2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Ayyy ne diyorsun allahim ne güzel bir haber :KK200::nazar: canım tebrik ediyorum seni benden sonra bu sayfada hamileler hiç eksik olmasın inşallah anlat nasıl anladın şuan yanımda olsan sarılırdim sana sıkı sıkıya ayy çok mutlu oldum rabbim tamamına erdirsin inşallah darısı diğer kızlara
hastaligim beni cok yipratti gercekten sana anlatamam sana oyle yiprandimki korkudan .
benim gibi birinin rahmini aldilar. Allah ima sukur iyilestim simdi

limoncicegi41 limoncicegi41 bin kerede desemde sana yine diycem yine diycemmm tedaviye baslamadan once hacet namazi kil . bildigin dualarla kilsan da olur Rabbim kabul eylesin inisAllah
ayy kuzum benım tamam kılcam. amin insallah herkesın duasını kabul etsın. kuzum o zaan sının nerdeyse 7 haftalık maşallah ya kız kalbıı bıle duyarsınnn :)))))) ayyy yarın gıt doktora hemen merakta bırakma bızıııı

Biz de tup bebek tedavisine bir turlu baslayamiyoruz. Once kist olusmus diye baslayamadik, ertesi ay kist gitti gonalfe basladik ama gelismeler cok iyi olmadigi icin tedavi iptal oldu. Bu ay da adetim beklenenden 1 hafta once geldi, kesin gecen aydan olusan kistler vardir bu ay da baslayamayiz. Bir turlu yolunda gitmiyor isler:KK43:

ayy kuzum benım tamam kılcam. amin insallah herkesın duasını kabul etsın. kuzum o zaan sının nerdeyse 7 haftalık maşallah ya kız kalbıı bıle duyarsınnn :)))))) ayyy yarın gıt doktora hemen merakta bırakma bızıııı
kiz biraz gecsin ne yarini dr alerjisi oldu artik bende
:) vakit gecsin hersey olacagina varir

Biz de tup bebek tedavisine bir turlu baslayamiyoruz. Once kist olusmus diye baslayamadik, ertesi ay kist gitti gonalfe basladik ama gelismeler cok iyi olmadigi icin tedavi iptal oldu. Bu ay da adetim beklenenden 1 hafta once geldi, kesin gecen aydan olusan kistler vardir bu ay da baslayamayiz. Bir turlu yolunda gitmiyor isler:KK43:
Rabbim vesile kil de Sifa Senden de tedaviye baslarken en buyuk yanlisi yapiyoruz farkinda degiliz

Rabbim sizlerede nasip etsin Amin inisAllah en kisa zamanda .
aslinda hic suphelenmemistim gene oyle oldum sandim . hep midem bulaniyo arara hatta kizimdada oyle oldum dun degil onceki gece su cikardim uykudan kalktim ondada oyle olmustum ozaman suphelendim iste . bugun disardaydim acaba bi test yqpiyim dedim hic tahmin etmedim anam saniyesine kipkirmizi bordo oldu. heh dedim limonun kulaklari cinlasin..
Cok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah

Amin canim Allah razi olsun canimsiiiinnnnnnnnnnn kalpten sarilmak arkadaslik buuu ..
nasilmi anladim ya hala adet olmadim gecen kasim 8 de oldum az az 4 gun surdu oyle hic olmazdim birde erken oldum gecen ay. ondan oncede biliyosundur belki demistim 2 ay olmadim dr stresteen olur dedi. ben kadina israr ediyorum bak dedi hastaligin vardi gecti tedavi oldun stresten oluyo simdi sorun yok normalsin olur Allah verirse olur takma bukaadar dedi ben sana normalsin diyorum hormon versem yazik sana falan dedi. zaten hastaligimda kulllandiklarimda hep hormondu. BIZ KULLAR OLARAK ZANNEDIYORUZKI HEP BIZ ISTEYINCE OLACAK CAHILLIGIMIZDEN NEKADAR DR A GITSEKTE KIII TABIKI DR GIDECEKgiz RABBIM IZIN VERIRSE OLUYO ONCE BEYNIME IYICE KAZIDIM BUNU BIRAKTIM RABBIME O herseyin iyisini bilir.
iste ben belki dedim 8 kasimda en son oldum. dedimki oyle olsa belirti olur gecnki gibi oldum demekki dedim. ama bu ayda ne okadar kafaya taktim ne ovulasyon testi yaptim. nede dikkat ettim.
kac gundur midem bulaniyo dun degil evvelsi aksam midem bulan bulan gece uyandim kizimdaki gibi su cikardim.ondada hep oyle cikarirdim. ondan sonra suphelendim iste.
velasil Kismet iste gercekten Rabbim nasip etmisse biseyler vesile oluyo .
inciri sormustum limonla sana onu yaptim bide 15-20 gun testere disli aslan pencesi ictim. hacet namazi kildim.
O zaman epeyi büyüdü kuzu canım 7 haftalık oldun demektir Dr ne zaman gideceksin

Rabbim ol desin yeterki biz kullar ona emanetiz rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıkla

hastaligim beni cok yipratti gercekten sana anlatamam sana oyle yiprandimki korkudan .
benim gibi birinin rahmini aldilar. Allah ima sukur iyilestim simdi
Drlara kalsa miyonlar yüzünden benim de rahmim alınmalı idi şükür Rabbime çıkış kapısı sundu nasip etti darısı diğer kızlara olsun

X