2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

bekle ablasi bekle maddi durumun el verirse bi ozel iyi bi doktora git aklinda ne varsa sor iyice ilgilensin gozunu seveyim sakin kanaman yokken kurtaj olma belki kalp atisini duyarsin Allah buyuk
Özele gidiyorum abla burda zaten çok iyi doktor yok olan en iyisi bu diğerlerine de gittim beni mafettiler zaten illa yapalım demedi de doktor hazırlıklı ol ne olursa olsun sağlıklıysa kalıt değilse zaten kalmasın dedi hakta verdim sağlıklıysa naparsan yap zaten tutunuyor bırakmıyor.

Özele gidiyorum abla burda zaten çok iyi doktor yok olan en iyisi bu diğerlerine de gittim beni mafettiler zaten illa yapalım demedi de doktor hazırlıklı ol ne olursa olsun sağlıklıysa kalıt değilse zaten kalmasın dedi hakta verdim sağlıklıysa naparsan yap zaten tutunuyor bırakmıyor.
ben senin yerinde olsam yatarim hep pek kalkmam yani birde dua et yattigin yerden gozunu seveyim Esmalardan oku Allah buyuktur canim hadiiii oku usenme

Yok beklemek istersen bekle dedi bana ama sağlıklı ilerlemiyor dedi ben de bekleyelim kan takibi yapalım dedim eşim de öyle dedi beklicez şimdilik abla kese bozulmamış duruyor bebek gözükmedi daha
aa kese bozulmadıysa hıc bellı olmaz kuzum eren 61 haklı sakın acele edıp kürtaj olma. belkıde tutunacak. 5. haftada kalp duyulmaz zaten. allahım saglıklıysa sımsıkı tutunsun sana canım duamdasın

aa kese bozulmadıysa hıc bellı olmaz kuzum eren 61 haklı sakın acele edıp kürtaj olma. belkıde tutunacak. 5. haftada kalp duyulmaz zaten. allahım saglıklıysa sımsıkı tutunsun sana canım duamdasın
Ah abla inşallah tamam beklicem bakalım Allah razı olsun hepinizden sen de benim dualarımdasın Pazartesi ikimizde mutlu haberlerle dönelim inşallah

Ah abla inşallah tamam beklicem bakalım Allah razı olsun hepinizden sen de benim dualarımdasın Pazartesi ikimizde mutlu haberlerle dönelim inşallah
inşallah cnaım inşallah burda okumustum bırını düzensız beta artısı vardı cok az az artıyordu hatta arada bı gerı dusmus ama kese gorunmus kalbı duyulmus ve dogum yapmıs o nedenle umutluyum senın adına

inşallah cnaım inşallah burda okumustum bırını düzensız beta artısı vardı cok az az artıyordu hatta arada bı gerı dusmus ama kese gorunmus kalbı duyulmus ve dogum yapmıs o nedenle umutluyum senın adına
Baktım birkaç tane daha öyle yoruma denk geldim az da olsa benim de içime bir umut doldu ama herşeye de hazırlıklıyım bu sefer kendi mi de çok güçlü hissediyorum çok normal karşıladım umarım düzelir düzelmezsede tekrar deneyip görcez hayırlısıyla inşallah

Yok beklemek istersen bekle dedi bana ama sağlıklı ilerlemiyor dedi ben de bekleyelim kan takibi yapalım dedim eşim de öyle dedi beklicez şimdilik abla kese bozulmamış duruyor bebek gözükmedi daha
Canım kese bozulmadıysa hiç canını sıkma İnş bebişinde görünür Allahın izniyle ben eylülde kürtaj oldum değerim sürekli artıyordu ama 2 ye katlamıyordu bide doktor gördüğünden beri kese hep bozuk diyordu maşallah senin kesen bozuk değilmiş İnş kalp atışını duymayıda nasip eder Rabbim

Canım kese bozulmadıysa hiç canını sıkma İnş bebişinde görünür Allahın izniyle ben eylülde kürtaj oldum değerim sürekli artıyordu ama 2 ye katlamıyordu bide doktor gördüğünden beri kese hep bozuk diyordu maşallah senin kesen bozuk değilmiş İnş kalp atışını duymayıda nasip eder Rabbim
İnşallah hayırlısı olsun yine de buna şükür daha kötülerini yaşamıştım şükür ki öyle olmadı teşekkür ederim bu arada

Allah razı olsun canım mucize benim için çok şükür. Cinsiyet için bir dr bir koz blr erkek dedi, biri de ikisi de erkek dedi canım bakalım ilerleyen dönemlerde ne diyecekler bende meraktayım :KK200: birinin erkek olduğu kesin dr demeden ben pipisini gördüm zaten:confused:
Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim

İyiyim abla çok şükür eşimi bekliyorum askerden dönmesini asıl sen nasılsın alışabildin mi kaç yıldan sonra aynı tempoya?
Allahım ne çocuklarınıza sağlık evinize huzur versin inşallah çok sevindim bebişin eve çıkmasına :KK200:
Eşin askerden dönmüş gözün aydın canım

Şu bir gerçek uyku en büyük sıkıntım yoksa rabbim kolaylığını veriyor
Allah razı olsun

X