2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

yazamamisim bile Allahim hamileyimmm
Ayyy ne diyorsun allahim ne güzel bir haber :KK200::nazar: canım tebrik ediyorum seni benden sonra bu sayfada hamileler hiç eksik olmasın inşallah anlat nasıl anladın şuan yanımda olsan sarılırdim sana sıkı sıkıya ayy çok mutlu oldum rabbim tamamına erdirsin inşallah darısı diğer kızlara

Rabbim sizlerede nasip etsin Amin inisAllah en kisa zamanda .
aslinda hic suphelenmemistim gene oyle oldum sandim . hep midem bulaniyo arara hatta kizimdada oyle oldum dun degil onceki gece su cikardim uykudan kalktim ondada oyle olmustum ozaman suphelendim iste . bugun disardaydim acaba bi test yqpiyim dedim hic tahmin etmedim anam saniyesine kipkirmizi bordo oldu. heh dedim limonun kulaklari cinlasin..
ne güzel bır haber verdın canım ya.. su cıkardım derken terledın mı? son adetın ne zamadı? kac haftalık oldu sımdı?

tedviye başladın mı canım .
diğer topikte karamel yazmış ya acaba riskli gebelik uzmanı mı bulsak sen o ilacı hiç kullanmışmıydın
canım du doktora gıttım adetıme bır hafta var baslarız dıye. meger daha yumurtlama olmamıs 20 mm folıkul gordu. yanı 15 gun snra anca baslarız. ben o ılacı hıc kullanmadım.. evet sanırım rısklı gebelık uzmanı bulmamız gerek.

canım du doktora gıttım adetıme bır hafta var baslarız dıye. meger daha yumurtlama olmamıs 20 mm folıkul gordu. yanı 15 gun snra anca baslarız. ben o ılacı hıc kullanmadım.. evet sanırım rısklı gebelık uzmanı bulmamız gerek.
doğal olma ihtimali var o zaman bu ay desene .
bilmediğimiz çok şey varmış .. riskli gebelik uzmanını nasıl bulcaz ki

adetımın 22. günü ilk defa boyle oluyor. ben 28 gunde bır adet olurdum. :)) bende bılmıyorum ki arastırma hastanelerınde vardır ıllakı yada. özelde.
araştırma hastanesine mecburen gidiyorum ilgi çok düşük ya prof bile olsa malesef aynı üstelik eşim ünv. personeli olduğu halde böyle
Onlarında saat 16.00dan sonra ozelleri var 122 TL'ye canım
biliyorum canım ama genel anlamda bir iticilik var doktorun o hızını hissediyorsun hoş yine dönüp dolaşıp ünv. gidicem boşa konuşuyorum :)

araştırma hastanesine mecburen gidiyorum ilgi çok düşük ya prof bile olsa malesef aynı üstelik eşim ünv. personeli olduğu halde böyle

biliyorum canım ama genel anlamda bir iticilik var doktorun o hızını hissediyorsun hoş yine dönüp dolaşıp ünv. gidicem boşa konuşuyorum :)
O konuda haklısın ben yakın zamanda üni hastanede prof perinotologu bıraktım doğumda bana güven vermedi doğuma girecek gibi gelmedi bana bu yüzden Dr değiştirdim

Ayyy ne diyorsun allahim ne güzel bir haber :KK200::nazar: canım tebrik ediyorum seni benden sonra bu sayfada hamileler hiç eksik olmasın inşallah anlat nasıl anladın şuan yanımda olsan sarılırdim sana sıkı sıkıya ayy çok mutlu oldum rabbim tamamına erdirsin inşallah darısı diğer kızlara
Amin canim Allah razi olsun canimsiiiinnnnnnnnnnn kalpten sarilmak arkadaslik buuu ..
nasilmi anladim ya hala adet olmadim gecen kasim 8 de oldum az az 4 gun surdu oyle hic olmazdim birde erken oldum gecen ay. ondan oncede biliyosundur belki demistim 2 ay olmadim dr stresteen olur dedi. ben kadina israr ediyorum bak dedi hastaligin vardi gecti tedavi oldun stresten oluyo simdi sorun yok normalsin olur Allah verirse olur takma bukaadar dedi ben sana normalsin diyorum hormon versem yazik sana falan dedi. zaten hastaligimda kulllandiklarimda hep hormondu. BIZ KULLAR OLARAK ZANNEDIYORUZKI HEP BIZ ISTEYINCE OLACAK CAHILLIGIMIZDEN NEKADAR DR A GITSEKTE KIII TABIKI DR GIDECEKgiz RABBIM IZIN VERIRSE OLUYO ONCE BEYNIME IYICE KAZIDIM BUNU BIRAKTIM RABBIME O herseyin iyisini bilir.
iste ben belki dedim 8 kasimda en son oldum. dedimki oyle olsa belirti olur gecnki gibi oldum demekki dedim. ama bu ayda ne okadar kafaya taktim ne ovulasyon testi yaptim. nede dikkat ettim.
kac gundur midem bulaniyo dun degil evvelsi aksam midem bulan bulan gece uyandim kizimdaki gibi su cikardim.ondada hep oyle cikarirdim. ondan sonra suphelendim iste.
velasil Kismet iste gercekten Rabbim nasip etmisse biseyler vesile oluyo .
inciri sormustum limonla sana onu yaptim bide 15-20 gun testere disli aslan pencesi ictim. hacet namazi kildim.

Son düzenleme:
X