2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım iki günde bir %60 ve üzeri olsun yeter demişti benim Dr
3. Gün embriyosu için 10. Gün erken test için
12. Gün test günü verilir 3. Gün embriyosunda
Canım merhaba öncelikle benim doktorumda herkeste 2 katına katlanacak diye bir şey yok dedi önemli olan artması dedi ve 2 transfer olduğu için 10.gun istedi testi ama benim asıl moralimi bozan doktorumun fütursuzca tavırları transfer gününden bu yana çok ilgisiz başından atar gibi cevaplar veriyor transferden sonra çok kötü bir şekilde hastalandım eşim doktoru aradığında geçiştirip telefonu kapatmış sonucumu ilk öğrendiğimde yazdım verdiği yanıt çok iyi oldu sadece bana ilaçlar hakkında ne bir bilgi verdi ne testi tekrarlamam hakkında kendim burda öğrendiklerimden sorular sordum öyle cevapladı. İnsanlar varını yoğunu ortaya döküyor bu iş için anladık ki işleri parayı alana kadarmış yazıklar olsun ne diyeyim ki

Canım çok normal ne ilaçlar kullanıyorsun şimdi rabbim emeklerini boşa cikarmasin
Oooo ne kullanmıyorum ki .. estrofem ,folik asit, prednol, antibiyotik vardı bes günlük , oksapar ve crinon jel, bi de safece bugün gonapeptyl vur dedi
Benim bu 4. Tüp bebek denemem hiç bir belirtim yoktu. 6. Haftada bulantılar başladı.
canım ya peki hiç göğüs hassasiyeti filan oldu mu? Benim ara ara karnım agrıyo tıpkı yum dönemindeki gibi hani yumurta büyürken agrır ya öyle agrıyo ve gögsümde hiç hassasiyet yok. Bazen karamsarlıga kapılıyorum

bir kere gittim baska bi sikayetimden dolayi, o da bi kac yil once. Hicbi sorun yok gayet sagliklisin demisti.:KK23:
takma ozaman olur inisAllah.
tavsiyem Hacet namazi kil pesine seccadedeyken Internetten ac Buyuk Hacet duasini oku. pesine duani et .
3 kulhu 1 elham oku pesinede olmuslerimize hediye eyle. Rabbimin takdiri elinden ne gelirse gelsin O yazmissa olacak bol dua ve Esma cek . Hacet namazini ayda 1 kez kilsan bile yeter temizlenince kilman lazim ama.

Son düzenleme:
Oooo ne kullanmıyorum ki .. estrofem ,folik asit, prednol, antibiyotik vardı bes günlük , oksapar ve crinon jel, bi de safece bugün gonapeptyl vur dedi
canım ya peki hiç göğüs hassasiyeti filan oldu mu? Benim ara ara karnım agrıyo tıpkı yum dönemindeki gibi hani yumurta büyürken agrır ya öyle agrıyo ve gögsümde hiç hassasiyet yok. Bazen karamsarlıga kapılıyorum
o ne giiii eczane gibi. :)))
Yarasin limonuma da tutsun bebisi Ammminnn

gogus hassasiyeti ne zaman basliyor?ozellikle gogus ucu?

Su an 32.sıradayım incir havuc kurune başladım saracoglu nun, ben hiç sevemedıgmden burnumu tıklayarak içiyorum gittgim hastane beklemek istemezsen aşılama yapalım dedi, tup bebek su an nötr kafamda, beklemek istiyorum
Aşılama tavsıye eden varmı bilgi için soruyorum
Asilamada sonuclar herkeste farkli olur ama doktorlar da asilamada basari oraninin yuzde 10 -15 civarinda oldugunu soyluyorlar. Biz 2 kez denedik olmadi malesef.

Allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah benmde bugün bulantılarım var midemde ekşio gibi umarım vardır bendede canım hamişlerin duaları kabul olurmuş bizede dua edermisin tatlım :KK43:
Amin inşallah canım ben her daim duacıyım bu yolda uğraşıp didinen tüm kardeşlerime inşallah rabbüm nasip etsin tez zamanda
Canım göğüs hassasiyeti progesteron yükseldikçe oluyor. Benim teste yakın başlamıştı. Crinon kullanıyoruz ya o etkileyor. İnşallah rabbim yüzünü güldürsün

Amin inşallah canım ben her daim duacıyım bu yolda uğraşıp didinen tüm kardeşlerime inşallah rabbüm nasip etsin tez zamanda

Canım göğüs hassasiyeti progesteron yükseldikçe oluyor. Benim teste yakın başlamıştı. Crinon kullanıyoruz ya o etkileyor. İnşallah rabbim yüzünü güldürsün
sağol canım hadi inşallah bakalım

X