2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Cok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah
Cnm hayırlı olsun bebişin Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah
Çok sevindim.Buraya yazmasamda takipteydim.Sağlıklı gebelik olur inşallh..Aslan pencesi süreklimi icdiniz.
Aminnn inşallah dua et bizede
Rabbim sizede nasip etsin tez zamanda hayirlisiyla . 15gun falan ictim aslanpencesini

E Eren61 Gerçekten çok sevindim kendim hamile kalmışım gibi mutlu oldum..Inşallh grubumuza uğur getirirsin.Hacet namazından bahsetmişsin.Kac rekatlık ve belli günlerdemi kılınıyor canım.
Allah razi olsun Rabbim size de nasip etsin tum isteyenlere Aminnn.
hayir bir kere kiliyosun 4 rekat kildim ben. internette ayrintili yazar. normal 4 rekat namaz fakat fatiha ayetelkursi ve daha cok dua var okunacak ama bilmiyosanız da ne bilirseniz onu okuyun. kimsenin lafina bakmayin dinimizi zorlastirmayin icinizden geldigi gibi dua edin . Allah dualarinizi kabul etsin.. internette indirip fetih suresi meryem suresi ni takip edebilirsin Allah im bu niyetle okuyorum Sen duami biliyosun diye dua edin . Allahim hepinize nasip edicek inisAllah herseyin vakti var iste. biz isteyince olmuyo Rabbim izin verirse oluyo Allah dualarinizi kabul etsin. birde gerckten kafaya takmamak lazim gercekten oyleymis

zamanında o kadar dua ettim ki neler okudum ne esmalar çektim hiç inancımda kalamdı allah affetsin ama şimdi sen okuyunca körelmiş kalbim sanki parlamaya başladı nasip ise pazar günü kılarım okurum surelerimi

kiz Allah im:))) neyapican atsana. moralin bozulur daha cok.
ben huyluyumdur sorma bazen cokta abartiyorum . cop dolu olmasa bile hergun atilir.
kuzummm git doktora durma gariii . nerdeyse cınsıyetı belli olacak. ne rahat cıktın sende :))) ben olsam on kere gıtmıstım sımdı :) kesın gıttıgınde kalbını duyarsın

kuzummm git doktora durma gariii . nerdeyse cınsıyetı belli olacak. ne rahat cıktın sende :))) ben olsam on kere gıtmıstım sımdı :) kesın gıttıgınde kalbını duyarsın
Bende senin gibiyim canım şaklıyorum testleri ultrasonları. Geçen yıl kaybettiğim bebeğimin ki de duruyor hala

tobe Hasa tobe de ..
evet olmayinca insanin morali bozuluyo ama soyle dusun Hz. Ibrahim e de Allah kac yasindayken evlat vermia. Allah istedikten sonra oluyo. bende seyimi yirtiyodum dr a gidicem asilama yaptiricam olmazsa baska sey ya drum dediki yazik hormon mu yiyeceksin duzeldin sorun yok diyorum ben ne yaparsam yapayim Allah verirse olur dedi kadin kac kez.kadinida cildirttim enson dediki 3 ay icinde kalmazsan gel tamam dedi. bende tabi olmuyo Allahim niye olmuyo 5 sene olacak nerdeyse .
komsu teyze bana dediki bak bi kizin var o olmayanda var sen ister tup bebek yaptir ister baska biseyde dedi iste anlayin :))))
Allah vericekse oluyo tup bebek yaptiran var bak olmuyo olmuyunca dedi . o teyze cok yakiniz lafini dinlerim esimin bebekligini bilir dedim dogru diyo . ondan sonra basladim kafaya takmamaya .
dua oku oku. hacet namazi kil her ay temizlendikten sonra pes etme Allah duyan isitendir. Duan hemen kabul olmuyosa vardir Rabbimin bildigi daha guzelini verecektir . bizim her Ser gordugumuz Hayr her Hayr gordugumuzde Ser vardir.
ne evlatlar var Allah korusun ne Analar babalar var goruyoruz tv lerde haberlerde Allah im vicdanlisini ver herseyin

kiz bana bi haller oldu 2 aydir falan oyle rahatimki sorma saldim kendimi sizde salin:))))))
kendi ameliyat eden dr uma gidicem oda ozel biraz masrafli ya az gecsin diyorum oyuzden bisey olmaz Allah in izniyle

burdan link atmak sanirim yasak.. hacet namazini kilinca buyuk hacet duasi var onuda okuyun arkadaslar kilarken . birde ben su dualari etmistim

estagfurullah cek

Allahumme Salli Alâ Seyyıdına Muhammed SAV sayisi onemli degil
“Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisiyn.”
7 kez oku
Çocuğu olmayan kimse 101 kere “Ya Vâris celle calâlühû”
Ya Halik 100 kere
Ya Kafi 111 kez
EL-MUHYİ 68 kez
“Rabbi heb lî mines sâlihîn.” 7kere ( !aslinda 100 kez okunacak ama ben 7 kez okudum)
sonundada 14 Ya Vehhab
55 Ya Mucib ...
bunlari hergun okumak daha iyi ama arada da okumak hic okumamaktan da iyidir. belki okumak isteyen olur diye yazdim

limoncicegi41 hacet namazi kil o dedigim duayida oku pesine sonra duani et internetten yaz buyuk hacet duasi cikiyor. tedaviye baslamadan once inanarak yap.
yapmazsan oklava geliyo artik siddete karsiyim ama
ay sana demekten dilimde tuy bitti olmazsa bidahaki ay adet bittikten sonra bidaha 1 kez kiliyosun zor degil!!!!!!!!
hamile oldugunu ogrenir ogrenmezde sukur namazi kil 2 rekat!!

:))): seviyorum senı. tamam insallah yapacagım

Allah seni kiz ayin 3 unde degilmiydi dogum bugun ne var ki oyle dedin arada biseymi kacirdim ben 4. siniftan derslerim var sinava calisiyom biyandan biseymi kacirdim. daha 5 gun var doguma galiba

:))): seviyorum senı. tamam insallah yapacagım

yazdigim dualari esmalarida cek kendine zikirmatik al hergun yapamasanda yap. hacet namazini 1 kez kil adetin bitince abdest al guzelce . dualari esmalari vaktin olursa hergun yap yapamazsanda hic yapamamaktan iyidir. yap Yaradana Kurban yap :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…