.sıradayım incir havuc kurune başladım saracoglu nun, ben hiç sevemedıgmden burnumu tıklayarak içiyorum gittgim hastane beklemek istemezsen aşılama yapalım dedi, tup bebek su an nötr kafamda, beklemek istiyorum
Aşılama tavsıye eden varmı bilgi için soruyorum
Canım aşılama ile ikiz sahibi olan birini tanıyorum iş arkadaşım ve ben aşılama denedik tutmadı bu nasip bence tüp bebek düşünmüyorsan dene bence

ayni ne olsun Sukur
sanki hamile degilim gibi kizimda boyle degildim acaba erkekmi diyorum.
nasip kismet saglikli olsunda ama insaniz iste olmayana gonul kayiyo
Haklısın gönül bu
Ben ilk oğlumda hiç gebelik belirtileri yaşamadım
Bu oğlunda 13 haftaya kadar kustum bu yüzden bu kız dedik hep 13. Haftada ultrasonda erkek deyince Dr sasirmistim

Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlâd nasip etsin inşallah hepimize

allah razı olsun canım. evet test tarihim 1 şubat . yumurta toplamada cuma gunu olmustu. inşallah hayırlısıyla pozitifi gorurum. elimden geldiğince okuyorum cok sagolun desteğiniz için. seninde gebeliğin sorunsuz gecsın de bebısını saglıkla kucagına al ınsallah.

canımsın allah razı olsun canım. inşallah güzel haber alırsam hemen burda paylasacagım .evet kalıtesıne ona buna cok bakmıyor. allah ısterse oluyor. sabahtan berı 2 litreyı gecmıstır ıctıgım su. benım adet gıbı arada agrım oluyor. normalmı dersın?

canım sen nerelerdesın. naptın basladın mı asılama tedavısıne. ben 2. tüpü denedim transfer oldu sımdı beklıyorum daha dogrusu bekleyemıyorumm :))

Canım çok normal ne ilaçlar kullanıyorsun şimdi rabbim emeklerini boşa cikarmasin

Haklısın gönül bu
Ben ilk oğlumda hiç gebelik belirtileri yaşamadım
Bu oğlunda 13 haftaya kadar kustum bu yüzden bu kız dedik hep 13. Haftada ultrasonda erkek deyince Dr sasirmistim

Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlâd nasip etsin inşallah hepimize
Amin saglikli hayirli evlat olsunda gerisi bos hayirsiz olunca erkek olsa ne olur kiz olsa ne olur

Merhaba hanımlar inşallah bende 2019 Ekim annesi olacağım ama kafamı karıştıran şeyler var bilenler varsa beni bilgilendirirse sevinirim 10 ocakta 3.gun embriyosu 2 adet transfer edildi 20 Ocak test günümdü 2 gün önce test sonucum 26.21 çıktı bugün ise 40.29 çıktı doktorum herkeste 2 katına katlanacak diye bir şey yok önemli olan katlanması seninde katlanıyor dedi şuan bir gebelik var gelişimi yavaş dedi bakıcaz dedi ama içim hiç rahat etmedi korkuyorum bebeğim tutunamadımı hala değerlerim artar normal gebelik yaşar miyim? Şimdi 2 gün sonra test vericem tekrar onda 80 olması lazım dediler olmazsa ne olucak acaba

Canım iki günde bir %60 ve üzeri olsun yeter demişti benim Dr
3. Gün embriyosu için 10. Gün erken test için
12. Gün test günü verilir 3. Gün embriyosunda

İlk gebeliğimi 2 ay önce tanatoforik displazi (ölümcül iskelet anomalisi) nedeniyle 18.haftamda sonlandırdım. Doğsa bile yaşamayacaktı ya da 6. ayda karnımda ölebilirmiş dedi doktorum. Bu yüzden hemen sonlandırma kararı aldım , içim yana yana..Daha yeni yeni alışabildim onun yokluğuna. Çok küçük olmasına rağmen çok etkilendim.Şimdi diliyorum ki 2019 bana sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah. Ben de buradaki gibi bekleyip yavrusuna kavuşan anneler gibi yaşarım mutluluğumu.
Geçmiş olsun arkadaşım rabbim sana ve tüm arkadaşlara hayırlı ve sağlıklı evlâdlar nasip etsin inşallah

Amin saglikli hayirli evlat olsunda gerisi bos hayirsiz olunca erkek olsa ne olur kiz olsa ne olur

Canım iki günde bir %60 ve üzeri olsun yeter demişti benim Dr
3. Gün embriyosu için 10. Gün erken test için
12. Gün test günü verilir 3. Gün embriyosunda

Kizlar adetlerinizde duzensizlik var miydi? Yoksa esinizden kaynakli mi tup bebek ya da asilamaya yoneldiniz? Henuz cok yeniyim ve cok bilgisizim, o yuzden soruyorum. Yani sorunumuz var mi yok mu bilmeden bi adim attiko_O

Su an 32.sıradayım incir havuc kurune başladım saracoglu nun, ben hiç sevemedıgmden burnumu tıklayarak içiyorum gittgim hastane beklemek istemezsen aşılama yapalım dedi, tup bebek su an nötr kafamda, beklemek istiyorum
Aşılama tavsıye eden varmı bilgi için soruyorum
Istiyorsan yaptir canim ama ben iki kez yaptirdim.hic bir sorunumuz yoktu yinede tutmadi simdiki aklim olsa yapmazdim umudum tukendigi an tup yaptiririm ayni iyneler ayni ilaclar maddi acidan da manevi acidanda yikim negatif gormek tabi tutanda var ama kesin deil tup bebekte daha fazla sans veriyorlar hakkimizda hayirlisi ben yurt disindayim yaz iznimde tr ye gelince tup bebek icin gorusmeye gidicem bu arada kurler vitaminler hayit falan oyaliyorum kendimi umut dünyası iste

Kizlar adetlerinizde duzensizlik var miydi? Yoksa esinizden kaynakli mi tup bebek ya da asilamaya yoneldiniz? Henuz cok yeniyim ve cok bilgisizim, o yuzden soruyorum. Yani sorunumuz var mi yok mu bilmeden bi adim attiko_O
hic dr a gittinmi
sen daha yeni denemiyimusun bukadar gerilme

Istiyorsan yaptir canim ama ben iki kez yaptirdim.hic bir sorunumuz yoktu yinede tutmadi simdiki aklim olsa yapmazdim umudum tukendigi an tup yaptiririm ayni iyneler ayni ilaclar maddi acidan da manevi acidanda yikim negatif gormek tabi tutanda var ama kesin deil tup bebekte daha fazla sans veriyorlar hakkimizda hayirlisi ben yurt disindayim yaz iznimde tr ye gelince tup bebek icin gorusmeye gidicem bu arada kurler vitaminler hayit falan oyaliyorum kendimi umut dünyası iste
hayit prolaktini yukseltiyo bilginiz olsun

Hic bir sorunumuz yoktu yasim 35 olunca denemek istedik asilamayi denemez olaydik igneler ilaclar fitiller yan etkiler sonuc negatif buyuk çöküş:KK43:

Bende dusuruyor diye biliyorum cunki bu ay adet donemimde gogus acisi sislik vs cekmedim cok rahatti
Normalde cok siserlerdi ve acirlardi
Bende dusuruyor diye biliyorum cunki bu ay adet donemimde gogus acisi sislik vs cekmedim cok rahatti
Normalde cok siserlerdi ve acirlardi
Bide okudum icerigi bu arada direk hayit deil( frauen mantel)diye icinde kadinlik hormon ve duzenine iyi gelicek bir kac vitamin destegi bitkisel kapsul yurt disindayim ben bunu adet sancisina hormon duzensizligine adet oncesi sikayetlere veriyor burda doktorlar ve bana cok iyi geldi ve bunu kullanip hamile kalanlar cok bi umut iciyorum iste hamile kalamasamda adet sancilarim yok cok şükür

20190123_135834.jpg
20190123_135834.jpg

X