2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım merhaba öncelikle benim doktorumda herkeste 2 katına katlanacak diye bir şey yok dedi önemli olan artması dedi ve 2 transfer olduğu için 10.gun istedi testi ama benim asıl moralimi bozan doktorumun fütursuzca tavırları transfer gününden bu yana çok ilgisiz başından atar gibi cevaplar veriyor transferden sonra çok kötü bir şekilde hastalandım eşim doktoru aradığında geçiştirip telefonu kapatmış sonucumu ilk öğrendiğimde yazdım verdiği yanıt çok iyi oldu sadece bana ilaçlar hakkında ne bir bilgi verdi ne testi tekrarlamam hakkında kendim burda öğrendiklerimden sorular sordum öyle cevapladı. İnsanlar varını yoğunu ortaya döküyor bu iş için anladık ki işleri parayı alana kadarmış yazıklar olsun ne diyeyim ki

Hangi klinikte tedavin oldu drun çok ayıp ediyor gercekten

Benim tüp bebekte bahceci fulyada Dr remzi abalı idi drum hala mesaj atsam en kısa zamanda dönüş yapar dün doğum yaptığımi bildirdim hemen cevap yazdı

Testi ne zaman tekrarlayacaksin

Hangi klinikte tedavin oldu drun çok ayıp ediyor gercekten

Benim tüp bebekte bahceci fulyada Dr remzi abalı idi drum hala mesaj atsam en kısa zamanda dönüş yapar dün doğum yaptığımi bildirdim hemen cevap yazdı

Testi ne zaman tekrarlayacaksin
Kayseri memorial tüp bebek doktor arzu yurci kadının doktorluguna diyecek birşeyim yok bilgili bir doktor ama insanlığı 5 para etmez burda sürekli okuyorum hastasıyla sürekli içiçe olan çok doktor var ben transferin ertesi günü zatürre oldum bulantı kusma oldu evde yatak yorgan yatıyorum eşim telefon acıyo şiddetli öksürmesi var tutunmasına bişey olurmu diye bişey olmaz bişey olmaz acile gidin durumunuzu anlatın ona göre ilaç versinler diyip telefonu kapatıyor. Kendi demiyor ki evde şunları yapabilir şunları kullanabilir yada ilaç kullanmasını doğru bulmuyorum diye hiç bişey demiyo. Test günü testinin haberini veriyorum ilaçlar ve testin tekrarlanması hakkında ben soru soruyorum gerçekten hiç insanlığı yokmuş Hakkımı helal etmiyorum

Kuzucugum tatlı anne nasılsın? Bulantıların basladı mı?
Abla çok endişeliyim herkeste oluyor mu bu bilmiyorum kaybetme korkusu sardı hergün hastaneye gitmek istiyorum ama gidip kötü haber duymaktanda korkuyorum kendi kendimi teselli etmekteyim şuan onun dışında bulantılar az az var daha çok kokuya duyarlılık başladı kimseye diyemiyorum ama utanıyorum :KK43:

Abla çok endişeliyim herkeste oluyor mu bu bilmiyorum kaybetme korkusu sardı hergün hastaneye gitmek istiyorum ama gidip kötü haber duymaktanda korkuyorum kendi kendimi teselli etmekteyim şuan onun dışında bulantılar az az var daha çok kokuya duyarlılık başladı kimseye diyemiyorum ama utanıyorum :KK43:
Canım güzel düşün güzel olsun inşallah sağlıkla kucağına alacaksın kuzuyu dua et canım

Aklina olumsuz seyler gelmesine izin verme ya. Allah korusun. Bak hersey yolunda gidiyor su an ne guzel cok sukur:) Kontrolun ne zaman

Canım kayıp yasayan herkeste aynı korku var. Çok normal bu hislerin. onu kaybettiğinde hissediyorsun. O doluluk hissi var ya bulantıların ve sık idrara cıkma belirtileri bir anda yokoluyor o zaman anlıyorsun sen korkma. Bence hersey yolunda gidecek. Mesela ben 10. Haftamda her gece iki kere idrar için uyanırdım bı gün bi baktım sabah olmus ve hıc uyanmamısım. Zaten sonra kanamam basladı. Cesur ol canım hersey olacagına varıyor ama senın bu kez olacak

Canım kayıp yasayan herkeste aynı korku var. Çok normal bu hislerin. onu kaybettiğinde hissediyorsun. O doluluk hissi var ya bulantıların ve sık idrara cıkma belirtileri bir anda yokoluyor o zaman anlıyorsun sen korkma. Bence hersey yolunda gidecek. Mesela ben 10. Haftamda her gece iki kere idrar için uyanırdım bı gün bi baktım sabah olmus ve hıc uyanmamısım. Zaten sonra kanamam basladı. Cesur ol canım hersey olacagına varıyor ama senın bu kez olacak
Benim pek öyle belirtim yok abla sadece göğüs ağrım var idrar akıntı vs pek yok en başından beri ne yapsam rahatlarım bilemiyorum şimdi yine doktora gidicem.
Bu arada bana demiştin ya eskilerden bahsettiğim bir konuyu söylemiştin değerleri düşük ilerleyen bir bayan vardı onun yazılarına eski yazışmamıza felan baktım kadın Doğum bile yapmış çok daha umutlanıp rahatladım iyi ki hatırlatmışsın bana o kadını

Aklina olumsuz seyler gelmesine izin verme ya. Allah korusun. Bak hersey yolunda gidiyor su an ne guzel cok sukur:) Kontrolun ne zaman
Kontrolüme 10 gün var ben şimdi akşam poliklinikleri oluyor devlette ona gidiyorum içim rahatlasın diye Pazartesi’de özeldeki doktoruma gitçem iğnem bitiyor hem onu yazdırır bende birdaha görürüm diyorum

sacmalama Allah askina ben 1 kez kustum oda 2 aylikken . 2 kere daha kustum. herkesi ayni gecmez sacmalama rahat ol Dua et rahatla.
millet kusmuyosun falan mi diyo sana bana da diyoda aa sen hic hamile gibi degilsin igrenmiyosun biseyden aaa falan yapiyolar Allah im diyorum bi kulaktan giriyo otekinden cikiyo valla

X