2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kızlar ben spinal doğumda sorun yaşadım 5 saat ameliyathanede kaldım ancak kendime geliyorum
Kusuruma bakmayın rahim kanamasi durmadigi için çok zor geçti doğum oğlum pis su yutmuş nefesi sıkıntılı idi kuvezde kuzum hakkınızı helal edin lütfen
canım benım geçmişler olsun. aklımız sendeydı. ne hakkımız olacak varsa helaldir. rahim kanaması neden durmadı ki? kan sulandırıcı mı kullandın? canım byük gecmıs olsun. çok şükür atlattın. oglun da atlataıp bu hafta içi annesının kollarına atar kendını.

Kızlar ben spinal doğumda sorun yaşadım 5 saat ameliyathanede kaldım ancak kendime geliyorum
Kusuruma bakmayın rahim kanamasi durmadigi için çok zor geçti doğum oğlum pis su yutmuş nefesi sıkıntılı idi kuvezde kuzum hakkınızı helal edin lütfen
Canım rabbim şifa versin sana da bebeğine de. İnşallah bir an önce şifa bulup evinize dönersiniz. Ne hakkı canım sen iyi ol bebeğin iyi olsun inşallah herşey yolunda gidecek

canım benım geçmişler olsun. aklımız sendeydı. ne hakkımız olacak varsa helaldir. rahim kanaması neden durmadı ki? kan sulandırıcı mı kullandın? canım byük gecmıs olsun. çok şükür atlattın. oglun da atlataıp bu hafta içi annesının kollarına atar kendını.
Canım sen nasılsın

ben iyiyim canım nolsun. iş güç kosturuyoruz.asıl sen nasılsın. cinsiyet için ne zaman gıdeceksın?
Allah kolaylık versin canım. Perşembe ense kalınlığına bakılacak diye gittiğimizde dr tahmini olarak bir kız bir erkek gibi dedi ama bir kaç haftaya kesinleşir dedi. Rabbşm sağlıkla kucaklamak nasip etsin inşallah herkesle birlikte bana da. Sen tedaviye ne zaman başlıyorsun nasipse

Allah kolaylık versin canım. Perşembe ense kalınlığına bakılacak diye gittiğimizde dr tahmini olarak bir kız bir erkek gibi dedi ama bir kaç haftaya kesinleşir dedi. Rabbşm sağlıkla kucaklamak nasip etsin inşallah herkesle birlikte bana da. Sen tedaviye ne zaman başlıyorsun nasipse
8-10 gün sonra adet olcam o zaman baslıycaz canım. büyük ihtimal bı kız bı erkek. genelde ıkızler oyle oluyro. sağlıklı olsunlarda gerisi hiç önemli değil

8-10 gün sonra adet olcam o zaman baslıycaz canım. büyük ihtimal bı kız bı erkek. genelde ıkızler oyle oluyro. sağlıklı olsunlarda gerisi hiç önemli değil
İnşallah tedavin hayırlısıyla sonuçlanır canım. Allah”ım onlara sağlık versin inşallah dediğin gibi cinsiyet önemli değil. Korkular bitmiyor

bence sende kendine bi iyilik yap rahat ol kafana takma hamile kalsan ne olur bu ay kalmasan ne olur gene obur ay Allah izin verirse olursun olmazsa obur ay buay kalmadin diye obur ay korunacakmisin yooo oyuzdennn ne yapıyoruz kismet diyoruz takmiyoruz. bide sen cok gencsin takma canim yazik inan sen yipraniyosun olan kendine oluyo
Ahh abla okadar haklısın ki hanile kalamıyorum diye pek değil ama korkuyorum ben dış gebelik olcak diye adetime 1 hafta kala başlıyor bende korku bir de eşim yarın askere gidiyor çok isterdim döndüğünde sürpriz yapayım.
O da çok önemli değil tabi Allahım ne zaman yazmışsa ozaman olcak 20 gün bol bol dua edip senin kaldığın namazı felan kılcam değerlendircem Allah’ın izniye

Çok geçmiş olsun iyisinizdir inşallah ikinizde

Ben daha iyiyim şükür inşallah kuzumda yakında taburcu olur
canim benim ya ne hakkimiz olcak varsa helali hos olsun seni oyle merak ettimki biyere yazdin gorunce rahatladim dun okudum dogum yaptigini hatta ordan msj attim. gelininde oglu su yutmustu bisey olmaz Allah in izniyle hatta oda burnu agzi doluydu cocugun eve giderken tam atamamisti makineyle cekti bir sure korkma canim bisey olmaz Allah in iziniyle Allah im oglunu korusun Amin Amin Amin

masAllah

Ben daha iyiyim şükür inşallah kuzumda yakında taburcu olur
senin iyi olmana cok sevindim sen iyi olacanki bebiste iyi olsun. baska yerde sutum gelmiyo yazmistin ne oldu o emdikce gelir o cocugun agzi burnu tikalidir ememez zaten sagipta veriyosundur oda ayri konu... yas hurma ve incir sutu acayip arttiriyo. gerci sende bilirsin tecrubelisin ama en cok yas hurma

Ahh abla okadar haklısın ki hanile kalamıyorum diye pek değil ama korkuyorum ben dış gebelik olcak diye adetime 1 hafta kala başlıyor bende korku bir de eşim yarın askere gidiyor çok isterdim döndüğünde sürpriz yapayım.
O da çok önemli değil tabi Allahım ne zaman yazmışsa ozaman olcak 20 gün bol bol dua edip senin kaldığın namazı felan kılcam değerlendircem Allah’ın izniye
canim ya bukadar takmasan kafana inan kendiliginden gelecek bak yumurtlamayi bile engelliyo stres ben adet olmadim onceden dusun ya strestenmis stresten yumurtam olusmamis takma hersey olacagina varir olmazsa neolcak tup bebek denersin evet veren Allah ama sende kafani boyle dusunerek rahat tutmalisin

canim ya bukadar takmasan kafana inan kendiliginden gelecek bak yumurtlamayi bile engelliyo stres ben adet olmadim onceden dusun ya strestenmis stresten yumurtam olusmamis takma hersey olacagina varir olmazsa neolcak tup bebek denersin evet veren Allah ama sende kafani boyle dusunerek rahat tutmalisin
İnşallah çabalıyorum ben de takmamaya hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Canım çok geçmiş olsun bende seni merak ettim naptın doğum oldu mu diye ablamla yakındı doğum zamanlarınız. Çok şükür doğurmuşun ama sıkıntılı olmuş Rabbim bir daha yaşatmasın böyle sıkıntılar. Kuzuna da sana da tez zamanda şifa versin normal hayatınıza dönün inşallah canım. Benim ablamda da çok sıkıntılar oldu. Onunda kanaması durmadı acil ameliyata alındı nerdeyse rahmini alacaklardı ama son anda kurtuldu.
Rabbim sana ve oğuna da güç kuvvet versin inşallah canım. çabucak toparlayın ikinizde :dua::dua:

X