2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

nasil yani ben okumadim hic gozumdenmi kacti Allah im yardimcisi ol Ya Rabbim ayy inisAllahh bi avazda kurtulmuatur oda bebekte iyidir inisAllah Aminn
evet kuzum gözünden kacmıs "
Merhaba arkadaşlar nasılsınız
benim doğum tarihi 3 Ocak olarak belirlenmişti dün kontrolümüz vardı Doktor bebeğin artık daha da aşağıya indiğini söyledi o yüzden ocagi artık beklemeyeceğiz Allah nasip ederse 28 Aralık cuma günü ben doğuma gidiyorum özelden ya da buradan isimlerinizi bana yazarsanız doğuma girmeden önce dua etmek istiyorum sizlere
"
yazmıs . allah kolaylık versın kendısıne inşallah.

ay numarası olsa yazardım valla merak edıyorum nasıl dıye?inşallah agrısız sızısız gecmiştir.
sezaryan olcakti bir agrisiz geciyo sezeryan sorma 9 sene oldu hala acisi aklimdaaaa:KK43:((((((((
en guzeli normal kurtuluyosun ohhh ama mecbur kalinca yapacak bisey yok. benimkide mecburiydi

tobe Hasa tobe de ..
evet olmayinca insanin morali bozuluyo ama soyle dusun Hz. Ibrahim e de Allah kac yasindayken evlat vermia. Allah istedikten sonra oluyo. bende seyimi yirtiyodum dr a gidicem asilama yaptiricam olmazsa baska sey ya drum dediki yazik hormon mu yiyeceksin duzeldin sorun yok diyorum ben ne yaparsam yapayim Allah verirse olur dedi kadin kac kez.kadinida cildirttim enson dediki 3 ay icinde kalmazsan gel tamam dedi. bende tabi olmuyo Allahim niye olmuyo 5 sene olacak nerdeyse .
komsu teyze bana dediki bak bi kizin var o olmayanda var sen ister tup bebek yaptir ister baska biseyde dedi iste anlayin :))))
Allah vericekse oluyo tup bebek yaptiran var bak olmuyo olmuyunca dedi . o teyze cok yakiniz lafini dinlerim esimin bebekligini bilir dedim dogru diyo . ondan sonra basladim kafaya takmamaya .
dua oku oku. hacet namazi kil her ay temizlendikten sonra pes etme Allah duyan isitendir. Duan hemen kabul olmuyosa vardir Rabbimin bildigi daha guzelini verecektir . bizim her Ser gordugumuz Hayr her Hayr gordugumuzde Ser vardir.
ne evlatlar var Allah korusun ne Analar babalar var goruyoruz tv lerde haberlerde Allah im vicdanlisini ver herseyin
Doğru diyorsun canım duayı favoriye ekledim nasip olursa yapacam

Doğru diyorsun canım duayı favoriye ekledim nasip olursa yapacam
oku canim oku yolda yururken yemek yaparken aklina geldikce dua et hep Allah im hepinizinkini kabul edicek inisAllah. Ama O Esma lari ve Hacet namazini yapin ben bundan once hastaligim icinde yapmistim ama farkli seyler okudum hergun kilmaya calismistim . insan rahatliyo inanin kizlar. biliyorum ayni seyleri bende yasamadim belki daha kotusunu hatta ama dua edin hep. heray Hacet namazi kilin BUYUK HACET DUASINI okuyun pesine.dualarinizi edin hergun 15 dk ya surer ya O Esma lari okumak. goruyum sizi kizlar hadi inisAllah

birde zemzem suyu varsa dua edip O nu icin esinizle 3 yudumla kibleye donup Allah im sifa ver vesile kil diye ben bunu iki ay once yapmistim aklima geldi

Kız sen gitmedin mi doktora daha bu ne rahatlık :KK70:
gitmedim giderim bu hafta inisAllah ben artik oyle kasmiyorum inan rahat relax oyle takiliyorum 2 aydir . zaten yeni ogrendim hamile oldugumu hemen kostur dr i gidem .. benim dr alerjim var kendi dr uma gidicem ameliyat edene baska dr gitmem . oda ozel ya kartla baya acildik buay ondan kiz daha yeni ogrendim zaten . suphelenmeseydim kusupta ki 1 kez kustum daha bisey yok. o testide yapmazdim aa gene oyle oldum diye duruyodum zaten Rabbim buyuk iste

Kız sen gitmedin mi doktora daha bu ne rahatlık :KK70:
bence sende kendine bi iyilik yap rahat ol kafana takma hamile kalsan ne olur bu ay kalmasan ne olur gene obur ay Allah izin verirse olursun olmazsa obur ay buay kalmadin diye obur ay korunacakmisin yooo oyuzdennn ne yapıyoruz kismet diyoruz takmiyoruz. bide sen cok gencsin takma canim yazik inan sen yipraniyosun olan kendine oluyo

Merhaba arkadaslarim. Uzun zaman oldu buralara gelmeyeli. Tanidiniz mi? Hamileligimin son zamanlari cok sikintili gecti. Gebelik kolestazi oldum. 1bucuk ay erken geldi miniklerim. Bitanesi 1 ay bitanesi 10 gun kuvezde kaldiktan sonra cok sukur evimizdeyiz. 2bucuk aylik olduk bile. Zaman nasil geciyor anlamiyorum cok afedersiniz wc ye bile kosa kosa girip cikiyorun hemen. Sizler nasilsiniz gorusmeyeli yeni hamis haberleri var mi? A anneveoglusu buaralar dogum yapcakti sanirim

Merhaba arkadaslarim. Uzun zaman oldu buralara gelmeyeli. Tanidiniz mi? Hamileligimin son zamanlari cok sikintili gecti. Gebelik kolestazi oldum. 1bucuk ay erken geldi miniklerim. Bitanesi 1 ay bitanesi 10 gun kuvezde kaldiktan sonra cok sukur evimizdeyiz. 2bucuk aylik olduk bile. Zaman nasil geciyor anlamiyorum cok afedersiniz wc ye bile kosa kosa girip cikiyorun hemen. Sizler nasilsiniz gorusmeyeli yeni hamis haberleri var mi? A anneveoglusu buaralar dogum yapcakti sanirim
hatirladim ben seni tabikiiiide incik boncuk ALLAHim bebeklerine saglikli omurler nasip etsin..
evet anne oglusu dogum yaapmistir bile inisAllah saglicakla bebisi kucagindadir

Canım sağlıkla büyüt meleklerini. Bende ikiz bekliyorum nasipse inşallah. A anneveoglusu Doğum yapmıştır inşallah bebeği ve kendi de iyidir

Kızlar ben spinal doğumda sorun yaşadım 5 saat ameliyathanede kaldım ancak kendime geliyorum
Kusuruma bakmayın rahim kanamasi durmadigi için çok zor geçti doğum oğlum pis su yutmuş nefesi sıkıntılı idi kuvezde kuzum hakkınızı helal edin lütfen

X